„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Opava

Nové produkty Opava

Dlažby a obrubníky Opava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Opava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Opava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Opava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Opava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Opava, Levná dlažba Opava, Dlažba Opava, Zámkové dlažby Opava, Zámkové dlažba Opava, Betonové dlažby Opava, Betonová dlažba Opava, Zdící prvky Opava, Dlažby II jakosti Opava, Dlažba II jakosti Opava, Plošné dlažby Opava, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Litoměřice Trutnov Praha-Štěrboholy Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Cheb Praha-Nedvězí Blansko Praha-Šeberov Praha-Koloděje Rokycany Jablonec nad Nisou Praha 14 Praha 19 Praha-Nebušice Praha 10 Přerov Ústí nad Orlicí Praha 9 Praha-východ Praha 8 Ústí nad Labem Nymburk Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Ostrava-město České Budějovice Praha 21 Klatovy Praha-Zbraslav Jičín Praha 13 Beroun Mladá Boleslav Uherské Hradiště Prostějov Jindřichův Hradec Domažlice Praha 18 Praha-Benice Praha-Zličín Praha-Běchovice Kladno Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha-Satalice Benešov Svitavy Hlavní město Praha Prachatice Náchod Praha-západ Havlíčkův Brod Teplice Tachov Liberec Brno-město Praha-Libuš Jihlava Chomutov Praha 22 Praha-Řeporyje Karviná Jeseník Písek Pelhřimov Plzeň-sever Praha-Čakovice Praha-Královice Plzeň-jih Chrudim Praha 2 Praha 20 Zlín Praha 15 Praha-Slivenec Praha 7 Semily Praha 6 Louny Tábor Brno-venkov Olomouc Sokolov Praha 11 Praha-Křeslice Třebíč Praha-Kunratice Praha-Lochkov Břeclav Praha 1 Opava Hradec Králové Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Praha 16 Strakonice Praha-Kolovraty Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Opava

Levná dlažba Opava

Dlažba Opava

Zámkové dlažby Opava

Zámkové betonové dlažby Opava

Zámková dlažba Opava

Betonové dlažby Opava

Betonová dlažba Opava

Zdící prvky Opava

Dlažby II jakosti Opava

Dlažba II jakosti Opava

Plošné dlažby Opava