„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hlubyně Hlučín Hluchov
Hluk Hlupín Hlušice
Hlušovice Hnačov Hnanice
Hnátnice Hněvčeves Hněvkovice
Hněvnice Hněvošice Hněvotín
Hnojice Hnojník Hobšovice
Hodějice Hodětín Hodice
Hodíškov Hodkovice nad Mohelkou Hodonice
Hodonice Hodonín Hodonín
Hodonín Hodov Hodslavice

<<   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61  >>

Další města:

Praha-Klánovice Bruntál Česká Lípa České Budějovice Praha 3 Mělník Přerov Brno-venkov Praha 13 Praha-Újezd Praha-Křeslice Vyškov Sokolov Příbram Chomutov Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Svitavy Praha-Nedvězí Kutná Hora Plzeň-jih Český Krumlov Praha 20 Vsetín Praha-Šeberov Písek Praha 5 Praha 11 Praha-Štěrboholy Praha-Kolovraty Praha 4 Praha-Suchdol Jičín Frýdek-Místek Praha 6 Praha 12 Praha 22 Praha 14 Praha-Královice Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Jeseník Karviná Praha-Dolní Počernice Hodonín Kladno Trutnov Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Praha-východ Praha-Dubeč Beroun Hradec Králové Praha-Petrovice Kroměříž Praha 2 Znojmo Mladá Boleslav Ostrava-město Pardubice Ústí nad Labem Praha-Satalice Most Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Náchod Praha-Běchovice Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Cheb Praha-Troja Praha-Řeporyje Zlín Praha 21 Nymburk Jihlava Tábor Praha-Libuš Chrudim Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Plzeň-sever Praha 15 Praha 1 Praha 10 Litoměřice Praha-Vinoř Praha-Koloděje Liberec Děčín Praha 18 Tachov Praha 19 Klatovy Prostějov Jindřichův Hradec Rakovník Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby