„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Horka

Nové produkty Horka

Dlažby a obrubníky Horka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Horka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Horka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Horka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Horka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Horka, Levná dlažba Horka, Dlažba Horka, Zámkové dlažby Horka, Zámkové dlažba Horka, Betonové dlažby Horka, Betonová dlažba Horka, Zdící prvky Horka, Dlažby II jakosti Horka, Dlažba II jakosti Horka, Plošné dlažby Horka, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Frýdek-Místek Česká Lípa Cheb Praha-východ Břeclav Mladá Boleslav Jihlava Ústí nad Labem Nový Jičín Teplice Praha 7 Praha 3 České Budějovice Prostějov Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Louny Praha 18 Pardubice Plzeň-jih Brno-venkov Praha 19 Kroměříž Karviná Praha 21 Praha-Klánovice Rakovník Praha 1 Karlovy Vary Most Praha-Nedvězí Vsetín Zlín Hodonín Benešov Praha-Petrovice Znojmo Praha-Nebušice Praha-západ Praha-Slivenec Praha-Křeslice Český Krumlov Jičín Blansko Tachov Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Praha-Benice Náchod Přerov Jeseník Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Praha 5 Kolín Svitavy Praha-Kolovraty Bruntál Děčín Nymburk Rychnov nad Kněžnou Třebíč Chomutov Praha 2 Šumperk Praha-Březiněves Praha-Satalice Semily Plzeň-město Praha-Libuš Klatovy Domažlice Hradec Králové Ostrava-město Beroun Praha 9 Plzeň-sever Praha 13 Tábor Hlavní město Praha Litoměřice Písek Praha-Vinoř Praha 11 Praha-Zličín Praha-Újezd Uherské Hradiště Praha 12 Praha-Zbraslav Praha 20 Chrudim Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha-Řeporyje Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Horka

Levná dlažba Horka

Dlažba Horka

Zámkové dlažby Horka

Zámkové betonové dlažby Horka

Zámková dlažba Horka

Betonové dlažby Horka

Betonová dlažba Horka

Zdící prvky Horka

Dlažby II jakosti Horka

Dlažba II jakosti Horka

Plošné dlažby Horka