„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Ďáblice

Nové produkty Praha-Ďáblice

Dlažby a obrubníky Praha-Ďáblice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Ďáblice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Ďáblice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Ďáblice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Ďáblice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice, Levná dlažba Praha-Ďáblice, Dlažba Praha-Ďáblice, Zámkové dlažby Praha-Ďáblice, Zámkové dlažba Praha-Ďáblice, Betonové dlažby Praha-Ďáblice, Betonová dlažba Praha-Ďáblice, Zdící prvky Praha-Ďáblice, Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice, Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice, Plošné dlažby Praha-Ďáblice, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Uherské Hradiště Praha-Čakovice Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Opava Hodonín Praha-Koloděje Strakonice Český Krumlov Praha-východ Praha-Benice Břeclav Nymburk Brno-město Písek Benešov Semily Praha-Nedvězí Praha 9 Praha-Kolovraty Praha 16 Praha-Vinoř Liberec Karlovy Vary Prostějov Praha-Velká Chuchle Praha 4 Praha 20 Jihlava Tábor Ostrava-město Praha 3 Praha-Zbraslav Děčín Praha-Nebušice Praha-Suchdol Klatovy Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Praha 10 Praha-Štěrboholy Praha 14 Teplice Pardubice Praha-Újezd Praha 8 Praha-Řeporyje Praha 22 Praha 6 Praha 19 Beroun Frýdek-Místek Vyškov Vsetín Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Plzeň-sever Praha 5 Prachatice Olomouc Litoměřice Praha-Troja Praha 2 Praha-Klánovice Rokycany Třebíč Hlavní město Praha Praha 17 Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Jeseník Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Plzeň-jih České Budějovice Jičín Praha 1 Chrudim Havlíčkův Brod Praha-Satalice Ústí nad Labem Kroměříž Praha-Královice Mělník Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Karviná Šumperk Kutná Hora Cheb Nový Jičín Chomutov Praha-Přední Kopanina Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice

Levná dlažba Praha-Ďáblice

Dlažba Praha-Ďáblice

Zámkové dlažby Praha-Ďáblice

Zámkové betonové dlažby Praha-Ďáblice

Zámková dlažba Praha-Ďáblice

Betonové dlažby Praha-Ďáblice

Betonová dlažba Praha-Ďáblice

Zdící prvky Praha-Ďáblice

Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice

Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice

Plošné dlažby Praha-Ďáblice