„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Louny Plzeň-jih Kolín Náchod Praha-Lipence Praha-Troja Uherské Hradiště Rakovník Chrudim České Budějovice Nymburk Šumperk Český Krumlov Praha-Libuš Karviná Hodonín Praha 1 Chomutov Litoměřice Praha-Kolovraty Svitavy Nový Jičín Praha 19 Praha 7 Jihlava Praha-Slivenec Praha-Nebušice Sokolov Praha 8 Znojmo Plzeň-město Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha 13 Děčín Kutná Hora Příbram Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Praha-Dubeč Praha 21 Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Břeclav Praha-východ Jeseník Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Česká Lípa Opava Praha 20 Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Praha-Benice Bruntál Strakonice Praha 14 Třebíč Rokycany Praha-Křeslice Praha-Čakovice Ostrava-město Praha-Kunratice Praha 17 Praha 22 Brno-město Praha-Březiněves Praha-Suchdol Vyškov Praha 9 Beroun Praha 2 Praha 12 Kladno Praha 15 Liberec Most Klatovy Praha 10 Blansko Praha-Dolní Počernice Praha 16 Praha-Petrovice Cheb Prachatice Přerov Praha-Zličín Mladá Boleslav Praha 3 Kroměříž Karlovy Vary Praha-Ďáblice Plzeň-sever Praha 18 Praha 5 Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby