„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Karviná Kroměříž Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Plzeň-město Kladno Mladá Boleslav Vyškov České Budějovice Olomouc Znojmo Praha-Královice Most Opava Brno-město Praha 7 Žďár nad Sázavou Praha-Troja Uherské Hradiště Benešov Kolín Praha 5 Praha 17 Beroun Hradec Králové Pardubice Mělník Praha 13 Plzeň-sever Břeclav Praha-Slivenec Teplice Ostrava-město Praha 19 Praha 15 Praha-Petrovice Praha 6 Sokolov Praha-Lochkov Praha-Kunratice Jihlava Zlín Klatovy Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Praha-Běchovice Praha-východ Praha 20 Tachov Brno-venkov Bruntál Tábor Praha 11 Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih Praha 2 Česká Lípa Nymburk Jeseník Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Karlovy Vary Louny Praha 12 Přerov Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Rakovník Praha-Ďáblice Cheb Liberec Praha 14 Praha 8 Praha 16 Semily Praha-Štěrboholy Chomutov Rokycany Prachatice Prostějov Příbram Praha 21 Praha 9 Praha-Lipence Strakonice Praha-Dubeč Praha-Klánovice Trutnov Pelhřimov Svitavy Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Domažlice Havlíčkův Brod Vsetín Děčín Praha-Suchdol Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby