„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hvězdlice Hvězdonice Hvězdoňovice
Hvozd Hvozd Hvozd
Hvozdec Hvozdec Hvozdec
Hvozdná Hvozdnice Hvozdnice
Hvožďany Hvožďany Hybrálec
Hynčice Hynčina Hýskov
Hýsly Chabařovice Chabeřice
Chaloupky Chanovice Charvatce
Charváty Chářovice Chbany
Cheb Chelčice Cheznovice

<<   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72  >>

Další města:

Praha-Suchdol Bruntál Svitavy Praha 19 Havlíčkův Brod Strakonice Praha-Troja Praha-Dubeč Praha 21 Praha-Ďáblice Mělník Praha-Běchovice Znojmo Plzeň-sever Praha-Březiněves Praha 3 Praha 7 Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Karviná Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Litoměřice Praha-Kunratice Domažlice Praha 15 Přerov Praha 10 Jičín Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Praha 9 Praha 1 Most Praha 11 Mladá Boleslav Chrudim Praha 17 Jindřichův Hradec Ostrava-město Praha-Újezd Praha-Zličín Praha-Nedvězí Beroun Český Krumlov Karlovy Vary České Budějovice Třebíč Jeseník Rakovník Uherské Hradiště Klatovy Praha-Libuš Prostějov Opava Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Praha 14 Louny Vsetín Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Jablonec nad Nisou Příbram Hodonín Praha-Velká Chuchle Kladno Praha 16 Praha-Satalice Praha-Řeporyje Sokolov Nový Jičín Semily Frýdek-Místek Praha-Šeberov Rokycany Praha 4 Vyškov Praha-Lipence Písek Teplice Olomouc Praha 6 Cheb Praha-západ Praha 22 Praha-Nebušice Praha-Benice Kolín Praha-Královice Kutná Hora Praha 5 Praha 12 Praha-Vinoř Praha 13 Benešov Praha 8 Liberec Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby