„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Ďáblice

Nové produkty Praha-Ďáblice

Dlažby a obrubníky Praha-Ďáblice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Ďáblice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Ďáblice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Ďáblice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Ďáblice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice, Levná dlažba Praha-Ďáblice, Dlažba Praha-Ďáblice, Zámkové dlažby Praha-Ďáblice, Zámkové dlažba Praha-Ďáblice, Betonové dlažby Praha-Ďáblice, Betonová dlažba Praha-Ďáblice, Zdící prvky Praha-Ďáblice, Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice, Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice, Plošné dlažby Praha-Ďáblice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Mělník Blansko Tábor Rokycany Praha 4 Praha 13 Praha-Libuš Prostějov Praha-Čakovice Beroun Praha-Petrovice Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha-Zbraslav Liberec Praha 10 Praha-Dubeč Praha-Vinoř Praha 17 Praha 5 Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Praha 11 Český Krumlov Náchod Hlavní město Praha Pardubice Teplice Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Bruntál Praha 19 Brno-město Praha 2 Tachov Praha-Nebušice Praha 16 Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Praha 7 Kutná Hora Trutnov Praha-Řeporyje Praha-Satalice Česká Lípa Praha 22 Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Cheb Praha-Benice Praha-Běchovice Benešov Praha 21 Praha-Lochkov Litoměřice Praha-Přední Kopanina Nymburk Ostrava-město Břeclav Strakonice Praha-Velká Chuchle Jihlava Opava Praha 8 Jeseník Chrudim Sokolov Praha-Troja Semily Nový Jičín Praha-Kolovraty Svitavy Praha-Šeberov Louny Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Praha-Nedvězí Mladá Boleslav České Budějovice Vyškov Kladno Rakovník Praha 3 Praha-Štěrboholy Praha 20 Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Třebíč Olomouc Praha-Lipence Praha 12 Praha-Klánovice Praha 18 Karlovy Vary Písek Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice

Levná dlažba Praha-Ďáblice

Dlažba Praha-Ďáblice

Zámkové dlažby Praha-Ďáblice

Zámkové betonové dlažby Praha-Ďáblice

Zámková dlažba Praha-Ďáblice

Betonové dlažby Praha-Ďáblice

Betonová dlažba Praha-Ďáblice

Zdící prvky Praha-Ďáblice

Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice

Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice

Plošné dlažby Praha-Ďáblice