„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hvězdlice Hvězdonice Hvězdoňovice
Hvozd Hvozd Hvozd
Hvozdec Hvozdec Hvozdec
Hvozdná Hvozdnice Hvozdnice
Hvožďany Hvožďany Hybrálec
Hynčice Hynčina Hýskov
Hýsly Chabařovice Chabeřice
Chaloupky Chanovice Charvatce
Charváty Chářovice Chbany
Cheb Chelčice Cheznovice

<<   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72  >>

Další města:

Náchod Uherské Hradiště Praha-Satalice Kolín Praha-Ďáblice Svitavy Prachatice Praha-Libuš Praha 2 Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Karviná Praha 3 Teplice Praha-Vinoř Praha 6 Karlovy Vary Praha-Běchovice Český Krumlov Písek Klatovy Ostrava-město Brno-venkov Praha 21 Praha 5 Děčín Praha 16 Praha-Nebušice Praha 12 Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Blansko Příbram Praha-Šeberov Nymburk Praha-Březiněves Tachov Beroun Frýdek-Místek Česká Lípa Pardubice Louny Praha-Nedvězí Opava Třebíč Plzeň-sever Plzeň-město Hlavní město Praha Prostějov Kutná Hora Praha 19 Olomouc Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Mělník Bruntál Praha-Křeslice Praha 15 Kroměříž Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Most Praha 17 Plzeň-jih Praha 22 Praha 1 Hradec Králové Praha-východ Ústí nad Labem Praha-Benice Vsetín Praha-Újezd Šumperk Praha-Slivenec Brno-město Strakonice Chomutov Trutnov Praha-Troja Praha 13 Tábor Praha 9 Praha 14 České Budějovice Praha-Kolovraty Přerov Praha-Přední Kopanina Kladno Nový Jičín Praha 8 Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle Praha 11 Domažlice Sokolov Rokycany Praha-Čakovice Praha-Zličín Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby