„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Opava

Nové produkty Opava

Dlažby a obrubníky Opava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Opava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Opava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Opava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Opava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Opava, Levná dlažba Opava, Dlažba Opava, Zámkové dlažby Opava, Zámkové dlažba Opava, Betonové dlažby Opava, Betonová dlažba Opava, Zdící prvky Opava, Dlažby II jakosti Opava, Dlažba II jakosti Opava, Plošné dlažby Opava, Plošná dlažba


Další města:

Písek Pardubice Prostějov Mladá Boleslav Praha-Suchdol Praha 2 Praha 12 Most Ústí nad Labem Beroun Ostrava-město Český Krumlov Kolín Praha-Vinoř Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Pelhřimov Hlavní město Praha Praha-Kunratice Jičín Klatovy Brno-město Karlovy Vary Mělník Praha-Satalice Bruntál Praha-Čakovice Praha-Koloděje Rokycany Praha 10 Praha-Lysolaje Praha-Libuš Teplice Praha 15 Příbram Praha-Šeberov Vyškov Praha 4 Znojmo Cheb Praha 5 Brno-venkov Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Praha-Běchovice Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Hodonín Benešov Děčín Nový Jičín Praha-Zličín Praha 3 Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Louny Praha-Přední Kopanina Plzeň-sever České Budějovice Liberec Praha 19 Sokolov Praha 13 Prachatice Uherské Hradiště Praha 18 Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Tábor Havlíčkův Brod Praha 11 Jeseník Jihlava Zlín Praha-Lochkov Praha 14 Praha-Benice Vsetín Praha 20 Litoměřice Praha 22 Přerov Svitavy Praha-Nebušice Kutná Hora Domažlice Frýdek-Místek Praha-západ Praha-východ Jablonec nad Nisou Šumperk Opava Praha-Královice Blansko Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Opava

Levná dlažba Opava

Dlažba Opava

Zámkové dlažby Opava

Zámkové betonové dlažby Opava

Zámková dlažba Opava

Betonové dlažby Opava

Betonová dlažba Opava

Zdící prvky Opava

Dlažby II jakosti Opava

Dlažba II jakosti Opava

Plošné dlažby Opava