„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hojanovice Hojkov Hojovice
Holany Holasice Holasovice
Holčovice Holedeč Holenice
Holešov Holetín Holice
Holín Holohlavy Holotín
Holoubkov Holovousy Holovousy
Holštejn Holubice Holubice
Holubov Holýšov Homole
Homole u Panny Honbice Honětice
Honezovice Hora Svaté Kateřiny Hora Svatého Šebestiána

<<   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62  >>

Další města:

Praha-Dubeč Nymburk Praha 2 Chrudim Olomouc Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Praha-Benice Plzeň-jih Děčín Louny Praha-Kunratice Praha 16 Rakovník Brno-venkov Kroměříž Praha 21 Praha 1 Praha 10 Český Krumlov Hradec Králové Náchod Šumperk Nový Jičín Havlíčkův Brod Blansko Praha-Štěrboholy Brno-město Tábor Praha-Vinoř Chomutov Praha 20 Jihlava Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Karviná Zlín Most Mělník Praha-Královice Rokycany Praha 18 Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Plzeň-sever Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Příbram Žďár nad Sázavou Praha 11 Jeseník Praha-Nedvězí Benešov Teplice Litoměřice Pardubice Přerov Praha-Satalice Praha-Lysolaje Kladno Praha-Troja Praha-Březiněves Písek Praha-Klánovice Praha-Šeberov Klatovy Praha 12 Praha-Nebušice Bruntál Praha 15 Znojmo Praha 13 Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Praha-Křeslice Domažlice Praha 19 České Budějovice Cheb Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Trutnov Vyškov Vsetín Semily Praha-Zličín Tachov Praha-Dolní Chabry Třebíč Pelhřimov Sokolov Praha 17 Praha 8 Karlovy Vary Praha-Lipence Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby