„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Ústí nad Labem Praha-Březiněves Teplice Praha-Dolní Počernice Praha 5 Hradec Králové Liberec Český Krumlov Hlavní město Praha Praha 16 Cheb Česká Lípa Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha 19 Praha-východ Kladno Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Tábor Nymburk Plzeň-město Ostrava-město Praha 11 Zlín Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Praha-Lipence Praha-Klánovice Praha 9 Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha 20 Náchod Plzeň-jih Mladá Boleslav Praha 4 Domažlice Havlíčkův Brod Klatovy Louny Praha-Lysolaje Vyškov Sokolov Mělník Prostějov Kutná Hora Žďár nad Sázavou Benešov Pardubice Praha-Kunratice Praha 8 Nový Jičín Praha 6 Bruntál Praha 10 Praha 3 Opava Svitavy Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Vsetín Praha-Koloděje Praha-Újezd Praha 13 Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Brno-město Příbram Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Chrudim Praha 15 Beroun Tachov Praha 17 Praha 12 Praha 22 Třebíč Praha 14 Praha-Zličín Rakovník Brno-venkov Kroměříž Praha-Křeslice Jičín Rokycany Jindřichův Hradec Hodonín Trutnov Praha-Kolovraty Břeclav Přerov Jihlava Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby