„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Nový Jičín

Nové produkty Nový Jičín

Dlažby a obrubníky Nový Jičín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Nový Jičín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Nový Jičín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Nový Jičín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Nový Jičín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Nový Jičín, Levná dlažba Nový Jičín, Dlažba Nový Jičín, Zámkové dlažby Nový Jičín, Zámkové dlažba Nový Jičín, Betonové dlažby Nový Jičín, Betonová dlažba Nový Jičín, Zdící prvky Nový Jičín, Dlažby II jakosti Nový Jičín, Dlažba II jakosti Nový Jičín, Plošné dlažby Nový Jičín, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha 20 Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Kroměříž Praha-Běchovice Teplice Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Praha 15 Vsetín Praha-Benice Praha 18 Rokycany Praha 1 Hodonín Domažlice Praha 2 Brno-venkov Praha-Křeslice Jihlava Přerov Praha-Petrovice Benešov Praha-Nedvězí Litoměřice Jeseník Vyškov Šumperk Praha 19 Zlín Praha 6 Opava Praha 7 Praha-Nebušice Praha-Klánovice Příbram Praha-Lipence Praha 16 Praha-Březiněves Praha-Zličín Tábor Klatovy Ústí nad Orlicí Sokolov Kutná Hora Praha 10 Praha-Řeporyje Beroun Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Praha 9 České Budějovice Praha 17 Náchod Praha-Vinoř Liberec Louny Praha 12 Plzeň-město Karlovy Vary Tachov Praha 11 Nymburk Frýdek-Místek Chomutov Praha-západ Praha 21 Plzeň-jih Olomouc Praha-Lochkov Plzeň-sever Strakonice Ostrava-město Chrudim Praha-Slivenec Uherské Hradiště Karviná Rakovník Znojmo Česká Lípa Praha-Královice Praha 8 Praha 22 Praha-Újezd Praha-Kolovraty Praha-východ Praha-Libuš Písek Cheb Praha 14 Hradec Králové Praha-Suchdol Pelhřimov Most Praha 5 Praha-Satalice Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Nový Jičín

Levná dlažba Nový Jičín

Dlažba Nový Jičín

Zámkové dlažby Nový Jičín

Zámkové betonové dlažby Nový Jičín

Zámková dlažba Nový Jičín

Betonové dlažby Nový Jičín

Betonová dlažba Nový Jičín

Zdící prvky Nový Jičín

Dlažby II jakosti Nový Jičín

Dlažba II jakosti Nový Jičín

Plošné dlažby Nový Jičín