„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Opava

Nové produkty Opava

Dlažby a obrubníky Opava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Opava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Opava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Opava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Opava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Opava, Levná dlažba Opava, Dlažba Opava, Zámkové dlažby Opava, Zámkové dlažba Opava, Betonové dlažby Opava, Betonová dlažba Opava, Zdící prvky Opava, Dlažby II jakosti Opava, Dlažba II jakosti Opava, Plošné dlažby Opava, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Blansko Praha-Ďáblice Břeclav Plzeň-město Vyškov Praha-Dolní Počernice Semily Praha 18 Praha-Vinoř Praha 14 Plzeň-jih Bruntál Praha-Slivenec Vsetín Praha 9 Náchod Jeseník Praha 6 Kladno Praha 1 Svitavy Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Praha-Troja Frýdek-Místek Praha-Libuš Hlavní město Praha Praha 13 Rakovník Praha-Šeberov Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Cheb Praha-Zličín Praha 19 Praha 4 Louny Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Klatovy Znojmo Kolín Teplice Praha 20 Benešov Havlíčkův Brod Chrudim Praha-Dolní Chabry Pardubice Beroun Praha-Štěrboholy Pelhřimov Zlín Praha 5 Praha-Královice Jihlava Brno-venkov Praha-západ Praha-Nebušice Praha-Koloděje Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Písek Praha 10 Praha-Dubeč Praha-Kunratice Hodonín Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Praha 21 Prachatice Praha-Satalice Litoměřice Třebíč Praha-Přední Kopanina Chomutov Jablonec nad Nisou Praha 8 Trutnov Ústí nad Orlicí Praha 7 Praha-Benice Karviná Český Krumlov Praha-Čakovice Mělník Praha-Dolní Měcholupy Liberec Přerov Tachov Praha 3 Nymburk Praha 22 Most Plzeň-sever Praha-Březiněves Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Opava

Levná dlažba Opava

Dlažba Opava

Zámkové dlažby Opava

Zámkové betonové dlažby Opava

Zámková dlažba Opava

Betonové dlažby Opava

Betonová dlažba Opava

Zdící prvky Opava

Dlažby II jakosti Opava

Dlažba II jakosti Opava

Plošné dlažby Opava