„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dřínov Dřínov Dřínov
Dřísy Dříteč Dříteň
Dub Dub nad Moravou Dubá
Dubany Dubčany Dubenec
Dubenec Dubí Dubicko
Dubičné Dublovice Dubňany
Dubné Dubnice Dubno
Dubovice Dudín Duchcov
Dukovany Důl Dunajovice
Dunice Dušejov Dušníky

<<   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55  >>

Další města:

Pelhřimov Strakonice Most Praha 21 Praha-Lochkov Třebíč Praha-Březiněves Bruntál Ostrava-město Praha 12 Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Praha 19 Praha 8 Praha-Štěrboholy Praha 4 Karviná Cheb Zlín Praha 18 Praha-Koloděje Praha 2 Jihlava Sokolov Břeclav Blansko Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Teplice Nový Jičín Kutná Hora Havlíčkův Brod Praha 1 Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Písek Rakovník Praha 11 Rokycany Praha-Újezd Praha 20 Praha-Ďáblice Tachov Domažlice Praha-Čakovice Vyškov Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Praha-Libuš Olomouc Český Krumlov Louny Praha-Přední Kopanina Prostějov Praha 22 Praha 10 Jičín Jindřichův Hradec Plzeň-sever Benešov Chomutov Praha 16 Praha 6 Znojmo Uherské Hradiště Svitavy Frýdek-Místek Jeseník Praha-Kunratice Praha-Dubeč Praha 17 Praha 7 Praha-Satalice Liberec Kladno Děčín Praha-Troja Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Litoměřice Kolín Praha 5 Beroun Plzeň-jih Nymburk Opava Šumperk Praha-Královice Hradec Králové Klatovy Plzeň-město Praha-Lysolaje Praha 3 Praha 13 Karlovy Vary Brno-město Praha-Benice Trutnov Praha-Křeslice Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby