„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Opava

Nové produkty Opava

Dlažby a obrubníky Opava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Opava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Opava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Opava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Opava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Opava, Levná dlažba Opava, Dlažba Opava, Zámkové dlažby Opava, Zámkové dlažba Opava, Betonové dlažby Opava, Betonová dlažba Opava, Zdící prvky Opava, Dlažby II jakosti Opava, Dlažba II jakosti Opava, Plošné dlažby Opava, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Brno-venkov Praha-Řeporyje Kroměříž Praha 13 Plzeň-jih Svitavy Praha-Nebušice Praha 4 Praha-Benice Mělník Karlovy Vary Nový Jičín Praha-Koloděje Chrudim Beroun Praha-Štěrboholy Jičín Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Brno-město Tachov Karviná Litoměřice Praha 5 Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Chomutov Praha-Troja Praha-Slivenec Třebíč Teplice Klatovy Praha 11 Praha-Lochkov Písek Praha-Dolní Počernice Náchod Praha 22 Nymburk Praha-Libuš Trutnov Praha-Běchovice Prachatice Žďár nad Sázavou Prostějov Sokolov Liberec Praha-Lysolaje Tábor Praha-západ Praha-Nedvězí Břeclav Domažlice Praha 2 Plzeň-sever Benešov Praha-Satalice Frýdek-Místek Praha 15 Praha 18 Hodonín Opava Kladno Zlín Bruntál Přerov Semily Praha-Velká Chuchle Praha 16 Česká Lípa Jeseník Havlíčkův Brod Příbram Praha-Dolní Chabry Olomouc Praha 8 Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-Lipence Kolín Kutná Hora Praha-Újezd Praha-Klánovice Pelhřimov Praha-Zličín Praha 6 Pardubice Praha-Březiněves Strakonice Most Praha-Královice Praha-Dubeč Praha 10 Praha-Suchdol Praha-Vinoř Praha-východ Praha 7 Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Opava

Levná dlažba Opava

Dlažba Opava

Zámkové dlažby Opava

Zámkové betonové dlažby Opava

Zámková dlažba Opava

Betonové dlažby Opava

Betonová dlažba Opava

Zdící prvky Opava

Dlažby II jakosti Opava

Dlažba II jakosti Opava

Plošné dlažby Opava