„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Opava

Nové produkty Opava

Dlažby a obrubníky Opava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Opava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Opava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Opava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Opava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Opava, Levná dlažba Opava, Dlažba Opava, Zámkové dlažby Opava, Zámkové dlažba Opava, Betonové dlažby Opava, Betonová dlažba Opava, Zdící prvky Opava, Dlažby II jakosti Opava, Dlažba II jakosti Opava, Plošné dlažby Opava, Plošná dlažba


Další města:

Semily Karviná Praha-Slivenec Vsetín Trutnov Hlavní město Praha Třebíč Praha 7 Jihlava Benešov Praha-Klánovice Písek Praha 22 Strakonice Jičín Ústí nad Labem Nový Jičín Praha-Zbraslav Praha-Libuš Praha-Troja Praha-Nebušice Praha 9 Prostějov Litoměřice Klatovy Zlín Praha-Zličín Havlíčkův Brod Tachov Domažlice Praha-Dubeč Kutná Hora Praha 6 Praha 20 Liberec Šumperk Praha-Šeberov Nymburk Chrudim Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Praha 1 Břeclav Praha 13 Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Praha-Čakovice Praha-Březiněves Praha 10 Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Praha 15 Praha 5 Jeseník Praha 12 Praha 3 Plzeň-sever Česká Lípa Praha 2 Brno-venkov Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Praha 14 Beroun Praha-Benice Chomutov České Budějovice Příbram Tábor Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Teplice Jindřichův Hradec Praha-Újezd Děčín Svitavy Prachatice Karlovy Vary Praha 16 Vyškov Rychnov nad Kněžnou Louny Cheb Praha-Suchdol Rakovník Náchod Most Mělník Ostrava-město Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Opava

Levná dlažba Opava

Dlažba Opava

Zámkové dlažby Opava

Zámkové betonové dlažby Opava

Zámková dlažba Opava

Betonové dlažby Opava

Betonová dlažba Opava

Zdící prvky Opava

Dlažby II jakosti Opava

Dlažba II jakosti Opava

Plošné dlažby Opava