„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Šeberov

Nové produkty Praha-Šeberov

Dlažby a obrubníky Praha-Šeberov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Šeberov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Šeberov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Šeberov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Šeberov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Šeberov, Levná dlažba Praha-Šeberov, Dlažba Praha-Šeberov, Zámkové dlažby Praha-Šeberov, Zámkové dlažba Praha-Šeberov, Betonové dlažby Praha-Šeberov, Betonová dlažba Praha-Šeberov, Zdící prvky Praha-Šeberov, Dlažby II jakosti Praha-Šeberov, Dlažba II jakosti Praha-Šeberov, Plošné dlažby Praha-Šeberov, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Frýdek-Místek Praha-Benice Vsetín Praha 3 Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Praha 14 Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Praha-Zličín Praha 22 Praha 20 Chrudim Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Brno-město Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Zlín Bruntál Praha-Libuš Most Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Praha 19 Karlovy Vary Blansko Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Praha 5 Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Cheb Praha 8 Praha 15 Kutná Hora Litoměřice Břeclav Praha-Čakovice Praha-Kunratice Praha-Lochkov Šumperk Pelhřimov Praha 2 Česká Lípa Strakonice Praha 16 Tachov Nymburk Praha-východ Brno-venkov Písek Teplice Praha 12 Benešov Praha-Dubeč Jičín Uherské Hradiště Plzeň-sever Praha-západ Opava Beroun Praha 21 Praha 11 Praha-Štěrboholy Trutnov Vyškov Mladá Boleslav Tábor Praha-Přední Kopanina Pardubice Hlavní město Praha Praha-Královice Praha 18 Praha 1 Karviná Prachatice Hodonín Praha 13 Český Krumlov Praha 10 Praha-Nebušice Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Sokolov Přerov Praha-Lysolaje Praha 6 Náchod Semily Plzeň-jih Hradec Králové Domažlice Kroměříž Jihlava Praha 9 Praha-Dolní Měcholupy Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Šeberov

Levná dlažba Praha-Šeberov

Dlažba Praha-Šeberov

Zámkové dlažby Praha-Šeberov

Zámkové betonové dlažby Praha-Šeberov

Zámková dlažba Praha-Šeberov

Betonové dlažby Praha-Šeberov

Betonová dlažba Praha-Šeberov

Zdící prvky Praha-Šeberov

Dlažby II jakosti Praha-Šeberov

Dlažba II jakosti Praha-Šeberov

Plošné dlažby Praha-Šeberov