„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Kolovraty

Nové produkty Praha-Kolovraty

Dlažby a obrubníky Praha-Kolovraty

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Kolovraty

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Kolovraty

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Kolovraty

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Kolovraty

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Kolovraty, Levná dlažba Praha-Kolovraty, Dlažba Praha-Kolovraty, Zámkové dlažby Praha-Kolovraty, Zámkové dlažba Praha-Kolovraty, Betonové dlažby Praha-Kolovraty, Betonová dlažba Praha-Kolovraty, Zdící prvky Praha-Kolovraty, Dlažby II jakosti Praha-Kolovraty, Dlažba II jakosti Praha-Kolovraty, Plošné dlažby Praha-Kolovraty, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Praha-Újezd Praha-Zličín Praha 19 Praha-Kunratice Sokolov Praha-Ďáblice Praha 21 Praha 18 Benešov Příbram Hodonín Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Hlavní město Praha Kladno Kutná Hora Praha-Satalice Vyškov Svitavy Ostrava-město Jeseník Praha 15 Karviná Beroun Klatovy Praha 4 Vsetín Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Brno-město Praha 10 Ústí nad Labem Praha-Koloděje Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Znojmo Praha-Šeberov Louny Praha 16 Nový Jičín Hradec Králové Olomouc Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Prostějov Praha-Nedvězí Plzeň-město Semily Pardubice Plzeň-jih Praha 13 České Budějovice Tachov Prachatice Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha-Klánovice Praha 5 Břeclav Český Krumlov Děčín Praha 7 Praha 1 Třebíč Praha 11 Česká Lípa Zlín Litoměřice Blansko Praha-Řeporyje Opava Písek Praha 20 Chrudim Praha 22 Rokycany Rychnov nad Kněžnou Náchod Pelhřimov Frýdek-Místek Liberec Kroměříž Rakovník Praha-Kolovraty Praha-východ Tábor Trutnov Strakonice Praha-Čakovice Mladá Boleslav Praha-Troja Uherské Hradiště Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Kolovraty

Levná dlažba Praha-Kolovraty

Dlažba Praha-Kolovraty

Zámkové dlažby Praha-Kolovraty

Zámkové betonové dlažby Praha-Kolovraty

Zámková dlažba Praha-Kolovraty

Betonové dlažby Praha-Kolovraty

Betonová dlažba Praha-Kolovraty

Zdící prvky Praha-Kolovraty

Dlažby II jakosti Praha-Kolovraty

Dlažba II jakosti Praha-Kolovraty

Plošné dlažby Praha-Kolovraty