„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Šeberov

Nové produkty Praha-Šeberov

Dlažby a obrubníky Praha-Šeberov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Šeberov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Šeberov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Šeberov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Šeberov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Šeberov, Levná dlažba Praha-Šeberov, Dlažba Praha-Šeberov, Zámkové dlažby Praha-Šeberov, Zámkové dlažba Praha-Šeberov, Betonové dlažby Praha-Šeberov, Betonová dlažba Praha-Šeberov, Zdící prvky Praha-Šeberov, Dlažby II jakosti Praha-Šeberov, Dlažba II jakosti Praha-Šeberov, Plošné dlažby Praha-Šeberov, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Karlovy Vary Chomutov Beroun Ostrava-město Břeclav Šumperk Praha 2 Praha-Královice Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha-Kunratice Uherské Hradiště Frýdek-Místek Praha-Dubeč Plzeň-město Písek Jeseník Praha 8 Praha 5 Zlín Nový Jičín Praha 18 Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Praha 13 Praha 4 Rakovník Praha 16 Praha-Satalice Teplice Rokycany Jablonec nad Nisou Kutná Hora Praha 14 Sokolov Most Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Praha 3 Strakonice Praha 7 Hlavní město Praha Jihlava Blansko Praha-Nedvězí Praha 9 České Budějovice Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha-Petrovice Praha-západ Brno-venkov Praha 11 Praha 19 Praha-Ďáblice Přerov Litoměřice Praha-východ Vyškov Karviná Praha-Slivenec Český Krumlov Praha-Řeporyje Prachatice Ústí nad Labem Louny Praha 1 Praha 21 Praha-Šeberov Nymburk Chrudim Brno-město Havlíčkův Brod Česká Lípa Kladno Praha-Čakovice Náchod Semily Bruntál Mělník Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Praha 20 Plzeň-jih Jindřichův Hradec Tábor Praha 17 Hodonín Cheb Jičín Děčín Praha-Libuš Liberec Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Šeberov

Levná dlažba Praha-Šeberov

Dlažba Praha-Šeberov

Zámkové dlažby Praha-Šeberov

Zámkové betonové dlažby Praha-Šeberov

Zámková dlažba Praha-Šeberov

Betonové dlažby Praha-Šeberov

Betonová dlažba Praha-Šeberov

Zdící prvky Praha-Šeberov

Dlažby II jakosti Praha-Šeberov

Dlažba II jakosti Praha-Šeberov

Plošné dlažby Praha-Šeberov