„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Chmelná Chobot Choceň
Chocenice Chocerady Chocnějovice
Chocomyšl Chodouň Chodouny
Chodov Chodov Chodov
Chodová Planá Chodovlice Chodská Lhota
Chodský Újezd Cholenice Cholina
Choltice Chomle Chomutice
Chomutov Chomýž Choratice
Chornice Chorušice Choryně
Choťánky Chotěboř Chotěbudice

<<   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74  >>

Další města:

Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Praha 6 Příbram Praha-Koloděje Praha 17 Šumperk Strakonice Hlavní město Praha Jihlava Praha-Troja Mladá Boleslav Prostějov Benešov Klatovy Praha 5 Beroun Praha 1 Chomutov Karviná Praha-Štěrboholy Nový Jičín Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Praha-Zbraslav Praha 8 Havlíčkův Brod Bruntál Praha 4 Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Praha-Slivenec Cheb Praha-Dolní Chabry Olomouc Pardubice Praha 9 Praha 3 Praha-Nedvězí Louny Ostrava-město Praha-Lipence Náchod Tábor Blansko Praha-Kunratice Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Praha 11 Praha-Vinoř Praha 14 Praha-Satalice Vyškov Kolín Hradec Králové Praha 15 Zlín Praha-Čakovice Nymburk Praha-Klánovice Praha 20 Chrudim Praha-Březiněves Brno-venkov Děčín Opava Praha-západ Frýdek-Místek Jičín Most Znojmo Praha 12 Uherské Hradiště Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Praha-Benice Rakovník Praha-Petrovice Pelhřimov Praha-východ Kladno Prachatice Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Semily Hodonín Ústí nad Labem Praha 22 Praha-Zličín Praha 10 České Budějovice Litoměřice Praha-Královice Přerov Karlovy Vary Praha 2 Svitavy Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby