„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Šeberov

Nové produkty Praha-Šeberov

Dlažby a obrubníky Praha-Šeberov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Šeberov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Šeberov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Šeberov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Šeberov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Šeberov, Levná dlažba Praha-Šeberov, Dlažba Praha-Šeberov, Zámkové dlažby Praha-Šeberov, Zámkové dlažba Praha-Šeberov, Betonové dlažby Praha-Šeberov, Betonová dlažba Praha-Šeberov, Zdící prvky Praha-Šeberov, Dlažby II jakosti Praha-Šeberov, Dlažba II jakosti Praha-Šeberov, Plošné dlažby Praha-Šeberov, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha-Petrovice Kroměříž Plzeň-sever Karviná Tábor Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha 4 Hlavní město Praha Praha 12 Teplice Praha 16 Praha-Suchdol Prachatice Praha 15 Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Zlín Frýdek-Místek Česká Lípa Praha 14 Praha-Koloděje České Budějovice Bruntál Praha 22 Praha 11 Praha 17 Olomouc Chrudim Prostějov Cheb Rychnov nad Kněžnou Sokolov Praha-Běchovice Vyškov Praha-Klánovice Tachov Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha 10 Blansko Praha-Lipence Nymburk Opava Klatovy Praha-Slivenec Hradec Králové Praha 3 Jablonec nad Nisou Kladno Praha-Troja Příbram Domažlice Přerov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Hodonín Břeclav Praha 5 Karlovy Vary Beroun Louny Praha-Březiněves Jeseník Kutná Hora Praha 2 Praha 21 Praha-Libuš Praha-Nebušice Vsetín Benešov Praha-Zbraslav Jičín Semily Praha 7 Mladá Boleslav Jihlava Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Chomutov Šumperk Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Nový Jičín Praha-západ Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Praha 18 Trutnov Praha-Nedvězí Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha 1 Rakovník Praha-Královice Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Šeberov

Levná dlažba Praha-Šeberov

Dlažba Praha-Šeberov

Zámkové dlažby Praha-Šeberov

Zámkové betonové dlažby Praha-Šeberov

Zámková dlažba Praha-Šeberov

Betonové dlažby Praha-Šeberov

Betonová dlažba Praha-Šeberov

Zdící prvky Praha-Šeberov

Dlažby II jakosti Praha-Šeberov

Dlažba II jakosti Praha-Šeberov

Plošné dlažby Praha-Šeberov