„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Horní Němčice Horní Nětčice Horní Olešnice
Horní Paseka Horní Pěna Horní Planá
Horní Počaply Horní Podluží Horní Police
Horní Poříčí Horní Poříčí Horní Radechová
Horní Radouň Horní Radslavice Horní Rápotice
Horní Rožínka Horní Řasnice Horní Ředice
Horní Řepčice Horní Skrýchov Horní Slatina
Horní Slavkov Horní Slivno Horní Smrčné
Horní Smržov Horní Stropnice Horní Studénky
Horní Suchá Horní Štěpánov Horní Těšice

<<   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65  >>

Další města:

Praha-Újezd Mladá Boleslav Trutnov Praha 19 Praha-Štěrboholy Praha 4 Bruntál Praha 7 Nový Jičín Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Praha 13 Klatovy Praha-Dolní Počernice Kolín Blansko Znojmo Rakovník Praha-Dolní Chabry Semily Praha 5 Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Nymburk Beroun Praha-Slivenec Praha 8 Praha-Koloděje Kladno Praha-Šeberov Opava Praha-Ďáblice České Budějovice Česká Lípa Frýdek-Místek Brno-venkov Kroměříž Příbram Chrudim Jičín Praha 14 Prostějov Louny Praha 15 Praha-Čakovice Karviná Most Kutná Hora Praha-Suchdol Jihlava Český Krumlov Praha 18 Rokycany Žďár nad Sázavou Třebíč Vyškov Praha-Troja Hradec Králové Písek Jindřichův Hradec Teplice Mělník Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Ostrava-město Praha-Lysolaje Plzeň-sever Prachatice Praha-Lochkov Brno-město Svitavy Šumperk Praha 21 Pelhřimov Jeseník Litoměřice Jablonec nad Nisou Benešov Praha 1 Cheb Praha-Běchovice Praha 20 Uherské Hradiště Praha 12 Praha 6 Praha-východ Praha-Klánovice Praha-Křeslice Praha-Zličín Praha-Libuš Pardubice Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Praha 10 Praha-Velká Chuchle Domažlice Sokolov Havlíčkův Brod Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby