„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hora Svatého Václava Horažďovice Horčápsko
Horka Horka I Horka II
Horka nad Moravou Horka u Staré Paky Horky
Horky Horky nad Jizerou Horní Bečva
Horní Bělá Horní Benešov Horní Beřkovice
Horní Bezděkov Horní Blatná Horní Bludovice
Horní Bojanovice Horní Bradlo Horní Branná
Horní Brusnice Horní Břečkov Horní Bříza
Horní Bukovina Horní Cerekev Horní Čermná
Horní Domaslavice Horní Dubenky Horní Dubňany

<<   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63  >>

Další města:

Praha-Dubeč Semily Praha 2 Hodonín Praha-Řeporyje Plzeň-jih Chomutov Teplice Tachov České Budějovice Praha 10 Vyškov Praha-Satalice Praha-Kolovraty Praha-Zličín Praha-Křeslice Náchod Praha 16 Praha-Dolní Počernice Praha 9 Domažlice Praha-Újezd Jindřichův Hradec Louny Rychnov nad Kněžnou Kladno Písek Praha-Ďáblice Praha-Libuš Český Krumlov Pardubice Praha-Troja Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Prachatice Příbram Pelhřimov Praha-Březiněves Praha-Královice Praha 6 Olomouc Jihlava Praha 5 Přerov Třebíč Mladá Boleslav Praha 18 Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Trutnov Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Praha 21 Praha 12 Opava Most Jičín Praha 13 Klatovy Jablonec nad Nisou Kolín Ústí nad Labem Rakovník Praha 3 Praha 7 Praha 11 Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Karviná Vsetín Hlavní město Praha Strakonice Rokycany Havlíčkův Brod Praha-východ Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Praha 1 Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Kroměříž Praha-Štěrboholy Blansko Sokolov Praha-Běchovice Prostějov Brno-venkov Praha 20 Bruntál Česká Lípa Karlovy Vary Liberec Praha-Suchdol Praha-Kunratice Mělník Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby