„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Honětice

Nové produkty Honětice

Dlažby a obrubníky Honětice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Honětice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Honětice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Honětice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Honětice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Honětice, Levná dlažba Honětice, Dlažba Honětice, Zámkové dlažby Honětice, Zámkové dlažba Honětice, Betonové dlažby Honětice, Betonová dlažba Honětice, Zdící prvky Honětice, Dlažby II jakosti Honětice, Dlažba II jakosti Honětice, Plošné dlažby Honětice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Chomutov Praha 20 Praha 14 Praha-Šeberov Liberec Kolín Praha-Přední Kopanina Praha 9 Tábor Bruntál Vyškov Třebíč Praha 7 Brno-město Praha 17 Uherské Hradiště Praha 15 Praha 21 Praha-Královice Praha 3 Praha 19 Praha-Řeporyje Praha-Lipence Kladno Olomouc Praha-Koloděje Nový Jičín Zlín Praha-Benice Znojmo Praha 8 Blansko Praha 2 Praha 13 Ostrava-město Louny Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Praha 1 Jičín Beroun Praha-Zličín Praha-Lysolaje Most Praha-Lochkov Jihlava Praha 11 Praha 6 Praha-Čakovice Brno-venkov Příbram Havlíčkův Brod Plzeň-jih Hlavní město Praha Rokycany Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Domažlice Praha-Běchovice Praha-Dubeč Benešov Praha 12 Praha 10 Praha 18 Praha-Libuš Chrudim Nymburk Praha-Troja Karviná Praha-Ďáblice Karlovy Vary Vsetín Tachov Rakovník Praha-Dolní Chabry Praha 4 Mladá Boleslav Děčín Praha-Újezd Mělník Strakonice Semily Plzeň-město Praha 5 Praha-Nedvězí Břeclav Praha-Slivenec Šumperk Frýdek-Místek Teplice Jeseník Sokolov Praha 16 Praha 22 Praha-Štěrboholy Kutná Hora Přerov Praha-Klánovice Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Honětice

Levná dlažba Honětice

Dlažba Honětice

Zámkové dlažby Honětice

Zámkové betonové dlažby Honětice

Zámková dlažba Honětice

Betonové dlažby Honětice

Betonová dlažba Honětice

Zdící prvky Honětice

Dlažby II jakosti Honětice

Dlažba II jakosti Honětice

Plošné dlažby Honětice