„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Jezeřany-Maršovice Ježená Ježkovice
Ježov Ježov Ježovy
Jickovice Jičín Jičíněves
Jihlava Jihlávka Jíkev
Jilem Jilem Jilemnice
Jílové Jílové u Držkova Jílové u Prahy
Jílovice Jílovice Jíloviště
Jimlín Jimramov Jinačovice
Jince Jindřichov Jindřichov
Jindřichov Jindřichovice Jindřichovice

<<   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82  >>

Další města:

Žďár nad Sázavou Cheb Praha-Nedvězí Strakonice Rakovník Praha-západ Tábor Praha-Lipence Praha 21 Jihlava Náchod Blansko Opava Praha-Lochkov Ostrava-město Praha-Dubeč Praha-Královice Praha-Slivenec Litoměřice Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Teplice Praha-Běchovice Svitavy Praha-Benice Klatovy Chomutov Most Praha 4 Brno-město Praha 3 Praha 2 Praha 9 Frýdek-Místek Jeseník Praha-Lysolaje Třebíč Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Praha 19 Praha-Újezd Praha-Petrovice Benešov Sokolov Praha 22 Písek Praha 13 Olomouc Praha-Dolní Počernice Praha 14 Nový Jičín Mladá Boleslav Hlavní město Praha Zlín Česká Lípa Kladno Praha 20 Praha 18 Kutná Hora Plzeň-město Břeclav Praha-Libuš Praha 12 Praha-Šeberov Praha 5 České Budějovice Praha-Březiněves Liberec Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Nymburk Praha 6 Kolín Jindřichův Hradec Praha 10 Praha-Křeslice Karviná Jičín Praha-Koloděje Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Prachatice Kroměříž Chrudim Praha 11 Ústí nad Labem Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Tachov Praha-východ Trutnov Praha-Troja Praha 16 Praha-Čakovice Domažlice Vyškov Jablonec nad Nisou Praha 8 Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby