„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beroun

Nové produkty Beroun

Dlažby a obrubníky Beroun

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beroun

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beroun

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beroun

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beroun

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beroun, Levná dlažba Beroun, Dlažba Beroun, Zámkové dlažby Beroun, Zámkové dlažba Beroun, Betonové dlažby Beroun, Betonová dlažba Beroun, Zdící prvky Beroun, Dlažby II jakosti Beroun, Dlažba II jakosti Beroun, Plošné dlažby Beroun, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha 22 Praha-Běchovice Bruntál Rokycany Břeclav Most Praha-Suchdol Strakonice Praha-Dolní Počernice Praha 16 Znojmo Jeseník Kolín Praha 15 Pelhřimov Šumperk Praha-Vinoř Prostějov Praha-Újezd Chrudim Praha-Dubeč Tachov Klatovy Náchod Opava Praha 5 Děčín Třebíč Prachatice Praha 17 Kroměříž Česká Lípa Pardubice Domažlice Praha-Řeporyje Brno-venkov Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Litoměřice Praha-západ Praha 8 Praha-Zličín Svitavy Kutná Hora Praha 11 Vyškov Praha 13 Uherské Hradiště Praha 21 Praha-Kunratice České Budějovice Praha 10 Hodonín Sokolov Ústí nad Labem Praha-Satalice Praha-východ Tábor Praha-Lochkov Praha-Slivenec Rakovník Přerov Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Trutnov Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Jihlava Nový Jičín Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Příbram Cheb Olomouc Praha-Ďáblice Hradec Králové Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Praha 20 Praha 6 Praha 7 Písek Benešov Praha-Klánovice Jičín Mělník Praha 12 Praha 19 Vsetín Teplice Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beroun

Levná dlažba Beroun

Dlažba Beroun

Zámkové dlažby Beroun

Zámkové betonové dlažby Beroun

Zámková dlažba Beroun

Betonové dlažby Beroun

Betonová dlažba Beroun

Zdící prvky Beroun

Dlažby II jakosti Beroun

Dlažba II jakosti Beroun

Plošné dlažby Beroun