„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Kolovraty

Nové produkty Praha-Kolovraty

Dlažby a obrubníky Praha-Kolovraty

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Kolovraty

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Kolovraty

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Kolovraty

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Kolovraty

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Kolovraty, Levná dlažba Praha-Kolovraty, Dlažba Praha-Kolovraty, Zámkové dlažby Praha-Kolovraty, Zámkové dlažba Praha-Kolovraty, Betonové dlažby Praha-Kolovraty, Betonová dlažba Praha-Kolovraty, Zdící prvky Praha-Kolovraty, Dlažby II jakosti Praha-Kolovraty, Dlažba II jakosti Praha-Kolovraty, Plošné dlažby Praha-Kolovraty, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Hlavní město Praha Vyškov Pardubice Děčín Praha-Řeporyje Plzeň-město Strakonice Praha 14 Jihlava Praha 4 Praha 1 Praha-Královice Praha 9 Semily Pelhřimov Praha-Libuš Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Hradec Králové Praha-Nebušice České Budějovice Zlín Kutná Hora Chrudim Praha 8 Praha-Satalice Mělník Praha 13 Praha-Křeslice Blansko Třebíč Praha 21 Rakovník Praha 19 Plzeň-jih Sokolov Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Přerov Louny Praha 22 Klatovy Česká Lípa Plzeň-sever Teplice Karviná Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Liberec Tábor Olomouc Praha-Štěrboholy Písek Praha-Čakovice Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Beroun Nový Jičín Praha-Dubeč Ústí nad Labem Praha 2 Praha 6 Praha-Březiněves Brno-venkov Praha 18 Praha-Ďáblice Šumperk Praha 15 Rokycany Jičín Bruntál Praha-Lipence Prostějov Nymburk Praha-Újezd Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Opava Praha 12 Praha-Kolovraty Prachatice Praha-východ Břeclav Náchod Praha 11 Havlíčkův Brod Ostrava-město Příbram Frýdek-Místek Praha-Šeberov Domažlice Český Krumlov Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Praha 3 Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Kolovraty

Levná dlažba Praha-Kolovraty

Dlažba Praha-Kolovraty

Zámkové dlažby Praha-Kolovraty

Zámkové betonové dlažby Praha-Kolovraty

Zámková dlažba Praha-Kolovraty

Betonové dlažby Praha-Kolovraty

Betonová dlažba Praha-Kolovraty

Zdící prvky Praha-Kolovraty

Dlažby II jakosti Praha-Kolovraty

Dlažba II jakosti Praha-Kolovraty

Plošné dlažby Praha-Kolovraty