„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hořičky Hořín Hořiněves
Hořovice Hořovičky Hosín
Hoslovice Hospozín Hospříz
Hostašovice Hostějov Hostěnice
Hostěradice Hostěrádky-Rešov Hostětice
Hostětín Hostim Hostín
Hostín u Vojkovic Hostinné Hostišová
Hostivice Hostomice Hostomice
Hostouň Hostouň Hostovlice
Hosty Hošťálková Hošťálkovy

<<   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67  >>

Další města:

Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Litoměřice Karlovy Vary Praha 8 Praha-Klánovice Český Krumlov Praha 13 Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Nymburk Tachov Praha-Libuš Česká Lípa Praha-Újezd Třebíč Praha 1 Strakonice Prostějov Praha-Nebušice Teplice Kladno Hlavní město Praha Ústí nad Labem Náchod Praha 17 Praha 5 Beroun Praha 15 Brno-venkov Praha 22 Praha-Dubeč Praha 7 Tábor Praha-Lysolaje Bruntál Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Mladá Boleslav Praha-Suchdol Břeclav Praha-Čakovice Rakovník Praha 16 Praha 6 Frýdek-Místek Karviná Most Nový Jičín Praha-Řeporyje Blansko Žďár nad Sázavou Mělník Opava Praha 11 Ostrava-město Písek Trutnov Jeseník Plzeň-jih Praha 12 Jihlava Plzeň-město Domažlice Jičín Chomutov Olomouc Hodonín Praha-Přední Kopanina Cheb Uherské Hradiště Praha 9 Praha-Ďáblice Praha 10 Praha 20 Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Děčín Znojmo Praha-Vinoř Praha-východ Pelhřimov Praha-Slivenec Příbram Praha-Koloděje Praha-Troja Praha 19 Klatovy České Budějovice Praha-Běchovice Rokycany Praha 3 Praha 2 Brno-město Kolín Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby