„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Jersín Jeřice Jeřišno
Jeřmanice Jesenec Jesenice
Jesenice Jesenice Jeseník
Jeseník nad Odrou Jesenný Jestřabí
Jestřabí Lhota Jestřabí v Krkonoších Jestřebí
Jestřebí Jestřebí Ješetice
Jetětice Jetřichov Jetřichovice
Jevany Jevíčko Jeviněves
Jevišovice Jevišovka Jezbořice
Jezdkovice Jezdovice Jezernice

<<   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81  >>

Další města:

Strakonice Blansko Praha-Libuš Praha-Nebušice Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Praha-Troja Praha-Kunratice Praha-Šeberov Praha-Suchdol Praha-Křeslice Vsetín Praha-Újezd Praha-Královice Louny Mělník Praha 5 Děčín Jeseník Praha-Ďáblice Chomutov Praha-Dubeč Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Náchod Rakovník Semily Praha-Velká Chuchle Bruntál Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Přerov Trutnov Opava Rokycany Prostějov Praha 17 Hodonín Praha 13 Vyškov Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Sokolov Tachov Mladá Boleslav Liberec Břeclav Praha-Kolovraty Znojmo Třebíč Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Praha 19 Svitavy Praha 9 Hlavní město Praha Praha 4 Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Praha 7 Písek Praha 10 Praha-Dolní Chabry Karviná Praha-Běchovice Nový Jičín Praha 12 Praha-Lysolaje Praha 1 Český Krumlov Klatovy Praha 8 Praha 15 Ústí nad Labem Chrudim Plzeň-sever Praha 2 České Budějovice Karlovy Vary Praha-Zbraslav Ostrava-město Praha-Zličín Tábor Kladno Olomouc Kutná Hora Praha-západ Praha-Slivenec Domažlice Nymburk Praha 3 Pelhřimov Praha-Klánovice Praha 22 Plzeň-město Frýdek-Místek Praha 20 Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby