„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Opava

Nové produkty Opava

Dlažby a obrubníky Opava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Opava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Opava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Opava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Opava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Opava, Levná dlažba Opava, Dlažba Opava, Zámkové dlažby Opava, Zámkové dlažba Opava, Betonové dlažby Opava, Betonová dlažba Opava, Zdící prvky Opava, Dlažby II jakosti Opava, Dlažba II jakosti Opava, Plošné dlažby Opava, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha-Satalice Praha-Újezd Pelhřimov Praha-Kolovraty Blansko Praha-Lipence Praha 1 Hodonín Kroměříž Most Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Praha 7 Hradec Králové Praha 21 Praha-Štěrboholy Mělník Praha 15 Praha-Petrovice Praha 4 Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Praha-Dolní Počernice Nymburk Český Krumlov Praha 11 Břeclav Beroun Rokycany Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Praha 10 Opava Pardubice Praha 18 Praha-Slivenec Frýdek-Místek Česká Lípa Zlín Havlíčkův Brod Prostějov Strakonice Praha 12 Tachov Domažlice Praha-Královice Praha-Vinoř Chrudim Praha-Libuš Klatovy Litoměřice Šumperk Chomutov Uherské Hradiště Praha-Suchdol Praha 22 Kladno Jindřichův Hradec Příbram Brno-město Teplice Plzeň-sever Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Louny Děčín Praha-Dolní Chabry Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Kutná Hora Kolín Praha 17 Bruntál Svitavy Olomouc Praha 8 Karviná Jeseník Znojmo Sokolov Mladá Boleslav Praha 6 Hlavní město Praha Vyškov Praha 9 Praha-Troja Praha-Křeslice Karlovy Vary Praha-Benice Praha-Zličín Praha 20 Ústí nad Orlicí Prachatice Písek Praha 19 Rakovník České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Opava

Levná dlažba Opava

Dlažba Opava

Zámkové dlažby Opava

Zámkové betonové dlažby Opava

Zámková dlažba Opava

Betonové dlažby Opava

Betonová dlažba Opava

Zdící prvky Opava

Dlažby II jakosti Opava

Dlažba II jakosti Opava

Plošné dlažby Opava