„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Vsetín Praha-Běchovice Praha 17 Jihlava Zlín Praha 13 Česká Lípa Praha-Petrovice Tábor Ústí nad Orlicí Praha 8 Přerov Praha 21 Vyškov Hlavní město Praha Plzeň-jih Praha-Újezd Opava Praha 15 Český Krumlov Praha-Libuš Hradec Králové Praha-Klánovice Břeclav Havlíčkův Brod Karviná Praha-Šeberov Praha 3 Praha-Královice Praha 9 Praha-východ Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Praha-Dolní Chabry Praha 1 Praha-Benice Praha-Troja Praha-Křeslice Ústí nad Labem Blansko Praha-Kolovraty Brno-město Benešov Karlovy Vary Praha 10 Trutnov Brno-venkov Olomouc České Budějovice Praha-Ďáblice Svitavy Náchod Praha-západ Mladá Boleslav Louny Praha-Lipence Pardubice Praha 14 Klatovy Strakonice Liberec Praha-Březiněves Praha 16 Šumperk Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Praha 4 Teplice Praha 20 Rakovník Hodonín Cheb Praha 12 Litoměřice Kolín Uherské Hradiště Praha-Čakovice Praha-Zličín Praha 18 Bruntál Praha-Satalice Chrudim Praha-Vinoř Praha-Lochkov Mělník Znojmo Beroun Žďár nad Sázavou Most Příbram Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Plzeň-sever Pelhřimov Praha 7 Praha-Dubeč Tachov Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby