„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Horní Němčice Horní Nětčice Horní Olešnice
Horní Paseka Horní Pěna Horní Planá
Horní Počaply Horní Podluží Horní Police
Horní Poříčí Horní Poříčí Horní Radechová
Horní Radouň Horní Radslavice Horní Rápotice
Horní Rožínka Horní Řasnice Horní Ředice
Horní Řepčice Horní Skrýchov Horní Slatina
Horní Slavkov Horní Slivno Horní Smrčné
Horní Smržov Horní Stropnice Horní Studénky
Horní Suchá Horní Štěpánov Horní Těšice

<<   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65  >>

Další města:

Praha-Královice Trutnov Praha-Troja Teplice Praha 5 Jablonec nad Nisou Chrudim Vyškov Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Praha 4 Jindřichův Hradec Česká Lípa Kladno Klatovy Karviná Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Náchod Praha 9 Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Praha 11 Praha 8 Cheb Plzeň-sever Praha-Běchovice Praha 2 Praha 21 Praha-Ďáblice Šumperk Praha 1 Praha 14 Prostějov Rokycany Praha-Lysolaje Hradec Králové Praha-Zličín Mělník Uherské Hradiště Praha-Lochkov Písek Praha-Kunratice Bruntál Pelhřimov Mladá Boleslav Praha-Řeporyje Domažlice Žďár nad Sázavou Kutná Hora Jihlava Benešov Praha 18 Ústí nad Labem Praha 10 Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Břeclav Semily Praha-Klánovice Praha-Křeslice Praha 19 Praha-Dolní Chabry Prachatice Nový Jičín Praha-Vinoř Jeseník Český Krumlov Opava Vsetín Praha-Šeberov Beroun Liberec Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Olomouc Praha-Nebušice Most Praha 3 Louny Praha 13 Praha 16 České Budějovice Tachov Znojmo Rakovník Praha 7 Ostrava-město Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Zlín Praha 15 Pardubice Přerov Chomutov Litoměřice Praha-Benice Praha-Lipence Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby