„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Rakovník Praha 11 Ostrava-město Šumperk Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Praha 1 Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Praha 2 Jičín Česká Lípa Praha-Řeporyje Cheb Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Praha 13 Blansko Žďár nad Sázavou Kolín Praha 22 Jindřichův Hradec Svitavy Plzeň-sever Bruntál Jeseník Most Kladno Písek Strakonice Teplice Praha-Lysolaje Praha 14 Praha-Křeslice Praha-Benice Litoměřice Praha-Nebušice Praha 19 Praha 7 Náchod Nymburk Brno-venkov Karlovy Vary Mělník Třebíč Praha-Březiněves Beroun Praha-Kunratice Chrudim Praha 21 Nový Jičín Kutná Hora Praha 9 Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Vsetín Příbram Praha-Petrovice Praha-východ Praha-Satalice Praha 10 Trutnov Opava Tachov Přerov Hodonín Zlín Praha 20 Hradec Králové Louny Kroměříž Praha 17 Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Rokycany Liberec Jihlava Pardubice Pelhřimov Klatovy Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Praha-Běchovice Prostějov Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Praha 15 Tábor Chomutov Olomouc Prachatice Praha 18 Praha-Čakovice Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby