„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Přerov Praha 11 Praha 14 Praha-Čakovice Praha-Benice Kutná Hora Břeclav Opava Česká Lípa Praha 12 Liberec Domažlice Praha-Nedvězí Kroměříž Praha-Suchdol Zlín Šumperk Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha-Řeporyje Děčín Praha 22 Frýdek-Místek Prachatice Praha 21 Praha-Běchovice Ostrava-město Praha-Troja Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Svitavy Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Praha-Koloděje Pelhřimov České Budějovice Praha 10 Praha-Šeberov Chomutov Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Bruntál Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha-Kolovraty Tachov Praha-Lipence Nymburk Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Tábor Praha 3 Náchod Praha 5 Praha-Újezd Příbram Praha 13 Praha-Slivenec Třebíč Nový Jičín Písek Blansko Praha-Zličín Olomouc Mladá Boleslav Praha-Vinoř Sokolov Karviná Praha-Přední Kopanina Praha 4 Benešov Teplice Praha 2 Praha-Velká Chuchle Cheb Strakonice Most Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha 6 Plzeň-sever Praha 19 Praha-Křeslice Praha-Březiněves Praha-západ Louny Ústí nad Labem Karlovy Vary Havlíčkův Brod Jičín Praha 9 Vsetín Praha 7 Klatovy Chrudim Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby