„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Praha 15 Praha 14 České Budějovice Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Nymburk Kutná Hora Kolín Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha 22 Praha-Vinoř Děčín Cheb Praha-Kolovraty Šumperk Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Opava Praha-Suchdol Praha-Křeslice Praha 12 Žďár nad Sázavou Praha 18 Louny Praha 21 Praha-Nedvězí Jeseník Chomutov Nový Jičín Prachatice Beroun Praha-Ďáblice Praha-Zličín Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Mělník Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Plzeň-sever Praha 20 Klatovy Litoměřice Praha-Dubeč Uherské Hradiště Teplice Vyškov Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Praha 4 Pelhřimov Praha-Šeberov Kroměříž Trutnov Praha-Řeporyje Praha 11 Pardubice Brno-město Bruntál Praha-Březiněves Praha-Petrovice Praha-Benice Karviná Praha-Lipence Tábor Praha 1 Liberec Praha 19 Praha-Lysolaje Náchod Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Jičín Praha 10 Český Krumlov Most Praha-Koloděje Sokolov Ostrava-město Břeclav Benešov Hlavní město Praha Semily Svitavy Tachov Rychnov nad Kněžnou Praha 7 Praha-Čakovice Rokycany Praha-Troja Praha 13 Přerov Praha-východ Praha-Libuš Praha-Zbraslav Praha-západ Rakovník Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby