„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Ďáblice

Nové produkty Praha-Ďáblice

Dlažby a obrubníky Praha-Ďáblice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Ďáblice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Ďáblice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Ďáblice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Ďáblice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice, Levná dlažba Praha-Ďáblice, Dlažba Praha-Ďáblice, Zámkové dlažby Praha-Ďáblice, Zámkové dlažba Praha-Ďáblice, Betonové dlažby Praha-Ďáblice, Betonová dlažba Praha-Ďáblice, Zdící prvky Praha-Ďáblice, Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice, Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice, Plošné dlažby Praha-Ďáblice, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Jindřichův Hradec Strakonice Praha 7 Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Praha 19 Znojmo Trutnov Praha 4 Teplice Mělník Zlín Praha 16 Ústí nad Labem Chrudim Benešov Louny Praha 9 Chomutov Hradec Králové Praha-Koloděje Příbram Blansko Brno-venkov Ústí nad Orlicí Klatovy Ostrava-město Písek Praha 21 Praha-Dubeč Praha-Satalice Praha-Čakovice Praha-Slivenec Praha-Křeslice Česká Lípa Praha 8 Praha-Lipence Semily Prostějov Praha-Troja Praha-Nebušice Vyškov Domažlice Praha-Kunratice Praha 6 Prachatice Praha 14 Praha 1 Praha 2 Nymburk Šumperk Přerov Hodonín Praha-Klánovice Praha-Březiněves Hlavní město Praha Praha 17 Rakovník Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Jihlava Praha 20 Český Krumlov Svitavy Praha-Suchdol Frýdek-Místek Litoměřice Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Praha 5 Praha-Petrovice Most Tábor Praha-Zličín Praha-Benice Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Brno-město Liberec Kladno Bruntál Praha-východ Praha-západ Praha 3 Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Karviná Praha 22 Třebíč Kutná Hora Praha 12 Praha 18 Praha-Velká Chuchle Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice

Levná dlažba Praha-Ďáblice

Dlažba Praha-Ďáblice

Zámkové dlažby Praha-Ďáblice

Zámkové betonové dlažby Praha-Ďáblice

Zámková dlažba Praha-Ďáblice

Betonové dlažby Praha-Ďáblice

Betonová dlažba Praha-Ďáblice

Zdící prvky Praha-Ďáblice

Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice

Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice

Plošné dlažby Praha-Ďáblice