„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Praha-Vinoř Praha-Dubeč Beroun Praha-Křeslice Blansko Prachatice Opava Chomutov Praha-Petrovice Domažlice Praha-Kunratice Louny Praha 22 Praha 2 Jeseník Praha 3 Praha 7 Praha 13 Prostějov Praha-Benice Praha-Lysolaje Svitavy Benešov Praha 9 Uherské Hradiště Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Kroměříž Brno-město Praha 5 Karlovy Vary Mělník Tábor Pelhřimov Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Trutnov Praha 1 Praha-Běchovice Praha 4 Praha-Řeporyje Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha 10 Praha-Libuš Náchod Praha 6 Vsetín Praha-západ Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Sokolov Plzeň-jih Praha-Kolovraty Praha 17 Most Praha-Nebušice Karviná Praha-Zličín Praha 21 Přerov Praha-Zbraslav Jihlava Praha-Velká Chuchle Rakovník Praha 8 Semily Strakonice Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Frýdek-Místek Praha 15 Praha-Lipence Hlavní město Praha Cheb Litoměřice Liberec Mladá Boleslav Děčín Praha-Šeberov Ústí nad Labem Praha-východ České Budějovice Teplice Česká Lípa Třebíč Praha-Dolní Chabry Rokycany Hradec Králové Praha-Královice Kutná Hora Bruntál Kladno Vyškov Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby