„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Šeberov

Nové produkty Praha-Šeberov

Dlažby a obrubníky Praha-Šeberov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Šeberov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Šeberov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Šeberov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Šeberov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Šeberov, Levná dlažba Praha-Šeberov, Dlažba Praha-Šeberov, Zámkové dlažby Praha-Šeberov, Zámkové dlažba Praha-Šeberov, Betonové dlažby Praha-Šeberov, Betonová dlažba Praha-Šeberov, Zdící prvky Praha-Šeberov, Dlažby II jakosti Praha-Šeberov, Dlažba II jakosti Praha-Šeberov, Plošné dlažby Praha-Šeberov, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Kladno Praha-Dolní Počernice Tachov Uherské Hradiště Cheb Strakonice Praha 15 Kolín Rokycany Praha 22 Praha-Lipence Český Krumlov Hradec Králové Praha 10 Praha-Řeporyje Šumperk Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Hlavní město Praha Praha 8 Semily Chomutov Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha 11 Plzeň-jih Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Brno-venkov Most Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Trutnov Vsetín Zlín Břeclav Jihlava Praha-Šeberov Praha 6 Frýdek-Místek Litoměřice Praha-Královice Praha-Slivenec Praha-Koloděje Praha 9 Praha-Petrovice Prostějov Písek České Budějovice Praha 3 Praha 7 Praha 5 Opava Praha 1 Kutná Hora Praha 16 Rakovník Bruntál Nymburk Havlíčkův Brod Beroun Praha-Dolní Chabry Praha 13 Plzeň-město Praha-Křeslice Praha 19 Praha-Běchovice Plzeň-sever Hodonín Praha 12 Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Jeseník Brno-město Pelhřimov Praha-Štěrboholy Praha 18 Třebíč Náchod Přerov Praha-Suchdol Svitavy Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Vyškov Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Domažlice Praha-Satalice Chrudim Praha-Nebušice Klatovy Praha-Čakovice Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Šeberov

Levná dlažba Praha-Šeberov

Dlažba Praha-Šeberov

Zámkové dlažby Praha-Šeberov

Zámkové betonové dlažby Praha-Šeberov

Zámková dlažba Praha-Šeberov

Betonové dlažby Praha-Šeberov

Betonová dlažba Praha-Šeberov

Zdící prvky Praha-Šeberov

Dlažby II jakosti Praha-Šeberov

Dlažba II jakosti Praha-Šeberov

Plošné dlažby Praha-Šeberov