„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Ivaň Ivaň Ivančice
Ivanovice na Hané Jabkenice Jabloňany
Jablonec nad Jizerou Jablonec nad Nisou Jablonná
Jablonné nad Orlicí Jablonné v Podještědí Jabloňov
Jablůnka Jablunkov Jahodov
Jáchymov Jakartovice Jakubčovice nad Odrou
Jakubov u Moravských Budějovic Jakubovice Jalubí
Jamné Jamné nad Orlicí Jamolice
Jámy Jankov Jankov
Jankov Jankovice Jankovice

<<   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78  >>

Další města:

Český Krumlov Praha-Čakovice Prachatice Benešov Praha-Běchovice Třebíč Rokycany Cheb Praha 12 Kroměříž Praha 11 Praha 17 Praha 20 Karviná Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Praha 10 Praha-Petrovice Náchod Šumperk Uherské Hradiště Nový Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Kutná Hora Frýdek-Místek Praha-Kunratice Strakonice Znojmo Praha-Libuš Česká Lípa Teplice Praha-Nedvězí Praha 16 Praha-Koloděje Praha 19 Praha-Královice Vyškov Hradec Králové Praha 8 Plzeň-jih Hodonín Mělník Zlín Opava Praha-Velká Chuchle Děčín Klatovy Praha-Řeporyje Domažlice Praha 21 Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Nymburk Svitavy Praha 15 Semily Praha-Ďáblice Praha 18 Praha 4 Praha-Březiněves Praha-Benice Praha-Lipence Kolín Praha 3 Praha-Vinoř Jeseník Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Tachov Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Písek Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Ostrava-město Liberec Chrudim Praha 14 Praha-Satalice Pardubice Břeclav České Budějovice Chomutov Brno-venkov Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Praha 22 Kladno Beroun Karlovy Vary Sokolov Přerov Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby