„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hrádek Hrádek Hrádek
Hrádek Hrádek Hrádek
Hrádek nad Nisou Hradešice Hradešín
Hradiště Hradiště Hradiště
Hradiště Hradiště Hradištko
Hradištko Hracholusky Hracholusky
Hrachoviště Hranice Hranice
Hranice Hraničné Petrovice Hrazany
Hrčava Hrdějovice Hrdibořice
Hrdlív Hrdlořezy Hrejkovice

<<   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69  >>

Další města:

Praha-Troja České Budějovice Znojmo Třebíč Praha-Satalice Kolín Praha-Lysolaje Beroun Nový Jičín Litoměřice Plzeň-město Praha-Šeberov Louny Kladno Praha 3 Praha 22 Praha-Čakovice Praha 6 Semily Praha 13 Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Příbram Praha 21 Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Brno-město Praha 4 Hodonín Praha 12 Praha 15 Praha-Kunratice Český Krumlov Mělník Karviná Praha-Zbraslav Sokolov Blansko Ústí nad Labem Šumperk Jindřichův Hradec Pelhřimov Praha 19 Mladá Boleslav Praha-Nebušice Praha 7 Praha 11 Kroměříž Praha-Velká Chuchle Praha 8 Plzeň-jih Vyškov Ostrava-město Praha 1 Klatovy Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Rokycany Praha-Březiněves Praha 16 Praha-Klánovice Praha-Petrovice Prachatice Náchod Přerov Praha-Nedvězí Jičín Opava Praha 10 Trutnov Ústí nad Orlicí Praha-západ Kutná Hora Plzeň-sever Břeclav Praha-Dolní Počernice Praha 17 Frýdek-Místek Praha 18 Strakonice Praha-Kolovraty Olomouc Praha-Dolní Chabry Tábor Praha-Lochkov Praha-Suchdol Praha-Újezd Bruntál Vsetín Domažlice Zlín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Praha-Běchovice Rakovník Praha 5 Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby