„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Horažďovice

Nové produkty Horažďovice

Dlažby a obrubníky Horažďovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Horažďovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Horažďovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Horažďovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Horažďovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Horažďovice, Levná dlažba Horažďovice, Dlažba Horažďovice, Zámkové dlažby Horažďovice, Zámkové dlažba Horažďovice, Betonové dlažby Horažďovice, Betonová dlažba Horažďovice, Zdící prvky Horažďovice, Dlažby II jakosti Horažďovice, Dlažba II jakosti Horažďovice, Plošné dlažby Horažďovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Praha 16 Žďár nad Sázavou Kolín Náchod Praha 6 Sokolov Praha-Slivenec Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Rakovník Plzeň-jih Hodonín Praha 20 Olomouc Praha-Křeslice Praha 19 Praha-Řeporyje Praha 8 Praha 9 Jindřichův Hradec Praha 15 Praha-Lochkov Praha-Vinoř Frýdek-Místek Opava Praha-Dolní Měcholupy Jičín Cheb Třebíč Vyškov Praha 7 Šumperk Praha-Šeberov Praha 1 Jablonec nad Nisou Blansko Semily Praha 18 Praha 12 Ústí nad Orlicí Plzeň-sever Praha-Lysolaje Kroměříž Praha 14 Praha-Nedvězí Pelhřimov Rokycany Praha-Zličín Chrudim Praha 4 Bruntál Domažlice Praha-Běchovice Uherské Hradiště Brno-venkov Tachov Praha-Velká Chuchle České Budějovice Nymburk Mladá Boleslav Praha 17 Praha-Suchdol Liberec Praha-Kolovraty Havlíčkův Brod Písek Litoměřice Ostrava-město Praha-Čakovice Prachatice Jihlava Trutnov Český Krumlov Děčín Praha-Dubeč Praha 11 Praha-Benice Svitavy Karviná Chomutov Praha-Petrovice Pardubice Praha 5 Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Znojmo Prostějov Kutná Hora Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Praha-Újezd Břeclav Brno-město Tábor Praha-západ Přerov Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Horažďovice

Levná dlažba Horažďovice

Dlažba Horažďovice

Zámkové dlažby Horažďovice

Zámkové betonové dlažby Horažďovice

Zámková dlažba Horažďovice

Betonové dlažby Horažďovice

Betonová dlažba Horažďovice

Zdící prvky Horažďovice

Dlažby II jakosti Horažďovice

Dlažba II jakosti Horažďovice

Plošné dlažby Horažďovice