„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Opava

Nové produkty Opava

Dlažby a obrubníky Opava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Opava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Opava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Opava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Opava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Opava, Levná dlažba Opava, Dlažba Opava, Zámkové dlažby Opava, Zámkové dlažba Opava, Betonové dlažby Opava, Betonová dlažba Opava, Zdící prvky Opava, Dlažby II jakosti Opava, Dlažba II jakosti Opava, Plošné dlažby Opava, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Praha-západ Prostějov Chomutov Ostrava-město Opava Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha-Benice Brno-město Hlavní město Praha Sokolov Uherské Hradiště Plzeň-sever Karlovy Vary Přerov Teplice Znojmo Praha 11 Praha 17 Praha 5 Praha 10 Benešov Plzeň-jih Litoměřice Praha-Dubeč Praha-Běchovice Beroun Praha-Nedvězí Třebíč Praha 1 Praha 12 Cheb České Budějovice Praha-Suchdol Mladá Boleslav Náchod Rokycany Praha-Čakovice Nymburk Praha-Ďáblice Praha-východ Jindřichův Hradec Vyškov Semily Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Praha-Vinoř Písek Praha 15 Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Mělník Praha-Lochkov Praha-Lipence Praha 4 Praha-Klánovice Praha 6 Pelhřimov Kroměříž Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Praha-Troja Děčín Bruntál Kutná Hora Praha-Křeslice Praha 2 Praha-Šeberov Chrudim Kladno Blansko Prachatice Vsetín Pardubice Praha 18 Tachov Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Břeclav Praha 20 Praha-Koloděje Kolín Praha 21 Praha-Královice Hradec Králové Praha 19 Strakonice Most Praha 3 Ústí nad Labem Praha-Březiněves Liberec Praha-Kunratice Praha-Satalice Olomouc Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Opava

Levná dlažba Opava

Dlažba Opava

Zámkové dlažby Opava

Zámkové betonové dlažby Opava

Zámková dlažba Opava

Betonové dlažby Opava

Betonová dlažba Opava

Zdící prvky Opava

Dlažby II jakosti Opava

Dlažba II jakosti Opava

Plošné dlažby Opava