„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Šeberov

Nové produkty Praha-Šeberov

Dlažby a obrubníky Praha-Šeberov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Šeberov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Šeberov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Šeberov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Šeberov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Šeberov, Levná dlažba Praha-Šeberov, Dlažba Praha-Šeberov, Zámkové dlažby Praha-Šeberov, Zámkové dlažba Praha-Šeberov, Betonové dlažby Praha-Šeberov, Betonová dlažba Praha-Šeberov, Zdící prvky Praha-Šeberov, Dlažby II jakosti Praha-Šeberov, Dlažba II jakosti Praha-Šeberov, Plošné dlažby Praha-Šeberov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Zlín Praha 20 Praha-Čakovice Brno-město Praha-východ Chrudim Praha 10 Praha-Újezd Praha 15 Šumperk Pardubice Opava Jičín Blansko Příbram Praha 12 Kolín Praha 6 Jindřichův Hradec Chomutov Louny Praha 18 Strakonice Praha-Slivenec Brno-venkov Praha-Suchdol Ostrava-město Rokycany Praha-Petrovice Sokolov Jihlava Praha-Satalice Karviná Znojmo Praha-Ďáblice Plzeň-sever Praha 16 Praha-Troja Praha 11 Praha 3 Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Tachov Ústí nad Labem Praha 9 Plzeň-jih Děčín Praha 5 Jablonec nad Nisou Benešov Praha 1 Karlovy Vary Náchod Praha-Koloděje České Budějovice Semily Přerov Praha-Libuš Vyškov Beroun Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Teplice Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Domažlice Mělník Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Praha-Křeslice Trutnov Praha-Lipence Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Praha 7 Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Praha-Klánovice Třebíč Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Liberec Praha-Nebušice Tábor Praha 14 Praha 2 Praha-Zličín Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Litoměřice Praha-západ Praha-Lochkov Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Šeberov

Levná dlažba Praha-Šeberov

Dlažba Praha-Šeberov

Zámkové dlažby Praha-Šeberov

Zámkové betonové dlažby Praha-Šeberov

Zámková dlažba Praha-Šeberov

Betonové dlažby Praha-Šeberov

Betonová dlažba Praha-Šeberov

Zdící prvky Praha-Šeberov

Dlažby II jakosti Praha-Šeberov

Dlažba II jakosti Praha-Šeberov

Plošné dlažby Praha-Šeberov