„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hojanovice Hojkov Hojovice
Holany Holasice Holasovice
Holčovice Holedeč Holenice
Holešov Holetín Holice
Holín Holohlavy Holotín
Holoubkov Holovousy Holovousy
Holštejn Holubice Holubice
Holubov Holýšov Homole
Homole u Panny Honbice Honětice
Honezovice Hora Svaté Kateřiny Hora Svatého Šebestiána

<<   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62  >>

Další města:

Most Praha-Klánovice Trutnov Praha-Královice Strakonice Prostějov Děčín Praha 12 Praha 11 Rokycany Třebíč Praha 16 Praha 10 Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Praha-západ Praha-Dolní Chabry Karviná Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Břeclav Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha 1 Tachov Písek Benešov Nový Jičín Louny Praha-Šeberov Klatovy Zlín Praha 22 Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Přerov Praha 7 Prachatice Český Krumlov Litoměřice Praha 3 Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha 15 Uherské Hradiště Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Domažlice Ústí nad Orlicí Praha 17 Praha-Dubeč Praha-Lochkov Chrudim Šumperk Jihlava Brno-město Praha-Nebušice Chomutov Praha 9 Jindřichův Hradec Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Běchovice Brno-venkov Praha-Křeslice Sokolov Příbram Praha 14 Kolín Praha-Vinoř Praha-Petrovice Pardubice Praha-Nedvězí Praha 21 Praha 20 Náchod Opava Frýdek-Místek Kroměříž Jičín Kladno České Budějovice Plzeň-jih Praha 8 Karlovy Vary Nymburk Praha-Velká Chuchle Rakovník Beroun Praha-Kunratice Bruntál Praha-Čakovice Svitavy Praha-Zličín Česká Lípa Znojmo Praha-Lipence Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby