„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Holohlavy

Nové produkty Holohlavy

Dlažby a obrubníky Holohlavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Holohlavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Holohlavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Holohlavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Holohlavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Holohlavy, Levná dlažba Holohlavy, Dlažba Holohlavy, Zámkové dlažby Holohlavy, Zámkové dlažba Holohlavy, Betonové dlažby Holohlavy, Betonová dlažba Holohlavy, Zdící prvky Holohlavy, Dlažby II jakosti Holohlavy, Dlažba II jakosti Holohlavy, Plošné dlažby Holohlavy, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Přerov Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Praha-Slivenec Praha-Lochkov Praha 13 Praha 8 Písek Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Praha 4 Karlovy Vary Hradec Králové Praha-Lipence Praha 7 Litoměřice Praha-Čakovice Praha 19 Praha-Ďáblice Svitavy Praha-Řeporyje Chrudim Rychnov nad Kněžnou Příbram Praha-východ Mladá Boleslav Blansko Praha 21 Jeseník Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Nový Jičín Praha 17 Praha-Petrovice Pelhřimov Plzeň-sever Ostrava-město Praha 3 Frýdek-Místek Praha 10 České Budějovice Prostějov Praha-Kunratice Mělník Kladno Opava Olomouc Havlíčkův Brod Semily Trutnov Pardubice Praha 22 Ústí nad Orlicí Brno-město Znojmo Klatovy Praha-Klánovice Vyškov Beroun Praha 1 Třebíč Tachov Benešov Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha-Troja Vsetín Praha-západ Praha-Nebušice Praha 15 Liberec Kolín Praha-Benice Cheb Praha 5 Břeclav Kroměříž Praha 2 Česká Lípa Nymburk Praha-Zbraslav Jihlava Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Praha-Šeberov Kutná Hora Praha-Běchovice Praha-Dubeč Děčín Šumperk Tábor Praha-Vinoř Hodonín Chomutov Ústí nad Labem Praha 12 Rakovník Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Holohlavy

Levná dlažba Holohlavy

Dlažba Holohlavy

Zámkové dlažby Holohlavy

Zámkové betonové dlažby Holohlavy

Zámková dlažba Holohlavy

Betonové dlažby Holohlavy

Betonová dlažba Holohlavy

Zdící prvky Holohlavy

Dlažby II jakosti Holohlavy

Dlažba II jakosti Holohlavy

Plošné dlažby Holohlavy