„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Chrást Chrást Chrastava
Chrastavec Chrastavice Chrášťany
Chrášťany Chrášťany Chrášťany
Chrášťany Chraštice Chrášťovice
Chrbonín Chroboly Chromeč
Chropyně Chroustov Chroustovice
Chrtníč Chrtníky Chrudichromy
Chrudim Chrustenice Chržín
Chřenovice Chřibská Chříč
Chudčice Chudenice Chudenín

<<   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76  >>

Další města:

Praha-Dubeč Blansko Praha 14 Jihlava Praha-Suchdol Bruntál Znojmo Vsetín Kutná Hora Praha-západ Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Praha-Petrovice Jeseník Náchod Praha 15 Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Praha-Satalice Teplice Ostrava-město Břeclav Praha 4 Rakovník Praha 7 Cheb Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha 3 Olomouc Pelhřimov Vyškov Praha 8 Praha 5 Praha-Dolní Počernice Litoměřice Strakonice Praha-Slivenec Praha 2 Praha-Nedvězí Hodonín Plzeň-město Kroměříž Hlavní město Praha Prostějov Praha 1 Most Praha-Klánovice Praha-východ Frýdek-Místek Kolín Třebíč Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Děčín Praha-Vinoř Plzeň-jih Mladá Boleslav Česká Lípa Praha 9 Praha-Lochkov Praha 18 Karviná Benešov Praha-Kolovraty Praha 6 Praha 19 Mělník Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Prachatice Zlín Kladno Tábor Praha 12 Praha 16 Uherské Hradiště Sokolov Praha-Přední Kopanina Šumperk Chomutov České Budějovice Praha-Velká Chuchle Liberec Praha-Křeslice Praha 17 Brno-město Praha-Březiněves Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Semily Pardubice Praha 11 Praha-Zličín Domažlice Trutnov Havlíčkův Brod Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby