„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Šeberov

Nové produkty Praha-Šeberov

Dlažby a obrubníky Praha-Šeberov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Šeberov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Šeberov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Šeberov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Šeberov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Šeberov, Levná dlažba Praha-Šeberov, Dlažba Praha-Šeberov, Zámkové dlažby Praha-Šeberov, Zámkové dlažba Praha-Šeberov, Betonové dlažby Praha-Šeberov, Betonová dlažba Praha-Šeberov, Zdící prvky Praha-Šeberov, Dlažby II jakosti Praha-Šeberov, Dlažba II jakosti Praha-Šeberov, Plošné dlažby Praha-Šeberov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Hradec Králové Uherské Hradiště Praha 8 Pardubice Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Nymburk Praha-Libuš Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Praha 15 Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Praha 6 Hodonín Zlín Jihlava Liberec Tábor Žďár nad Sázavou Šumperk Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Příbram Český Krumlov Plzeň-město Praha-východ Praha-Křeslice Praha 18 Strakonice Rokycany Svitavy Praha 3 Praha 4 Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Chomutov Praha 14 Sokolov Praha-Zličín Vsetín Praha 22 Praha-Kunratice Česká Lípa Kladno Praha-Satalice Kolín Vyškov Praha-Lipence Jablonec nad Nisou Třebíč Nový Jičín Praha 10 Opava Praha-Újezd Praha-Vinoř Přerov Rakovník Břeclav Praha-Benice Brno-město Louny Praha 1 Teplice Praha 19 Blansko Praha-Přední Kopanina Beroun Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Praha-Nebušice Písek Praha-Klánovice Olomouc Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha 16 Praha 5 Praha-Troja Praha 17 Bruntál Praha-Slivenec Děčín Praha-Královice Praha 9 Karviná Praha 11 Jičín Jindřichův Hradec Praha 2 Praha-Dolní Počernice Most Domažlice Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Šeberov

Levná dlažba Praha-Šeberov

Dlažba Praha-Šeberov

Zámkové dlažby Praha-Šeberov

Zámkové betonové dlažby Praha-Šeberov

Zámková dlažba Praha-Šeberov

Betonové dlažby Praha-Šeberov

Betonová dlažba Praha-Šeberov

Zdící prvky Praha-Šeberov

Dlažby II jakosti Praha-Šeberov

Dlažba II jakosti Praha-Šeberov

Plošné dlažby Praha-Šeberov