„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Ďáblice

Nové produkty Praha-Ďáblice

Dlažby a obrubníky Praha-Ďáblice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Ďáblice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Ďáblice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Ďáblice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Ďáblice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice, Levná dlažba Praha-Ďáblice, Dlažba Praha-Ďáblice, Zámkové dlažby Praha-Ďáblice, Zámkové dlažba Praha-Ďáblice, Betonové dlažby Praha-Ďáblice, Betonová dlažba Praha-Ďáblice, Zdící prvky Praha-Ďáblice, Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice, Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice, Plošné dlažby Praha-Ďáblice, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Sokolov Rakovník Jablonec nad Nisou Praha 18 Praha 1 Praha 14 Praha 21 Praha 5 Praha 4 Rokycany Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Hodonín Litoměřice Karviná Praha-Čakovice Pelhřimov Kolín Praha 6 Břeclav Praha-Lipence Praha-Benice Praha-Lochkov Bruntál Klatovy Beroun Jihlava Český Krumlov Prachatice Semily Karlovy Vary Kutná Hora Uherské Hradiště Louny Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Opava Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Benešov Brno-město Šumperk Ostrava-město Liberec Praha-Vinoř Praha-Kunratice Plzeň-jih Havlíčkův Brod Praha 15 Ústí nad Labem Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Brno-venkov Znojmo Praha 7 Chomutov Praha-Újezd Praha-Troja Domažlice Praha 2 Prostějov Praha-Petrovice Nový Jičín Praha 19 Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Příbram České Budějovice Jičín Praha 11 Písek Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Praha 22 Třebíč Jeseník Praha-Štěrboholy Přerov Svitavy Praha-západ Plzeň-město Praha-Satalice Olomouc Vsetín Plzeň-sever Praha-Ďáblice Praha 3 Most Hlavní město Praha Cheb Kroměříž Mladá Boleslav Praha 16 Kladno Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice

Levná dlažba Praha-Ďáblice

Dlažba Praha-Ďáblice

Zámkové dlažby Praha-Ďáblice

Zámkové betonové dlažby Praha-Ďáblice

Zámková dlažba Praha-Ďáblice

Betonové dlažby Praha-Ďáblice

Betonová dlažba Praha-Ďáblice

Zdící prvky Praha-Ďáblice

Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice

Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice

Plošné dlažby Praha-Ďáblice