„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Ďáblice

Nové produkty Praha-Ďáblice

Dlažby a obrubníky Praha-Ďáblice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Ďáblice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Ďáblice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Ďáblice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Ďáblice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice, Levná dlažba Praha-Ďáblice, Dlažba Praha-Ďáblice, Zámkové dlažby Praha-Ďáblice, Zámkové dlažba Praha-Ďáblice, Betonové dlažby Praha-Ďáblice, Betonová dlažba Praha-Ďáblice, Zdící prvky Praha-Ďáblice, Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice, Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice, Plošné dlažby Praha-Ďáblice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Ostrava-město Česká Lípa Praha-Slivenec Frýdek-Místek Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Písek Jablonec nad Nisou Brno-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Nymburk Prachatice Český Krumlov Vsetín Praha-Křeslice Mělník Vyškov Praha-Lysolaje Praha-Královice Praha 2 Nový Jičín Praha-Vinoř Příbram Břeclav Cheb Plzeň-město Praha-Kunratice Pelhřimov Praha 21 Praha-Čakovice Praha 6 Klatovy Praha 8 Praha-Ďáblice Praha 22 Praha-Lochkov Praha 13 Praha-Březiněves Kutná Hora Most Praha 11 Rokycany Olomouc Liberec Náchod Chrudim Kladno Semily Teplice Praha-Lipence Louny Mladá Boleslav Praha-Satalice Praha 15 Karviná Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Brno-venkov Bruntál Praha 14 Tábor Praha-Dubeč Rakovník Třebíč Litoměřice Jihlava Beroun Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Šumperk Praha-Štěrboholy Kroměříž Prostějov Sokolov Zlín Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Praha 4 Karlovy Vary Jičín Trutnov Praha 19 Praha-Libuš Praha 18 Praha-západ Havlíčkův Brod Tachov Praha 10 Chomutov Praha 12 Praha-Troja Jindřichův Hradec Praha 3 Praha-Nedvězí Praha-Újezd Jeseník Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice

Levná dlažba Praha-Ďáblice

Dlažba Praha-Ďáblice

Zámkové dlažby Praha-Ďáblice

Zámkové betonové dlažby Praha-Ďáblice

Zámková dlažba Praha-Ďáblice

Betonové dlažby Praha-Ďáblice

Betonová dlažba Praha-Ďáblice

Zdící prvky Praha-Ďáblice

Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice

Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice

Plošné dlažby Praha-Ďáblice