„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Jankovice Janoušov Janov
Janov Janov Janov
Janov Janov nad Nisou Janová
Janovice Janovice nad Úhlavou Janovice v Podještědí
Janská Janské Lázně Janův Důl
Janůvky Jarcová Jarohněvice
Jaroměř Jaroměřice Jaroměřice nad Rokytnou
Jaroslav Jaroslavice Jarošov
Jarošov nad Nežárkou Jarov Jarov
Jarpice Jasenice Jasenná

<<   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79  >>

Další města:

Praha-Libuš Bruntál Tábor Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Praha 4 Hlavní město Praha Svitavy Cheb Beroun Břeclav Olomouc Příbram Praha-Slivenec Semily Strakonice Praha 20 České Budějovice Plzeň-sever Pelhřimov Plzeň-město Praha 5 Praha-Nebušice Rokycany Praha-Řeporyje Praha 13 Praha-Kolovraty Šumperk Praha-Benice Kroměříž Ústí nad Orlicí Chomutov Praha-Petrovice Uherské Hradiště Nymburk Ústí nad Labem Praha-Troja Praha-Koloděje Praha-Čakovice Praha-Zličín Brno-venkov Praha-Dubeč Praha-Lipence Vsetín Teplice Praha-Štěrboholy Hradec Králové Písek Praha 16 Benešov Praha 18 Praha-Újezd Rakovník Litoměřice Praha 9 Praha 14 Praha-Dolní Počernice Blansko Ostrava-město Praha 8 Praha 6 Jeseník Praha-Klánovice Domažlice Karviná Český Krumlov Jičín Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Most Praha-Kunratice Děčín Jablonec nad Nisou Praha 10 Jihlava Vyškov Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Zlín Prachatice Sokolov Praha 1 Přerov Pardubice Kolín Hodonín Třebíč Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Karlovy Vary Praha 17 Nový Jičín Praha-Ďáblice Praha 3 Opava Praha 15 Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby