„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Holice

Nové produkty Holice

Dlažby a obrubníky Holice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Holice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Holice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Holice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Holice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Holice, Levná dlažba Holice, Dlažba Holice, Zámkové dlažby Holice, Zámkové dlažba Holice, Betonové dlažby Holice, Betonová dlažba Holice, Zdící prvky Holice, Dlažby II jakosti Holice, Dlažba II jakosti Holice, Plošné dlažby Holice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Nový Jičín Chrudim Praha 15 Praha 18 Plzeň-jih Praha 3 Praha-Suchdol Praha 5 Liberec Praha 2 Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Teplice Praha 14 Praha 17 Olomouc Tábor Třebíč Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Brno-město Jeseník Praha-Dolní Chabry Rakovník Pardubice Náchod Praha-Lipence Praha 21 Ústí nad Orlicí Plzeň-město Jablonec nad Nisou Český Krumlov Kroměříž Praha 4 Praha-Ďáblice Blansko Příbram Brno-venkov Most Bruntál Svitavy Mělník Sokolov Jihlava Jičín Beroun Frýdek-Místek Praha-západ Praha 22 Praha-Kolovraty Vyškov Praha-Čakovice Praha-Troja Břeclav Písek Litoměřice Praha-Šeberov Praha-Koloděje Prostějov Praha-Benice Kolín Kutná Hora Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Karviná Louny Nymburk Praha-Lochkov Praha 9 Mladá Boleslav Kladno Praha 12 Praha-Petrovice Děčín Praha 13 Praha-Březiněves Praha-Klánovice Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Šumperk Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Prachatice Tachov Praha 1 Jindřichův Hradec Vsetín Praha 6 Benešov Znojmo Zlín Praha-Přední Kopanina Cheb Praha 11 Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Holice

Levná dlažba Holice

Dlažba Holice

Zámkové dlažby Holice

Zámkové betonové dlažby Holice

Zámková dlažba Holice

Betonové dlažby Holice

Betonová dlažba Holice

Zdící prvky Holice

Dlažby II jakosti Holice

Dlažba II jakosti Holice

Plošné dlažby Holice