„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Praha 13 Praha-Klánovice Opava Praha-Satalice Kolín Pardubice Praha-Koloděje Praha-Čakovice Zlín Ústí nad Labem Prachatice Rakovník Praha 2 Příbram Trutnov Beroun Jihlava Praha 16 Chomutov Praha 6 Praha 7 Přerov Klatovy Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Hradec Králové Uherské Hradiště Louny Praha 19 Praha-Křeslice Praha 3 Mělník Jičín Praha-Kolovraty Vsetín Praha 14 Kutná Hora Plzeň-sever Rokycany Ostrava-město Vyškov Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Praha-východ Chrudim Praha 11 Kladno Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Praha 8 Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Praha 18 Tábor Praha 15 Nový Jičín Brno-město Havlíčkův Brod Olomouc Znojmo Náchod Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Domažlice Praha-Troja Plzeň-město České Budějovice Mladá Boleslav Hlavní město Praha Praha 5 Praha 17 Litoměřice Prostějov Hodonín Praha-Běchovice Semily Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Strakonice Praha-Lysolaje Praha 21 Karlovy Vary Kroměříž Praha-Zličín Bruntál Most Praha-Libuš Nymburk Písek Praha-Kunratice Tachov Praha 10 Cheb Česká Lípa Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby