„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Vyškov Kroměříž Jeseník Přerov Benešov Litoměřice Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Olomouc Praha 1 Brno-město Chrudim Praha-Újezd Tachov Ústí nad Labem Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Děčín Mělník Hodonín České Budějovice Praha 4 Nymburk Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Náchod Bruntál Plzeň-sever Klatovy Rokycany Beroun Praha 18 Praha-Suchdol Praha-Troja Praha 15 Praha-Ďáblice Brno-venkov Praha-Lysolaje Kolín Kladno Praha 13 Most Kutná Hora Sokolov Plzeň-jih Praha-Zbraslav Hradec Králové Karviná Praha-Kolovraty Praha 22 Domažlice Praha-Přední Kopanina Strakonice Prostějov Liberec Praha 8 Praha-Zličín Příbram Znojmo Rakovník Praha-Nebušice Zlín Praha-Křeslice Chomutov Frýdek-Místek Praha 17 Praha 2 Praha-Velká Chuchle Svitavy Uherské Hradiště Praha-Libuš Jičín Tábor Praha 6 Praha-Březiněves Praha 19 Praha 3 Praha-Dubeč Praha-Lochkov Český Krumlov Nový Jičín Jablonec nad Nisou Břeclav Praha 9 Praha-Lipence Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Česká Lípa Blansko Praha-Klánovice Pardubice Praha-Šeberov Vsetín Praha 10 Ostrava-město Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby