„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Šeberov

Nové produkty Praha-Šeberov

Dlažby a obrubníky Praha-Šeberov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Šeberov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Šeberov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Šeberov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Šeberov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Šeberov, Levná dlažba Praha-Šeberov, Dlažba Praha-Šeberov, Zámkové dlažby Praha-Šeberov, Zámkové dlažba Praha-Šeberov, Betonové dlažby Praha-Šeberov, Betonová dlažba Praha-Šeberov, Zdící prvky Praha-Šeberov, Dlažby II jakosti Praha-Šeberov, Dlažba II jakosti Praha-Šeberov, Plošné dlažby Praha-Šeberov, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Hradec Králové Praha-Újezd Praha-východ Praha 1 Praha 2 Praha 17 Frýdek-Místek Vsetín Praha-Křeslice Brno-venkov Pardubice Praha 19 Praha 10 Praha-Kolovraty Zlín Praha-Dubeč Praha-Běchovice Semily Praha-Dolní Měcholupy Písek Šumperk Praha-Slivenec Bruntál Nový Jičín Karviná Praha-Dolní Chabry Praha 18 Žďár nad Sázavou Praha-Troja Opava Praha-Suchdol Praha 13 Chrudim Tábor Praha-Libuš Karlovy Vary Praha 12 Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha-Královice Praha 5 Jeseník Praha-Přední Kopanina Děčín Jičín Praha 16 Vyškov Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Břeclav Liberec Praha 9 Havlíčkův Brod Sokolov Praha-Štěrboholy Brno-město Rakovník Praha 14 Praha-Nebušice Praha-Zličín Praha-Vinoř Praha-Kunratice Praha 3 Praha-Koloděje Český Krumlov Praha 7 Praha 15 Jihlava Příbram Třebíč Praha-Zbraslav Praha 8 Benešov Praha 21 Praha-Satalice Praha-Šeberov Znojmo Praha-Březiněves Ústí nad Labem Mladá Boleslav Teplice Praha-Ďáblice Svitavy Strakonice Praha 6 Trutnov Tachov Mělník Praha-Čakovice Chomutov Praha 20 Česká Lípa Praha 11 Kolín Praha-Petrovice Prachatice Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Šeberov

Levná dlažba Praha-Šeberov

Dlažba Praha-Šeberov

Zámkové dlažby Praha-Šeberov

Zámkové betonové dlažby Praha-Šeberov

Zámková dlažba Praha-Šeberov

Betonové dlažby Praha-Šeberov

Betonová dlažba Praha-Šeberov

Zdící prvky Praha-Šeberov

Dlažby II jakosti Praha-Šeberov

Dlažba II jakosti Praha-Šeberov

Plošné dlažby Praha-Šeberov