„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Ďáblice

Nové produkty Praha-Ďáblice

Dlažby a obrubníky Praha-Ďáblice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Ďáblice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Ďáblice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Ďáblice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Ďáblice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice, Levná dlažba Praha-Ďáblice, Dlažba Praha-Ďáblice, Zámkové dlažby Praha-Ďáblice, Zámkové dlažba Praha-Ďáblice, Betonové dlažby Praha-Ďáblice, Betonová dlažba Praha-Ďáblice, Zdící prvky Praha-Ďáblice, Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice, Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice, Plošné dlažby Praha-Ďáblice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Praha-Zličín Jičín Praha 16 Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Semily Karviná Praha 21 Praha 3 Praha-Březiněves Praha-Lochkov Praha-Libuš Beroun Praha-Petrovice Třebíč Znojmo Praha 7 Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha-Běchovice Jihlava Most Blansko Litoměřice Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Náchod Praha 20 Strakonice Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Rokycany Benešov Praha-Koloděje Přerov Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Kolín Písek Praha 11 Vyškov Praha 9 Praha-Vinoř Břeclav Opava Praha 18 Ústí nad Labem Plzeň-sever Český Krumlov Praha 4 Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Liberec Sokolov Praha-Dolní Chabry Louny Hradec Králové Kladno Teplice Chomutov Tábor Svitavy Jablonec nad Nisou Praha 8 Ústí nad Orlicí Nymburk Cheb Praha 13 České Budějovice Rakovník Vsetín Praha-Šeberov Kroměříž Trutnov Chrudim Šumperk Děčín Praha-Suchdol Mělník Karlovy Vary Příbram Praha 22 Praha 10 Praha-Lipence Domažlice Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Praha 6 Praha 17 Praha-západ Praha 2 Praha-Klánovice Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice

Levná dlažba Praha-Ďáblice

Dlažba Praha-Ďáblice

Zámkové dlažby Praha-Ďáblice

Zámkové betonové dlažby Praha-Ďáblice

Zámková dlažba Praha-Ďáblice

Betonové dlažby Praha-Ďáblice

Betonová dlažba Praha-Ďáblice

Zdící prvky Praha-Ďáblice

Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice

Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice

Plošné dlažby Praha-Ďáblice