„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hořičky Hořín Hořiněves
Hořovice Hořovičky Hosín
Hoslovice Hospozín Hospříz
Hostašovice Hostějov Hostěnice
Hostěradice Hostěrádky-Rešov Hostětice
Hostětín Hostim Hostín
Hostín u Vojkovic Hostinné Hostišová
Hostivice Hostomice Hostomice
Hostouň Hostouň Hostovlice
Hosty Hošťálková Hošťálkovy

<<   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67  >>

Další města:

Opava Praha 7 Pelhřimov Praha 15 České Budějovice Praha-Křeslice Tábor Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Praha 13 Praha-Březiněves Praha 11 Liberec Praha-Lysolaje Vsetín Praha-Běchovice Benešov Praha 9 Praha-Vinoř Trutnov Praha-Kunratice Jeseník Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Praha 8 Praha-Šeberov Uherské Hradiště Praha 19 Domažlice Praha-Nedvězí Praha 10 Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Plzeň-jih Blansko Břeclav Přerov Kroměříž Praha-Slivenec Rokycany Chomutov Jindřichův Hradec Nový Jičín Jablonec nad Nisou Hodonín Plzeň-město Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Rakovník Praha-Koloděje Jičín Sokolov Karlovy Vary Znojmo Praha 21 Semily Český Krumlov Kolín Kladno Náchod Klatovy Praha-Troja Praha-Nebušice Hradec Králové Písek Žďár nad Sázavou Zlín Praha-Čakovice Praha 6 Česká Lípa Nymburk Praha 17 Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Chrudim Ústí nad Labem Praha 20 Brno-město Mělník Praha-Štěrboholy Olomouc Praha-Řeporyje Cheb Praha-Zbraslav Příbram Praha-Satalice Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Ústí nad Orlicí Praha-Královice Litoměřice Praha 16 Most Praha-Lipence Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby