„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Jasenná Javor Javorek
Javornice Javorník Javorník
Javorník Javorník Javorník
Javůrek Jedlá Jedlany
Jedlí Jedlová Jedomělice
Jedousov Jedovnice Jehnědí
Jemnice Jemníky Jenčice
Jeneč Jeníkov Jeníkov
Jeníkovice Jeníkovice Jenišov
Jenišovice Jenišovice Jenštejn

<<   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80  >>

Další města:

Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Praha 9 Prachatice Cheb Praha-Vinoř Ostrava-město Praha-Libuš Praha-východ Praha-Nebušice Liberec Praha-Lysolaje Mělník Tábor Praha-Nedvězí Praha 11 Praha-západ Praha 2 Pardubice Zlín Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Praha 17 Praha-Klánovice Jeseník Olomouc Praha-Čakovice Kolín Benešov Praha 20 Bruntál Nový Jičín Hodonín Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Praha 5 Vsetín Praha 13 Praha-Březiněves Plzeň-sever Praha-Petrovice Beroun Praha 6 Praha-Slivenec Jihlava Praha-Štěrboholy Sokolov Brno-město Chomutov Domažlice Pelhřimov Děčín Teplice Praha 1 Prostějov Praha-Zličín Svitavy Znojmo Rakovník Strakonice Brno-venkov Praha-Křeslice Praha-Suchdol Přerov Havlíčkův Brod Písek Ústí nad Labem Praha 18 Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Rokycany Praha-Lipence Litoměřice Hlavní město Praha Plzeň-jih Blansko Praha-Běchovice Praha-Dubeč Hradec Králové Plzeň-město Praha 21 Vyškov Kutná Hora Šumperk Semily Ústí nad Orlicí Břeclav Třebíč Uherské Hradiště České Budějovice Praha 7 Louny Česká Lípa Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby