„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Šeberov

Nové produkty Praha-Šeberov

Dlažby a obrubníky Praha-Šeberov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Šeberov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Šeberov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Šeberov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Šeberov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Šeberov, Levná dlažba Praha-Šeberov, Dlažba Praha-Šeberov, Zámkové dlažby Praha-Šeberov, Zámkové dlažba Praha-Šeberov, Betonové dlažby Praha-Šeberov, Betonová dlažba Praha-Šeberov, Zdící prvky Praha-Šeberov, Dlažby II jakosti Praha-Šeberov, Dlažba II jakosti Praha-Šeberov, Plošné dlažby Praha-Šeberov, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha 22 Praha 13 Praha-Štěrboholy Teplice Příbram Frýdek-Místek Kroměříž Praha-Čakovice Chomutov Praha 5 Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Praha 6 Praha-Běchovice Beroun Česká Lípa Praha 17 Praha 8 Praha 11 Semily Mělník Praha-Petrovice Praha-Dubeč Olomouc Vyškov Praha-Lochkov Most Zlín Praha-Zbraslav Pelhřimov Sokolov Karviná Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Plzeň-sever Praha 7 Hradec Králové Litoměřice Praha-Dolní Chabry Tachov Tábor Český Krumlov Praha 2 Strakonice Praha 14 Praha 20 Hlavní město Praha Rokycany Praha-Šeberov Praha-Koloděje Praha-Kunratice Uherské Hradiště Brno-venkov Praha-Dolní Počernice Šumperk Praha-Velká Chuchle Blansko Praha-Nedvězí Kladno Břeclav Praha 19 Ústí nad Labem Znojmo Louny Klatovy Ústí nad Orlicí Praha-Královice Praha-Kolovraty Praha 3 Jablonec nad Nisou Brno-město Praha-východ Praha-Slivenec Praha-Lipence Cheb Jičín Praha-Suchdol Praha 10 Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Pardubice Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Praha 1 Bruntál Mladá Boleslav Benešov Chrudim Jeseník Jihlava Praha-Březiněves Liberec Havlíčkův Brod Praha-západ Děčín Rychnov nad Kněžnou Domažlice Praha 4 Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Šeberov

Levná dlažba Praha-Šeberov

Dlažba Praha-Šeberov

Zámkové dlažby Praha-Šeberov

Zámkové betonové dlažby Praha-Šeberov

Zámková dlažba Praha-Šeberov

Betonové dlažby Praha-Šeberov

Betonová dlažba Praha-Šeberov

Zdící prvky Praha-Šeberov

Dlažby II jakosti Praha-Šeberov

Dlažba II jakosti Praha-Šeberov

Plošné dlažby Praha-Šeberov