„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Holovousy

Nové produkty Holovousy

Dlažby a obrubníky Holovousy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Holovousy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Holovousy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Holovousy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Holovousy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Holovousy, Levná dlažba Holovousy, Dlažba Holovousy, Zámkové dlažby Holovousy, Zámkové dlažba Holovousy, Betonové dlažby Holovousy, Betonová dlažba Holovousy, Zdící prvky Holovousy, Dlažby II jakosti Holovousy, Dlažba II jakosti Holovousy, Plošné dlažby Holovousy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Pardubice Teplice Praha 11 Praha-Zličín České Budějovice Svitavy Kolín Třebíč Praha 5 Praha 14 Hradec Králové Praha-Štěrboholy Břeclav Děčín Praha-Koloděje Příbram Olomouc Karviná Praha-Benice Trutnov Praha 8 Praha-Zbraslav Tábor Praha-Troja Mladá Boleslav Opava Praha 13 Praha-Křeslice Bruntál Praha 20 Cheb Praha-Čakovice Praha-Suchdol Praha-Vinoř Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Blansko Praha 3 Brno-město Karlovy Vary Ostrava-město Praha-Lochkov Praha 7 Praha 1 Louny Sokolov Jindřichův Hradec Pelhřimov Beroun Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Náchod Jeseník Jihlava Praha-Dolní Chabry Zlín Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Litoměřice Prostějov Praha 6 Praha 17 Praha-Nebušice Praha 21 Praha-východ Praha-Březiněves Praha 2 Rokycany Praha-Klánovice Praha 16 Most Praha-Újezd Praha 4 Kutná Hora Chomutov Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Tachov Liberec Praha-Ďáblice Praha-západ Praha-Libuš Praha 12 Praha-Lipence Benešov Plzeň-jih Brno-venkov Jablonec nad Nisou Praha-Lysolaje Kroměříž Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Strakonice Mělník Domažlice Praha-Běchovice Znojmo Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Holovousy

Levná dlažba Holovousy

Dlažba Holovousy

Zámkové dlažby Holovousy

Zámkové betonové dlažby Holovousy

Zámková dlažba Holovousy

Betonové dlažby Holovousy

Betonová dlažba Holovousy

Zdící prvky Holovousy

Dlažby II jakosti Holovousy

Dlažba II jakosti Holovousy

Plošné dlažby Holovousy