„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Šeberov

Nové produkty Praha-Šeberov

Dlažby a obrubníky Praha-Šeberov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Šeberov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Šeberov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Šeberov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Šeberov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Šeberov, Levná dlažba Praha-Šeberov, Dlažba Praha-Šeberov, Zámkové dlažby Praha-Šeberov, Zámkové dlažba Praha-Šeberov, Betonové dlažby Praha-Šeberov, Betonová dlažba Praha-Šeberov, Zdící prvky Praha-Šeberov, Dlažby II jakosti Praha-Šeberov, Dlažba II jakosti Praha-Šeberov, Plošné dlažby Praha-Šeberov, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Praha-východ Znojmo Praha-Běchovice Louny Vsetín Opava Rakovník Praha 11 Prostějov Olomouc Praha 21 Chomutov Plzeň-sever Praha-Vinoř Rokycany Praha-Nedvězí Kolín Náchod Praha-Satalice Praha-Klánovice Praha-Čakovice České Budějovice Kutná Hora Nymburk Plzeň-jih Praha 15 Karviná Praha-Dubeč Tachov Praha-Petrovice Praha-Březiněves Tábor Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Praha 17 Praha 20 Brno-venkov Plzeň-město Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Hodonín Most Praha 18 Praha 6 Jablonec nad Nisou Praha 14 Blansko Písek Uherské Hradiště Ústí nad Labem Praha 12 Domažlice Hradec Králové Klatovy Praha 2 Praha 10 Kroměříž Praha-Řeporyje Zlín Příbram Vyškov Praha-Kunratice Frýdek-Místek Praha-Suchdol Praha 13 Třebíč Jičín Jindřichův Hradec Cheb Trutnov Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Mladá Boleslav Ostrava-město Benešov Semily Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Praha-Šeberov Teplice Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Sokolov Nový Jičín Praha 5 Praha-Újezd Kladno Praha 3 Břeclav Praha 9 Mělník Pardubice Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Prachatice Ústí nad Orlicí Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Šeberov

Levná dlažba Praha-Šeberov

Dlažba Praha-Šeberov

Zámkové dlažby Praha-Šeberov

Zámkové betonové dlažby Praha-Šeberov

Zámková dlažba Praha-Šeberov

Betonové dlažby Praha-Šeberov

Betonová dlažba Praha-Šeberov

Zdící prvky Praha-Šeberov

Dlažby II jakosti Praha-Šeberov

Dlažba II jakosti Praha-Šeberov

Plošné dlažby Praha-Šeberov