„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Opava

Nové produkty Opava

Dlažby a obrubníky Opava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Opava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Opava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Opava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Opava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Opava, Levná dlažba Opava, Dlažba Opava, Zámkové dlažby Opava, Zámkové dlažba Opava, Betonové dlažby Opava, Betonová dlažba Opava, Zdící prvky Opava, Dlažby II jakosti Opava, Dlažba II jakosti Opava, Plošné dlažby Opava, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Semily Praha-Velká Chuchle Jihlava Praha-východ Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Praha-Troja Praha-Benice Praha 3 Beroun Rakovník Praha-Slivenec Kladno Havlíčkův Brod Praha 1 Jablonec nad Nisou Písek Louny Praha 14 Domažlice Praha-západ Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Zlín Praha-Kunratice Blansko Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Nový Jičín Karviná Cheb Jeseník Praha-Lipence Teplice Praha-Běchovice Praha-Petrovice Jičín Praha-Lysolaje Praha 19 Rokycany České Budějovice Tachov Jindřichův Hradec Praha-Královice Praha 18 Praha-Přední Kopanina Praha 16 Břeclav Praha 5 Praha-Březiněves Česká Lípa Ústí nad Labem Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Praha 20 Svitavy Praha 2 Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Znojmo Praha 10 Praha 17 Mělník Praha 4 Tábor Hlavní město Praha Kroměříž Prachatice Praha 8 Olomouc Praha-Libuš Praha 12 Praha 6 Praha-Vinoř Vyškov Hodonín Chrudim Chomutov Benešov Praha-Lochkov Příbram Praha 7 Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Šumperk Strakonice Brno-venkov Praha-Ďáblice Hradec Králové Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Brno-město Plzeň-město Opava Pelhřimov Třebíč Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Opava

Levná dlažba Opava

Dlažba Opava

Zámkové dlažby Opava

Zámkové betonové dlažby Opava

Zámková dlažba Opava

Betonové dlažby Opava

Betonová dlažba Opava

Zdící prvky Opava

Dlažby II jakosti Opava

Dlažba II jakosti Opava

Plošné dlažby Opava