„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Horčápsko

Nové produkty Horčápsko

Dlažby a obrubníky Horčápsko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Horčápsko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Horčápsko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Horčápsko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Horčápsko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Horčápsko, Levná dlažba Horčápsko, Dlažba Horčápsko, Zámkové dlažby Horčápsko, Zámkové dlažba Horčápsko, Betonové dlažby Horčápsko, Betonová dlažba Horčápsko, Zdící prvky Horčápsko, Dlažby II jakosti Horčápsko, Dlažba II jakosti Horčápsko, Plošné dlažby Horčápsko, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Praha-Řeporyje Děčín Praha-Benice Praha-Křeslice Praha-Újezd Klatovy Praha 5 Strakonice Louny Nymburk Opava Jičín Praha 21 Uherské Hradiště Praha-Nebušice Praha 19 Liberec Karlovy Vary Praha-Velká Chuchle Chrudim Rakovník Hlavní město Praha Tachov Jihlava Zlín Příbram Praha 7 Přerov Plzeň-sever Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Prostějov Praha-Koloděje Brno-město Benešov Teplice Znojmo Mělník Praha 17 Praha 10 Beroun Pelhřimov Praha-Běchovice Plzeň-jih Praha 11 Praha 1 Praha-západ Vyškov Olomouc Praha-Zličín Prachatice Kolín Most Praha 18 Praha-Březiněves Šumperk Praha 3 Praha-Přední Kopanina Písek Ústí nad Labem Jeseník Praha-Suchdol Tábor Praha 2 Bruntál Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Blansko Brno-venkov Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Praha-Šeberov Hradec Králové Chomutov Praha 15 Praha 16 Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Kutná Hora Česká Lípa Praha 6 Sokolov Praha-východ Karviná Břeclav Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Cheb Praha-Troja Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Havlíčkův Brod Praha-Královice Praha 12 Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Horčápsko

Levná dlažba Horčápsko

Dlažba Horčápsko

Zámkové dlažby Horčápsko

Zámkové betonové dlažby Horčápsko

Zámková dlažba Horčápsko

Betonové dlažby Horčápsko

Betonová dlažba Horčápsko

Zdící prvky Horčápsko

Dlažby II jakosti Horčápsko

Dlažba II jakosti Horčápsko

Plošné dlažby Horčápsko