„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Mělník Praha 18 Prachatice Znojmo Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Trutnov Praha 6 Praha-Zličín Třebíč Praha-Satalice Praha 13 Tábor Karlovy Vary Praha 21 Cheb Uherské Hradiště Zlín Praha-Koloděje Písek Havlíčkův Brod Náchod Vyškov Praha-Libuš Šumperk Ústí nad Labem Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Beroun Praha 12 Hlavní město Praha Most Plzeň-jih Frýdek-Místek Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Praha 3 Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Opava Praha-Březiněves Jeseník Praha-Zbraslav České Budějovice Žďár nad Sázavou Tachov Praha 11 Praha-Troja Praha-Petrovice Praha 9 Praha 8 Praha-Kunratice Chrudim Plzeň-sever Přerov Svitavy Praha 17 Praha-Štěrboholy Brno-venkov Litoměřice Nymburk Louny Ostrava-město Kroměříž Kolín Praha-Ďáblice Hodonín Olomouc Praha 19 Příbram Praha-Řeporyje Praha 10 Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Praha-Vinoř Rakovník Praha-Újezd Vsetín Plzeň-město Blansko Brno-město Karviná Domažlice Praha-Lipence Kladno Pelhřimov Praha-Klánovice Jičín Praha-západ Pardubice Česká Lípa Praha-východ Praha 22 Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby