„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Ivaň Ivaň Ivančice
Ivanovice na Hané Jabkenice Jabloňany
Jablonec nad Jizerou Jablonec nad Nisou Jablonná
Jablonné nad Orlicí Jablonné v Podještědí Jabloňov
Jablůnka Jablunkov Jahodov
Jáchymov Jakartovice Jakubčovice nad Odrou
Jakubov u Moravských Budějovic Jakubovice Jalubí
Jamné Jamné nad Orlicí Jamolice
Jámy Jankov Jankov
Jankov Jankovice Jankovice

<<   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78  >>

Další města:

Jihlava Louny Kroměříž Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Písek Klatovy Praha-Újezd Praha 19 Praha-Zličín Sokolov Praha-Řeporyje Český Krumlov Hradec Králové Plzeň-jih Praha-Troja Svitavy Praha 17 Třebíč Česká Lípa Příbram Praha 13 Tachov Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Opava Nymburk Teplice Kolín Blansko Praha-Křeslice Břeclav Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Znojmo Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Praha-Královice Semily Rychnov nad Kněžnou Praha 21 Pardubice Praha-Kunratice Praha 3 Frýdek-Místek Praha 4 Rokycany Nový Jičín Kutná Hora Praha 11 Praha-Petrovice Uherské Hradiště Praha 20 Praha 10 Vyškov Praha 8 Praha-východ Hodonín Praha 22 České Budějovice Karlovy Vary Praha-Kolovraty Olomouc Praha 18 Jeseník Ústí nad Labem Praha 7 Most Praha-Klánovice Domažlice Zlín Tábor Jičín Trutnov Praha 1 Brno-venkov Praha-Satalice Praha-Šeberov Benešov Praha 9 Praha-Přední Kopanina Praha 12 Pelhřimov Šumperk Ostrava-město Liberec Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Chrudim Praha-Lipence Brno-město Cheb Praha 16 Praha-západ Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby