„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Chlebičov Chleby Chleby
Chleny Chlistov Chlístov
Chlístov Chlístov Chlístovice
Chlum Chlum Chlum
Chlum Chlum Chlum
Chlum Svaté Maří Chlum u Třeboně Chlumany
Chlumčany Chlumčany Chlumec
Chlumec Chlumec nad Cidlinou Chlumek
Chlumětín Chlumín Chlum-Korouhvice
Chlumy Chlustina Chmelík

<<   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73  >>

Další města:

Praha 2 Jihlava Praha-Štěrboholy Prachatice Jeseník Praha-Kolovraty Hodonín Praha-Řeporyje Praha 4 Rakovník Praha-Dolní Počernice Nymburk Jičín Praha-Lysolaje Praha 7 Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Přerov Bruntál Vsetín Louny Tachov Písek Karviná Česká Lípa Praha-východ Most Brno-město Praha-Satalice Příbram Praha 1 Domažlice Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Ostrava-město Benešov Praha-Libuš Praha-Ďáblice Trutnov Uherské Hradiště Sokolov Plzeň-jih Vyškov Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Praha 11 Rokycany Znojmo Praha 20 Hlavní město Praha Praha 5 Šumperk Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Praha-Lipence Praha-Královice Praha-Benice Teplice Liberec Tábor Frýdek-Místek Strakonice Beroun Plzeň-město Praha-Čakovice Praha 13 Praha-Petrovice Kroměříž Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Praha 9 Praha 22 Praha-Klánovice Mělník Svitavy Praha-Zbraslav Kolín Děčín Nový Jičín Pardubice Břeclav Praha 10 Praha-Újezd Blansko Praha-Zličín Kladno Litoměřice Hradec Králové Praha-západ Praha-Nebušice Praha 17 Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Prostějov Chrudim Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby