„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Chuderov Chudeřice Chudíř
Chudoslavice Chuchelna Chuchelná
Chvalatice Chvalčov Chvaleč
Chválenice Chvaletice Chvalíkovice
Chvalkovice Chvalkovice Chvalnov-Lísky
Chvalovice Chvalovice Chvalšiny
Chvatěruby Chvojenec Chyjice
Chyňava Chýně Chýnice
Chýnov Chýstovice Chyše
Chyšky Chyšná Chýšť

<<   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77  >>

Další města:

Hodonín Praha-západ Praha-Lipence Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Olomouc Jindřichův Hradec Břeclav Příbram Kolín Praha 12 Svitavy Kroměříž Praha 1 Praha-Újezd Mladá Boleslav Beroun Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Jihlava Praha-Klánovice Praha-Libuš Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Prachatice Zlín Praha 17 Česká Lípa Praha 9 Trutnov Praha 16 Praha 18 Klatovy Praha 4 Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Praha 3 Chrudim Domažlice Praha-východ Tachov Praha 6 Sokolov Plzeň-sever Praha-Nebušice Náchod Praha 7 Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Louny Hradec Králové Semily Žďár nad Sázavou Most Praha 5 Uherské Hradiště Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 České Budějovice Rakovník Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Praha-Běchovice Plzeň-město Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Pardubice Cheb Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Praha 2 Praha 13 Ústí nad Orlicí Šumperk Benešov Chomutov Praha 11 Prostějov Praha-Benice Pelhřimov Tábor Praha 15 Praha 19 Bruntál Liberec Teplice Praha 14 Ústí nad Labem Praha-Zličín Jeseník Třebíč Praha 22 Praha-Lochkov Ostrava-město Blansko Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby