„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hrádek Hrádek Hrádek
Hrádek Hrádek Hrádek
Hrádek nad Nisou Hradešice Hradešín
Hradiště Hradiště Hradiště
Hradiště Hradiště Hradištko
Hradištko Hracholusky Hracholusky
Hrachoviště Hranice Hranice
Hranice Hraničné Petrovice Hrazany
Hrčava Hrdějovice Hrdibořice
Hrdlív Hrdlořezy Hrejkovice

<<   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69  >>

Další města:

Praha-Řeporyje Praha-Lipence Beroun Praha-Troja Praha-Suchdol Praha 9 Praha-Křeslice Praha 13 Liberec Olomouc Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Chrudim Brno-venkov Pelhřimov Brno-město Benešov Přerov Hlavní město Praha Nymburk Praha 21 České Budějovice Praha-Čakovice Teplice Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha-Kunratice Praha 8 Žďár nad Sázavou Český Krumlov Cheb Praha 22 Sokolov Praha-západ Praha-Lochkov Česká Lípa Jičín Chomutov Praha-Újezd Tábor Praha-Královice Praha 10 Rokycany Zlín Praha-Petrovice Praha-Zličín Praha-Lysolaje Praha 4 Praha-Vinoř Ústí nad Labem Most Praha-Benice Praha 12 Děčín Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Praha 15 Blansko Praha-Březiněves Domažlice Kutná Hora Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Jeseník Pardubice Karviná Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Praha 20 Kroměříž Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Litoměřice Klatovy Praha-Satalice Ostrava-město Praha-Klánovice Znojmo Praha 18 Písek Praha 3 Šumperk Louny Břeclav Vyškov Praha 16 Praha 1 Tachov Praha-Nedvězí Kladno Uherské Hradiště Praha 7 Praha 11 Frýdek-Místek Semily Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby