„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Nový Jičín

Nové produkty Nový Jičín

Dlažby a obrubníky Nový Jičín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Nový Jičín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Nový Jičín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Nový Jičín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Nový Jičín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Nový Jičín, Levná dlažba Nový Jičín, Dlažba Nový Jičín, Zámkové dlažby Nový Jičín, Zámkové dlažba Nový Jičín, Betonové dlažby Nový Jičín, Betonová dlažba Nový Jičín, Zdící prvky Nový Jičín, Dlažby II jakosti Nový Jičín, Dlažba II jakosti Nový Jičín, Plošné dlažby Nový Jičín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha 9 Tábor Praha-Újezd Hradec Králové Klatovy Praha 11 Praha-Lysolaje Česká Lípa Ústí nad Orlicí Vsetín Chrudim Ostrava-město Bruntál Teplice Jihlava Praha-Nebušice Praha-Křeslice Praha 13 Děčín Praha 14 Kolín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Karlovy Vary Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Praha 20 Plzeň-jih Praha-Petrovice Praha 22 Praha 1 Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha-Čakovice Opava Kladno Praha 15 Praha-Libuš Cheb Jeseník Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Most Hlavní město Praha Prostějov Karviná Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Nymburk Benešov Praha-Královice Domažlice Jičín Náchod Praha 18 Praha-Zbraslav Rokycany Praha 17 Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Chomutov Praha-Lochkov Písek Brno-venkov Znojmo Pelhřimov Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha 12 Frýdek-Místek Tachov Praha-Kolovraty Šumperk Praha-Kunratice Svitavy Trutnov Plzeň-město Blansko Nový Jičín Sokolov Břeclav Praha-Troja Praha 19 Havlíčkův Brod Praha-Lipence Příbram Strakonice Praha-Štěrboholy Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha-Klánovice Hodonín Semily Třebíč Praha-Vinoř Praha-východ Pardubice Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Nový Jičín

Levná dlažba Nový Jičín

Dlažba Nový Jičín

Zámkové dlažby Nový Jičín

Zámkové betonové dlažby Nový Jičín

Zámková dlažba Nový Jičín

Betonové dlažby Nový Jičín

Betonová dlažba Nový Jičín

Zdící prvky Nový Jičín

Dlažby II jakosti Nový Jičín

Dlažba II jakosti Nový Jičín

Plošné dlažby Nový Jičín