„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Opava

Nové produkty Opava

Dlažby a obrubníky Opava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Opava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Opava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Opava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Opava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Opava, Levná dlažba Opava, Dlažba Opava, Zámkové dlažby Opava, Zámkové dlažba Opava, Betonové dlažby Opava, Betonová dlažba Opava, Zdící prvky Opava, Dlažby II jakosti Opava, Dlažba II jakosti Opava, Plošné dlažby Opava, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Benešov Prachatice Frýdek-Místek Brno-město Praha-Troja Náchod Pardubice Praha 10 Praha-Kunratice Hradec Králové Praha 19 Svitavy Liberec Praha-Ďáblice Ostrava-město Uherské Hradiště Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Praha 17 Praha-Dolní Počernice Praha 12 Blansko Praha-Čakovice Praha 22 Praha 13 Jindřichův Hradec Plzeň-město Praha-Koloděje Praha 8 Praha-Zbraslav Praha 20 Praha 11 Praha-Lysolaje Praha 15 Praha 1 Rakovník Praha-Nebušice Praha-Královice Břeclav Praha 4 Český Krumlov Praha 6 Praha-Satalice Praha-Benice Klatovy Praha 3 Praha-Libuš Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Praha-západ Jeseník Praha-Šeberov Nový Jičín Praha-Běchovice Semily Jičín Kladno Louny Praha-Dubeč Kolín Hlavní město Praha Znojmo Praha 18 Tachov Olomouc Opava Děčín Vsetín Bruntál Praha 21 Sokolov Havlíčkův Brod Praha-Újezd Praha 14 Šumperk Ústí nad Orlicí Vyškov Praha-Křeslice Plzeň-sever Praha 9 Strakonice Karlovy Vary Třebíč Pelhřimov České Budějovice Praha-Březiněves Praha 5 Jihlava Chrudim Kutná Hora Plzeň-jih Prostějov Cheb Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Opava

Levná dlažba Opava

Dlažba Opava

Zámkové dlažby Opava

Zámkové betonové dlažby Opava

Zámková dlažba Opava

Betonové dlažby Opava

Betonová dlažba Opava

Zdící prvky Opava

Dlažby II jakosti Opava

Dlažba II jakosti Opava

Plošné dlažby Opava