„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Horky

Nové produkty Horky

Dlažby a obrubníky Horky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Horky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Horky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Horky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Horky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Horky, Levná dlažba Horky, Dlažba Horky, Zámkové dlažby Horky, Zámkové dlažba Horky, Betonové dlažby Horky, Betonová dlažba Horky, Zdící prvky Horky, Dlažby II jakosti Horky, Dlažba II jakosti Horky, Plošné dlažby Horky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Šumperk Trutnov Praha 11 Louny Jablonec nad Nisou Liberec Hlavní město Praha Praha 3 Praha 21 Karviná Třebíč Plzeň-jih Český Krumlov Praha-Březiněves Mělník Beroun Opava Klatovy Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Plzeň-město Praha 9 Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Prostějov Praha-Petrovice Tábor Praha 10 Nymburk Příbram Praha-Zličín Praha 14 Brno-venkov Ostrava-město Tachov Praha-Újezd Karlovy Vary Kladno Domažlice Praha-Lysolaje Znojmo Mladá Boleslav Praha-Nebušice Praha 2 Praha 19 Praha 4 Semily Jihlava Praha-Velká Chuchle Praha 1 Praha 5 Praha-Královice Praha-Libuš Praha-Satalice Pelhřimov Chrudim Praha-Kunratice Česká Lípa Praha-Zbraslav Prachatice Benešov Praha-Kolovraty Jeseník Praha 16 Praha-východ Praha 15 Kroměříž Praha-Běchovice Sokolov Rokycany Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Nový Jičín Teplice Praha-Ďáblice Praha 12 Kolín Svitavy Děčín Praha 13 Chomutov Praha-Čakovice Praha 7 Písek Praha-Lipence Praha 20 Hradec Králové Praha-Nedvězí Most Praha-Troja Praha-Štěrboholy Pardubice Praha-západ Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha 22 Břeclav Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Horky

Levná dlažba Horky

Dlažba Horky

Zámkové dlažby Horky

Zámkové betonové dlažby Horky

Zámková dlažba Horky

Betonové dlažby Horky

Betonová dlažba Horky

Zdící prvky Horky

Dlažby II jakosti Horky

Dlažba II jakosti Horky

Plošné dlažby Horky