„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Chuderov Chudeřice Chudíř
Chudoslavice Chuchelna Chuchelná
Chvalatice Chvalčov Chvaleč
Chválenice Chvaletice Chvalíkovice
Chvalkovice Chvalkovice Chvalnov-Lísky
Chvalovice Chvalovice Chvalšiny
Chvatěruby Chvojenec Chyjice
Chyňava Chýně Chýnice
Chýnov Chýstovice Chyše
Chyšky Chyšná Chýšť

<<   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77  >>

Další města:

Praha-Lipence Ostrava-město Karviná Louny Praha 16 Praha-Petrovice Kolín Praha-Čakovice Liberec Praha-Satalice Sokolov Strakonice Praha-Libuš Most Znojmo Praha-Březiněves Teplice Praha-Šeberov Praha-Újezd Praha 7 Pelhřimov Praha-Kolovraty Jeseník Jičín Praha-Benice Plzeň-sever Plzeň-jih Praha 10 Praha 1 Jihlava Praha-Lysolaje Blansko Praha 13 Praha-Běchovice Rakovník Praha 18 Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Vyškov Třebíč Praha-Štěrboholy Praha 3 Prachatice Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha 11 Kroměříž Domažlice Praha 2 Česká Lípa Praha-západ Vsetín Praha-Křeslice Mělník Prostějov Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Semily Praha 6 Benešov Brno-město Plzeň-město Brno-venkov Děčín Šumperk Zlín Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Praha 4 České Budějovice Praha 8 Hodonín Tábor Praha 17 Beroun Rokycany Cheb Náchod Praha 14 Praha 20 Mladá Boleslav Praha-Královice Trutnov Praha-Nedvězí Praha 5 Praha 22 Praha 19 Bruntál Český Krumlov Olomouc Chomutov Praha-Přední Kopanina Praha-východ Opava Pardubice Havlíčkův Brod Nový Jičín Chrudim Břeclav Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby