„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Chrást Chrást Chrastava
Chrastavec Chrastavice Chrášťany
Chrášťany Chrášťany Chrášťany
Chrášťany Chraštice Chrášťovice
Chrbonín Chroboly Chromeč
Chropyně Chroustov Chroustovice
Chrtníč Chrtníky Chrudichromy
Chrudim Chrustenice Chržín
Chřenovice Chřibská Chříč
Chudčice Chudenice Chudenín

<<   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76  >>

Další města:

Karviná Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Liberec Praha-Troja Praha 21 Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Tachov Praha-Koloděje Praha-Březiněves Teplice Vyškov Česká Lípa Vsetín Rokycany Praha-Zličín Brno-venkov Praha-Štěrboholy Šumperk Plzeň-město Praha 10 Hlavní město Praha Praha-Královice Plzeň-jih Karlovy Vary Jihlava Praha 13 Praha 19 Příbram Pardubice Písek Rakovník Rychnov nad Kněžnou Kolín Nymburk Děčín Praha-Dolní Chabry Praha 5 Praha 8 Praha-západ Praha-Vinoř Znojmo Strakonice Žďár nad Sázavou Třebíč Český Krumlov Jeseník Praha 17 Praha 11 Louny Praha-Zbraslav Plzeň-sever Praha-Ďáblice Praha 4 Kutná Hora Opava Kladno Praha-Kunratice Praha 18 Jablonec nad Nisou Praha 12 Praha-Lipence Praha-Lochkov Olomouc Praha 7 Bruntál Praha 16 Přerov Praha-Benice Tábor Praha-Suchdol Praha-Šeberov Prachatice Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Litoměřice Mělník Semily Pelhřimov Hodonín Frýdek-Místek Praha-Klánovice České Budějovice Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Cheb Praha-Dubeč Praha 14 Nový Jičín Sokolov Praha 2 Praha 15 Praha-Kolovraty Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby