„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Jasenná Javor Javorek
Javornice Javorník Javorník
Javorník Javorník Javorník
Javůrek Jedlá Jedlany
Jedlí Jedlová Jedomělice
Jedousov Jedovnice Jehnědí
Jemnice Jemníky Jenčice
Jeneč Jeníkov Jeníkov
Jeníkovice Jeníkovice Jenišov
Jenišovice Jenišovice Jenštejn

<<   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80  >>

Další města:

Praha-Zbraslav Karlovy Vary Sokolov Praha-východ Chomutov Teplice Praha 17 Beroun Blansko Praha-Nebušice Praha-Křeslice Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Chrudim Česká Lípa Karviná Praha-Šeberov Břeclav Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Mělník Tábor Liberec Praha-Petrovice Praha 1 Frýdek-Místek Klatovy Olomouc Praha-Zličín Praha 22 Praha-Benice Benešov Praha-Troja Jičín Domažlice Praha 9 Praha-Dubeč Zlín Kroměříž Praha 7 Praha 5 Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Praha-Lochkov Praha 3 Písek Jeseník Bruntál Praha-Kunratice Ostrava-město Praha-Lipence Šumperk Třebíč Hodonín Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Praha 10 Brno-město Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Tachov Praha 19 Praha-Libuš Vsetín Most Praha-západ Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Praha 18 Svitavy Praha 13 Náchod Ústí nad Orlicí Pelhřimov Litoměřice Praha 11 Příbram Trutnov Vyškov Louny Praha 2 Praha-Březiněves Praha-Královice Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Prachatice Žďár nad Sázavou Praha 12 Znojmo Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Semily Cheb Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby