„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Chlebičov Chleby Chleby
Chleny Chlistov Chlístov
Chlístov Chlístov Chlístovice
Chlum Chlum Chlum
Chlum Chlum Chlum
Chlum Svaté Maří Chlum u Třeboně Chlumany
Chlumčany Chlumčany Chlumec
Chlumec Chlumec nad Cidlinou Chlumek
Chlumětín Chlumín Chlum-Korouhvice
Chlumy Chlustina Chmelík

<<   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73  >>

Další města:

Praha-Satalice Kolín Hradec Králové Jeseník Praha 1 Mělník Beroun Praha 7 Přerov Praha 19 Olomouc Nový Jičín Praha 6 Tábor Praha 5 Domažlice Praha-Řeporyje Liberec Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Praha 4 Praha-Březiněves Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Praha-Benice Praha 15 Praha-Přední Kopanina Svitavy Praha 21 Česká Lípa Frýdek-Místek Praha 3 Písek Hlavní město Praha Bruntál Louny Praha-Královice Praha 13 Praha-Čakovice Opava Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Plzeň-sever Prachatice Jihlava Praha-Šeberov Sokolov Klatovy Praha-Lysolaje Praha 20 Praha-Lochkov Jičín Vsetín Praha-Klánovice Praha-Dolní Počernice Cheb Praha-východ Praha 14 Žďár nad Sázavou Rakovník Blansko Chomutov Kutná Hora Ostrava-město Karviná Litoměřice Praha-Kolovraty Náchod Praha-Dolní Měcholupy Semily Praha-Vinoř Ústí nad Labem Praha-Suchdol Praha 2 Praha-Dubeč Hodonín Brno-venkov Praha-Zbraslav České Budějovice Pelhřimov Praha 18 Praha-Velká Chuchle Pardubice Trutnov Chrudim Český Krumlov Břeclav Praha-Dolní Chabry Znojmo Praha-Nebušice Mladá Boleslav Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Plzeň-město Strakonice Praha 16 Zlín Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby