„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hořičky Hořín Hořiněves
Hořovice Hořovičky Hosín
Hoslovice Hospozín Hospříz
Hostašovice Hostějov Hostěnice
Hostěradice Hostěrádky-Rešov Hostětice
Hostětín Hostim Hostín
Hostín u Vojkovic Hostinné Hostišová
Hostivice Hostomice Hostomice
Hostouň Hostouň Hostovlice
Hosty Hošťálková Hošťálkovy

<<   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67  >>

Další města:

Praha-Čakovice Hodonín Most Písek Strakonice Praha-Královice Příbram Svitavy Nový Jičín Přerov Praha-Újezd Pardubice Praha-Klánovice Praha-východ Praha 17 Chrudim Pelhřimov Praha 19 Beroun Jindřichův Hradec Vsetín Praha-Zbraslav Praha 10 Praha 12 Tachov Praha-Troja Praha 2 Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Blansko Praha 13 České Budějovice Praha-Slivenec Břeclav Karviná Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Jičín Kladno Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Kutná Hora Semily Tábor Praha-západ Český Krumlov Rakovník Praha 22 Třebíč Sokolov Rokycany Liberec Klatovy Praha-Nebušice Děčín Cheb Praha 1 Havlíčkův Brod Praha 21 Praha-Šeberov Náchod Karlovy Vary Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Praha 18 Praha-Benice Praha 6 Praha-Březiněves Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Praha-Satalice Praha 11 Brno-venkov Opava Jihlava Praha 3 Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Chomutov Praha 20 Teplice Bruntál Praha-Dolní Chabry Vyškov Plzeň-jih Praha-Suchdol Praha 7 Trutnov Ústí nad Labem Brno-město Praha-Zličín Praha-Dolní Počernice Praha 16 Praha 14 Praha-Lipence Česká Lípa Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby