„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Opava

Nové produkty Opava

Dlažby a obrubníky Opava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Opava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Opava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Opava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Opava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Opava, Levná dlažba Opava, Dlažba Opava, Zámkové dlažby Opava, Zámkové dlažba Opava, Betonové dlažby Opava, Betonová dlažba Opava, Zdící prvky Opava, Dlažby II jakosti Opava, Dlažba II jakosti Opava, Plošné dlažby Opava, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha 4 Šumperk Trutnov Benešov Praha 20 Brno-město Praha-Dubeč Praha 13 Jablonec nad Nisou Praha 11 Praha-Újezd Praha-Koloděje Beroun Třebíč Domažlice Náchod Zlín Prostějov Praha-východ Praha 15 Praha-Nedvězí Děčín Praha 5 Praha-Šeberov Prachatice Bruntál Olomouc Praha-Běchovice Praha 1 Praha-Zbraslav Chomutov Praha 2 Praha-Klánovice Nový Jičín Praha-Zličín Praha 12 Praha-Vinoř Praha-Troja Praha 22 Plzeň-jih Strakonice Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Přerov Ústí nad Orlicí Břeclav Praha 16 Mělník Plzeň-sever Praha-Nebušice Tachov Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Vyškov Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Praha 18 Praha 14 Praha-Slivenec Praha 21 Praha 8 Nymburk Hodonín Vsetín Karviná Praha-Ďáblice Pardubice Praha 17 Brno-venkov Hradec Králové Jičín Praha-Petrovice Litoměřice Kutná Hora Opava Praha-Lochkov Praha 7 Ústí nad Labem Český Krumlov Klatovy Jeseník Most Praha-Lysolaje Svitavy Písek Rakovník Louny Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Praha 19 Praha-západ Česká Lípa Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Opava

Levná dlažba Opava

Dlažba Opava

Zámkové dlažby Opava

Zámkové betonové dlažby Opava

Zámková dlažba Opava

Betonové dlažby Opava

Betonová dlažba Opava

Zdící prvky Opava

Dlažby II jakosti Opava

Dlažba II jakosti Opava

Plošné dlažby Opava