„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dřínov Dřínov Dřínov
Dřísy Dříteč Dříteň
Dub Dub nad Moravou Dubá
Dubany Dubčany Dubenec
Dubenec Dubí Dubicko
Dubičné Dublovice Dubňany
Dubné Dubnice Dubno
Dubovice Dudín Duchcov
Dukovany Důl Dunajovice
Dunice Dušejov Dušníky

<<   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55  >>

Další města:

Hodonín Praha-Satalice Blansko Havlíčkův Brod Praha 7 Písek Karlovy Vary Mělník Praha 22 Třebíč Trutnov Teplice Louny Rychnov nad Kněžnou Strakonice Praha-Lochkov Prostějov Praha-Troja Praha-Vinoř Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Praha 18 Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Praha 20 Praha 10 Praha 3 Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Český Krumlov Praha-Klánovice Vsetín Břeclav Jihlava Praha-Suchdol Česká Lípa Praha-Nedvězí Chrudim Praha 5 Nymburk Most Hradec Králové Praha-východ Opava Plzeň-město Praha 12 Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Praha-západ Klatovy Tábor Praha 8 Kladno Mladá Boleslav Praha-Koloděje Praha-Zličín Liberec Praha-Lipence Olomouc Praha 19 Praha 17 Přerov Litoměřice Kolín Pelhřimov Plzeň-sever Praha-Kunratice Ostrava-město Frýdek-Místek Praha 13 Brno-město Brno-venkov Vyškov Uherské Hradiště Benešov Jeseník Praha-Dubeč Zlín Chomutov Ústí nad Labem Jičín Kutná Hora Praha-Čakovice Praha 9 Domažlice Tachov Prachatice Praha 1 Znojmo Šumperk Praha 16 Praha-Slivenec Příbram Praha 2 Praha 14 Praha-Přední Kopanina Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby