„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hošťalovice Hoštejn Hoštice
Hoštice Hoštice-Heroltice Hoštka
Hošťka Hovězí Hovorany
Hovorčovice Hraběšice Hraběšín
Hrabětice Hrabišín Hrabová
Hrabůvka Hrabyně Hradce
Hradčany Hradčany Hradčany
Hradčany-Kobeřice Hradčovice Hradec
Hradec Hradec Králové Hradec nad Moravicí
Hradec nad Svitavou Hradec-Nová Ves Hradečno

<<   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68  >>

Další města:

Jičín Praha 4 Praha-Satalice Vsetín Rakovník Nový Jičín Praha-západ Praha-Řeporyje Trutnov Česká Lípa Praha 13 Praha-Březiněves Praha 20 Písek Kolín Praha 1 Praha-Přední Kopanina Tachov Karlovy Vary Praha-Klánovice Praha 17 Praha 14 Bruntál Klatovy Rokycany Ústí nad Orlicí Děčín Havlíčkův Brod Praha 3 Náchod Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Karviná Hradec Králové Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Svitavy Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Prostějov Praha-východ Blansko Brno-město Pelhřimov Brno-venkov Praha 19 Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Benešov Louny Liberec Praha-Nebušice Praha 12 České Budějovice Zlín Příbram Strakonice Plzeň-sever Praha 15 Olomouc Jihlava Praha-Vinoř Praha 10 Praha-Královice Litoměřice Praha 6 Znojmo Praha-Koloděje Teplice Opava Praha 5 Nymburk Most Praha 18 Semily Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Šumperk Uherské Hradiště Kladno Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Cheb Prachatice Ostrava-město Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Ústí nad Labem Hodonín Praha 7 Praha 16 Mladá Boleslav Chomutov Praha-Čakovice Praha-Lipence Plzeň-jih Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby