„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Ďáblice

Nové produkty Praha-Ďáblice

Dlažby a obrubníky Praha-Ďáblice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Ďáblice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Ďáblice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Ďáblice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Ďáblice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice, Levná dlažba Praha-Ďáblice, Dlažba Praha-Ďáblice, Zámkové dlažby Praha-Ďáblice, Zámkové dlažba Praha-Ďáblice, Betonové dlažby Praha-Ďáblice, Betonová dlažba Praha-Ďáblice, Zdící prvky Praha-Ďáblice, Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice, Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice, Plošné dlažby Praha-Ďáblice, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Praha 8 Pardubice Olomouc Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Praha 11 Česká Lípa Kladno Praha-Zličín Praha-východ Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Vyškov Beroun Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Most Klatovy Praha-Slivenec Praha 10 Praha 17 Děčín Praha 20 Kutná Hora Praha-Kunratice Bruntál Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Písek Cheb Praha-Klánovice Kroměříž Tachov Jindřichův Hradec Příbram Praha 19 Teplice Benešov Praha-západ Domažlice Náchod Nymburk Praha 15 Plzeň-město Opava Mělník Jičín Strakonice Praha-Libuš Praha-Lipence Praha-Nebušice České Budějovice Praha 6 Praha-Ďáblice Praha 16 Prostějov Praha 7 Praha-Petrovice Břeclav Praha 21 Praha-Benice Svitavy Semily Nový Jičín Blansko Praha-Běchovice Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Jihlava Praha 18 Přerov Brno-venkov Litoměřice Plzeň-jih Zlín Praha-Šeberov Praha-Dubeč Jeseník Znojmo Kolín Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Vsetín Praha-Satalice Praha 4 Karviná Praha 9 Třebíč Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Praha 14 Prachatice Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice

Levná dlažba Praha-Ďáblice

Dlažba Praha-Ďáblice

Zámkové dlažby Praha-Ďáblice

Zámkové betonové dlažby Praha-Ďáblice

Zámková dlažba Praha-Ďáblice

Betonové dlažby Praha-Ďáblice

Betonová dlažba Praha-Ďáblice

Zdící prvky Praha-Ďáblice

Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice

Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice

Plošné dlažby Praha-Ďáblice