„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Chmelná Chobot Choceň
Chocenice Chocerady Chocnějovice
Chocomyšl Chodouň Chodouny
Chodov Chodov Chodov
Chodová Planá Chodovlice Chodská Lhota
Chodský Újezd Cholenice Cholina
Choltice Chomle Chomutice
Chomutov Chomýž Choratice
Chornice Chorušice Choryně
Choťánky Chotěboř Chotěbudice

<<   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74  >>

Další města:

Praha 14 Klatovy Znojmo Praha 2 Kutná Hora Louny Most Praha-Újezd Hradec Králové Praha-Lysolaje Nymburk Třebíč Olomouc Praha 4 Praha-Řeporyje Nový Jičín Praha-Vinoř Plzeň-sever Ostrava-město Písek Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Praha-Slivenec Praha 8 Brno-město Rakovník Praha-Kolovraty Trutnov Český Krumlov Náchod Praha 6 Ústí nad Orlicí Praha 16 Praha-Velká Chuchle Praha 22 Praha-Petrovice Strakonice Mělník Praha-Křeslice Praha-západ Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Praha 5 Sokolov Uherské Hradiště Praha-Kunratice Tachov Praha 20 Pardubice Praha-Přední Kopanina Praha 7 Praha-Královice Praha-Troja Praha-Lochkov Praha-Nebušice Zlín Jičín Praha 1 Praha-Suchdol Brno-venkov Vyškov Jeseník Praha-Satalice Plzeň-jih Praha-Benice Praha 12 Cheb Bruntál Kladno Svitavy Kolín Chrudim Děčín Tábor Praha 19 Praha 10 Karviná Praha-Běchovice Praha-Koloděje Praha-Klánovice Kroměříž Příbram Praha-Lipence Praha-Čakovice Praha 18 Ústí nad Labem Semily Praha 11 Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Vsetín Blansko Česká Lípa Praha 13 Teplice Praha-Šeberov Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby