„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Homole

Nové produkty Homole

Dlažby a obrubníky Homole

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Homole

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Homole

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Homole

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Homole

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Homole, Levná dlažba Homole, Dlažba Homole, Zámkové dlažby Homole, Zámkové dlažba Homole, Betonové dlažby Homole, Betonová dlažba Homole, Zdící prvky Homole, Dlažby II jakosti Homole, Dlažba II jakosti Homole, Plošné dlažby Homole, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Domažlice Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Mladá Boleslav Český Krumlov Praha-Dubeč Nymburk Praha-Lysolaje Praha 16 Ústí nad Labem Praha-Suchdol Plzeň-jih Bruntál Praha 17 Jablonec nad Nisou Kutná Hora Jeseník Šumperk Liberec Frýdek-Místek Praha-Lipence Benešov Svitavy Strakonice Praha 5 Vsetín Praha-Ďáblice Tachov Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Tábor Praha 18 Brno-venkov Rokycany Břeclav Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Mělník Praha-Dolní Počernice Litoměřice Přerov Praha 21 Česká Lípa Praha 13 Opava Praha 12 Písek Praha 9 Praha 20 Praha 3 Praha 6 Praha-Březiněves Praha-Klánovice České Budějovice Praha-Šeberov Praha-Troja Chomutov Praha 7 Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Praha 22 Praha-Petrovice Praha-Zličín Havlíčkův Brod Praha-východ Plzeň-sever Zlín Pelhřimov Praha-Křeslice Kladno Praha 14 Praha-Vinoř Znojmo Most Brno-město Plzeň-město Třebíč Blansko Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Kolín Sokolov Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Olomouc Hlavní město Praha Cheb Praha-Štěrboholy Teplice Ústí nad Orlicí Příbram Praha 15 Vyškov Praha-Koloděje Praha 11 Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Homole

Levná dlažba Homole

Dlažba Homole

Zámkové dlažby Homole

Zámkové betonové dlažby Homole

Zámková dlažba Homole

Betonové dlažby Homole

Betonová dlažba Homole

Zdící prvky Homole

Dlažby II jakosti Homole

Dlažba II jakosti Homole

Plošné dlažby Homole