„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hora Svatého Václava Horažďovice Horčápsko
Horka Horka I Horka II
Horka nad Moravou Horka u Staré Paky Horky
Horky Horky nad Jizerou Horní Bečva
Horní Bělá Horní Benešov Horní Beřkovice
Horní Bezděkov Horní Blatná Horní Bludovice
Horní Bojanovice Horní Bradlo Horní Branná
Horní Brusnice Horní Břečkov Horní Bříza
Horní Bukovina Horní Cerekev Horní Čermná
Horní Domaslavice Horní Dubenky Horní Dubňany

<<   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63  >>

Další města:

Praha 3 Praha-Benice Plzeň-město Praha-Štěrboholy Klatovy Brno-venkov Nymburk České Budějovice Praha-východ Praha-Vinoř Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Příbram Ústí nad Labem Šumperk Znojmo Praha 15 Tábor Praha 5 Hradec Králové Praha 1 Praha 2 Mělník Tachov Most Plzeň-sever Brno-město Jihlava Přerov Praha-Běchovice Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Děčín Praha 4 Praha 16 Praha-Čakovice Pelhřimov Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Semily Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Praha-Královice Domažlice Praha-Troja Praha 11 Pardubice Ostrava-město Bruntál Třebíč Jeseník Praha 19 Hodonín Praha 8 Uherské Hradiště Sokolov Praha-Kunratice Olomouc Praha 14 Nový Jičín Karlovy Vary Praha-Březiněves Praha 7 Břeclav Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha-západ Cheb Svitavy Praha-Lipence Jičín Praha-Klánovice Strakonice Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Praha-Libuš Chomutov Zlín Liberec Praha-Dolní Měcholupy Karviná Praha 18 Písek Praha-Zličín Náchod Praha 22 Kladno Praha 20 Rokycany Praha-Dubeč Hlavní město Praha Praha 9 Chrudim Frýdek-Místek Praha-Koloděje Praha 21 Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby