„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hrádek Hrádek Hrádek
Hrádek Hrádek Hrádek
Hrádek nad Nisou Hradešice Hradešín
Hradiště Hradiště Hradiště
Hradiště Hradiště Hradištko
Hradištko Hracholusky Hracholusky
Hrachoviště Hranice Hranice
Hranice Hraničné Petrovice Hrazany
Hrčava Hrdějovice Hrdibořice
Hrdlív Hrdlořezy Hrejkovice

<<   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69  >>

Další města:

Praha 10 Praha 7 Příbram Praha-Přední Kopanina Rokycany Praha 5 Domažlice Děčín Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Hradec Králové Praha-Satalice Třebíč Praha-Klánovice Olomouc Strakonice Praha-Kunratice Litoměřice Praha-východ Plzeň-jih Tachov Praha-Běchovice Praha-Benice Benešov Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Nymburk Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Praha 16 Chomutov Praha-Újezd Jindřichův Hradec Zlín Ostrava-město Praha 21 Praha-Dubeč Svitavy Kroměříž Rakovník Most Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Opava Praha-západ Semily Praha-Březiněves Praha 6 Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Kutná Hora Praha 15 Praha-Koloděje Praha-Troja Havlíčkův Brod Praha 1 Ústí nad Orlicí Nový Jičín Klatovy Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Brno-město Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Cheb Prachatice Praha-Čakovice Praha 11 Mělník Kolín Jihlava Praha-Ďáblice Písek Praha-Křeslice Praha 4 Bruntál Praha-Nedvězí Sokolov Šumperk Beroun Blansko Praha 13 Praha 18 Vsetín Vyškov Praha 19 Praha 3 Praha 14 Teplice Jičín Hodonín Karviná Znojmo Přerov Praha-Petrovice Praha 8 Praha-Šeberov Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby