„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Šeberov

Nové produkty Praha-Šeberov

Dlažby a obrubníky Praha-Šeberov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Šeberov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Šeberov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Šeberov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Šeberov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Šeberov, Levná dlažba Praha-Šeberov, Dlažba Praha-Šeberov, Zámkové dlažby Praha-Šeberov, Zámkové dlažba Praha-Šeberov, Betonové dlažby Praha-Šeberov, Betonová dlažba Praha-Šeberov, Zdící prvky Praha-Šeberov, Dlažby II jakosti Praha-Šeberov, Dlažba II jakosti Praha-Šeberov, Plošné dlažby Praha-Šeberov, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Praha 20 Praha-Klánovice Olomouc České Budějovice Blansko Praha-Satalice Praha-Nedvězí Svitavy Praha 12 Pelhřimov Náchod Praha 21 Chrudim Praha-Nebušice Praha 3 Nový Jičín Žďár nad Sázavou Praha 13 Praha-Královice Praha-Lysolaje Brno-město Semily Praha-východ Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Praha-Šeberov Děčín Ústí nad Labem Rakovník Kladno Beroun Praha-západ Jablonec nad Nisou Trutnov Cheb Český Krumlov Praha-Čakovice Praha 22 Ostrava-město Klatovy Třebíč Praha 16 Písek Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Tachov Česká Lípa Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Sokolov Vyškov Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha 11 Most Přerov Jeseník Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Vsetín Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Domažlice Praha-Suchdol Strakonice Praha 15 Praha-Řeporyje Šumperk Pardubice Karlovy Vary Praha-Zbraslav Praha-Benice Prachatice Praha-Troja Praha-Újezd Karviná Litoměřice Praha-Kolovraty Praha-Zličín Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Praha 4 Nymburk Mělník Tábor Hradec Králové Znojmo Opava Kutná Hora Teplice Plzeň-město Praha-Slivenec Zlín Břeclav Praha 6 Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Šeberov

Levná dlažba Praha-Šeberov

Dlažba Praha-Šeberov

Zámkové dlažby Praha-Šeberov

Zámkové betonové dlažby Praha-Šeberov

Zámková dlažba Praha-Šeberov

Betonové dlažby Praha-Šeberov

Betonová dlažba Praha-Šeberov

Zdící prvky Praha-Šeberov

Dlažby II jakosti Praha-Šeberov

Dlažba II jakosti Praha-Šeberov

Plošné dlažby Praha-Šeberov