„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Opava

Nové produkty Opava

Dlažby a obrubníky Opava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Opava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Opava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Opava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Opava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Opava, Levná dlažba Opava, Dlažba Opava, Zámkové dlažby Opava, Zámkové dlažba Opava, Betonové dlažby Opava, Betonová dlažba Opava, Zdící prvky Opava, Dlažby II jakosti Opava, Dlažba II jakosti Opava, Plošné dlažby Opava, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Frýdek-Místek Plzeň-jih Pelhřimov Louny Jeseník Praha 14 Děčín Rokycany Znojmo Praha-Slivenec Praha 17 Praha 15 Praha-Benice Nový Jičín Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Zlín Praha 8 Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Praha 2 Praha-západ Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Jihlava Litoměřice Mělník Praha 16 Praha-Šeberov Benešov Český Krumlov Chomutov Plzeň-sever České Budějovice Praha-Suchdol Most Praha 7 Prostějov Havlíčkův Brod Chrudim Praha 22 Plzeň-město Sokolov Kladno Praha-Satalice Mladá Boleslav Opava Jindřichův Hradec Kolín Praha 13 Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Vsetín Praha-Kolovraty Hradec Králové Praha-Újezd Náchod Bruntál Blansko Strakonice Praha-východ Semily Brno-venkov Praha 6 Praha-Štěrboholy Příbram Praha 20 Praha-Lipence Praha-Petrovice Praha-Troja Trutnov Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Rakovník Břeclav Praha-Zbraslav Praha 11 Žďár nad Sázavou Cheb Praha 18 Praha-Libuš Liberec Hlavní město Praha Beroun Nymburk Ostrava-město Praha-Koloděje Přerov Praha-Březiněves Praha 12 Hodonín Česká Lípa Praha 1 Domažlice Praha-Nedvězí Brno-město Vyškov Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Opava

Levná dlažba Opava

Dlažba Opava

Zámkové dlažby Opava

Zámkové betonové dlažby Opava

Zámková dlažba Opava

Betonové dlažby Opava

Betonová dlažba Opava

Zdící prvky Opava

Dlažby II jakosti Opava

Dlažba II jakosti Opava

Plošné dlažby Opava