„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Opava

Nové produkty Opava

Dlažby a obrubníky Opava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Opava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Opava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Opava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Opava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Opava, Levná dlažba Opava, Dlažba Opava, Zámkové dlažby Opava, Zámkové dlažba Opava, Betonové dlažby Opava, Betonová dlažba Opava, Zdící prvky Opava, Dlažby II jakosti Opava, Dlažba II jakosti Opava, Plošné dlažby Opava, Plošná dlažba


Další města:

Most Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Praha-Březiněves Pardubice Praha 14 Svitavy Praha 1 Praha-Koloděje Rakovník Břeclav Ústí nad Orlicí Karviná Havlíčkův Brod Hradec Králové Praha-Újezd Praha 17 Praha 9 Jablonec nad Nisou Děčín Hodonín Praha-Benice Brno-město Praha 21 Teplice Jeseník Příbram Praha-východ Beroun Praha-Klánovice Znojmo Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Brno-venkov Chrudim Plzeň-jih Třebíč Kroměříž Praha 13 Trutnov Louny Litoměřice Praha-západ Praha-Suchdol Semily Praha 3 Praha-Satalice Praha-Královice Praha-Zličín Praha 10 Praha 15 Praha 22 Šumperk Strakonice Nový Jičín Benešov Nymburk Kolín Praha 2 Praha-Petrovice Mělník Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Zlín Praha 20 Mladá Boleslav Vsetín Ostrava-město Praha-Lochkov Tábor Tachov Praha 4 Klatovy Jičín Česká Lípa Praha 11 Blansko Prostějov Praha-Šeberov Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Přerov Vyškov Praha-Dubeč Praha 16 Praha-Lipence Praha 18 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Plzeň-město Praha-Kolovraty České Budějovice Chomutov Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Opava

Levná dlažba Opava

Dlažba Opava

Zámkové dlažby Opava

Zámkové betonové dlažby Opava

Zámková dlažba Opava

Betonové dlažby Opava

Betonová dlažba Opava

Zdící prvky Opava

Dlažby II jakosti Opava

Dlažba II jakosti Opava

Plošné dlažby Opava