„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Horka I

Nové produkty Horka I

Dlažby a obrubníky Horka I

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Horka I

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Horka I

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Horka I

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Horka I

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Horka I, Levná dlažba Horka I, Dlažba Horka I, Zámkové dlažby Horka I, Zámkové dlažba Horka I, Betonové dlažby Horka I, Betonová dlažba Horka I, Zdící prvky Horka I, Dlažby II jakosti Horka I, Dlažba II jakosti Horka I, Plošné dlažby Horka I, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Hodonín Rokycany Praha 12 Praha-Čakovice Praha 7 Nový Jičín Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Mělník Plzeň-sever Děčín Česká Lípa Praha-Zličín Praha-Křeslice Teplice Praha-Lipence Praha-Koloděje Praha 1 Jindřichův Hradec Karlovy Vary Chrudim Praha 2 Frýdek-Místek Praha 15 Náchod Cheb Praha-Dolní Chabry Přerov Most Zlín Praha-západ Praha 10 Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Svitavy Praha-Lochkov Domažlice Beroun Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Benešov Sokolov Tábor Třebíč Opava Kolín Praha-Újezd Příbram Hradec Králové Praha 4 Praha-Zbraslav Praha 19 Praha 14 Bruntál Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Klatovy Pardubice Český Krumlov Písek Praha-Kolovraty Praha 21 Chomutov Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Olomouc Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Praha 6 Tachov Praha 5 Semily Strakonice Uherské Hradiště Kroměříž Litoměřice Praha 8 Ostrava-město Trutnov Plzeň-jih Brno-město Hlavní město Praha Jičín Praha-Kunratice Vyškov Prachatice Rakovník Znojmo Prostějov Praha-Královice Praha 17 Praha-východ Blansko Louny Brno-venkov Praha 11 Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Horka I

Levná dlažba Horka I

Dlažba Horka I

Zámkové dlažby Horka I

Zámkové betonové dlažby Horka I

Zámková dlažba Horka I

Betonové dlažby Horka I

Betonová dlažba Horka I

Zdící prvky Horka I

Dlažby II jakosti Horka I

Dlažba II jakosti Horka I

Plošné dlažby Horka I