„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Chuderov Chudeřice Chudíř
Chudoslavice Chuchelna Chuchelná
Chvalatice Chvalčov Chvaleč
Chválenice Chvaletice Chvalíkovice
Chvalkovice Chvalkovice Chvalnov-Lísky
Chvalovice Chvalovice Chvalšiny
Chvatěruby Chvojenec Chyjice
Chyňava Chýně Chýnice
Chýnov Chýstovice Chyše
Chyšky Chyšná Chýšť

<<   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77  >>

Další města:

Praha-Lipence Praha 12 Praha 18 Praha-Újezd Praha-Šeberov Praha-Slivenec Praha 17 Ústí nad Orlicí Zlín Praha 8 Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Děčín Rakovník Sokolov Praha-Koloděje Brno-venkov Hradec Králové Nymburk Praha-Troja Litoměřice Praha 7 Praha 22 Kroměříž Most Praha-Březiněves Praha-východ Praha-Nedvězí Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Semily Náchod Praha 21 Praha-Lysolaje Ostrava-město Karviná Strakonice Praha-Dubeč Plzeň-sever Olomouc Praha 4 Břeclav Praha-Zličín České Budějovice Frýdek-Místek Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha-Nebušice Benešov Praha 20 Praha-Zbraslav Tábor Pardubice Praha-Dolní Chabry Opava Český Krumlov Blansko Praha 10 Tachov Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Žďár nad Sázavou Příbram Praha 15 Šumperk Klatovy Cheb Kolín Prachatice Znojmo Jeseník Praha 6 Nový Jičín Praha-Suchdol Mělník Vsetín Praha-Královice Třebíč Praha 2 Písek Svitavy Praha-Velká Chuchle Praha 14 Praha-západ Praha 11 Vyškov Jablonec nad Nisou Přerov Praha 16 Praha-Benice Chrudim Rokycany Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby