„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Chmelná Chobot Choceň
Chocenice Chocerady Chocnějovice
Chocomyšl Chodouň Chodouny
Chodov Chodov Chodov
Chodová Planá Chodovlice Chodská Lhota
Chodský Újezd Cholenice Cholina
Choltice Chomle Chomutice
Chomutov Chomýž Choratice
Chornice Chorušice Choryně
Choťánky Chotěboř Chotěbudice

<<   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74  >>

Další města:

Praha 10 Praha-Klánovice Kroměříž Žďár nad Sázavou Plzeň-město Uherské Hradiště Praha 2 Kladno Praha 17 Zlín Děčín Ústí nad Labem Praha-Královice Rokycany Nový Jičín Praha-západ Praha 5 Benešov Jičín Praha-východ Brno-město Praha-Štěrboholy Ostrava-město Tachov Opava Český Krumlov Rakovník Praha-Březiněves Karlovy Vary Praha 3 Praha 8 Karviná Jihlava Praha-Suchdol Přerov Hodonín Praha 15 Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Praha-Kunratice Hradec Králové Znojmo Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Chomutov Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Příbram Praha-Nedvězí Vsetín Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Praha 1 Louny Bruntál Praha-Lipence Praha 12 Tábor Praha 13 Praha-Zličín Praha-Benice Praha 19 Plzeň-sever Náchod Praha-Troja Praha-Lochkov Liberec Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice České Budějovice Sokolov Hlavní město Praha Praha-Čakovice Praha-Satalice Praha 16 Frýdek-Místek Třebíč Prostějov Domažlice Kutná Hora Brno-venkov Mladá Boleslav Nymburk Praha-Zbraslav Praha 22 Trutnov Most Pardubice Praha-Řeporyje Kolín Praha-Dubeč Břeclav Beroun Praha 21 Praha 7 Praha 18 Semily Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby