„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Ďáblice

Nové produkty Praha-Ďáblice

Dlažby a obrubníky Praha-Ďáblice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Ďáblice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Ďáblice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Ďáblice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Ďáblice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice, Levná dlažba Praha-Ďáblice, Dlažba Praha-Ďáblice, Zámkové dlažby Praha-Ďáblice, Zámkové dlažba Praha-Ďáblice, Betonové dlažby Praha-Ďáblice, Betonová dlažba Praha-Ďáblice, Zdící prvky Praha-Ďáblice, Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice, Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice, Plošné dlažby Praha-Ďáblice, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Praha 13 Brno-venkov Plzeň-sever Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Brno-město Šumperk Praha-Nedvězí Beroun Praha-Kolovraty Praha-východ Klatovy Plzeň-jih Praha 17 Zlín Praha-Libuš Semily Jeseník Písek Praha-Lipence Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Hodonín Tachov Praha 12 Kolín Praha-Troja Rokycany Blansko Příbram Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Praha-Velká Chuchle Prostějov Praha-Zličín Ostrava-město Kutná Hora Praha-Královice Uherské Hradiště Nymburk Olomouc Sokolov Benešov Prachatice Praha-Koloděje Praha 14 Praha-Vinoř Bruntál Praha 6 Louny Frýdek-Místek Kladno Strakonice Praha 11 Praha-Dubeč Praha-Újezd Český Krumlov Praha 4 Liberec Svitavy Břeclav Most Nový Jičín Domažlice Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Praha-Satalice Praha-Březiněves Plzeň-město Praha-Křeslice Praha 19 Praha-Lochkov Hradec Králové Hlavní město Praha Praha-Kunratice Praha 22 Pardubice Praha 1 Praha 9 Mladá Boleslav Třebíč Cheb Karviná Praha 10 Praha-Řeporyje Chrudim Karlovy Vary Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice

Levná dlažba Praha-Ďáblice

Dlažba Praha-Ďáblice

Zámkové dlažby Praha-Ďáblice

Zámkové betonové dlažby Praha-Ďáblice

Zámková dlažba Praha-Ďáblice

Betonové dlažby Praha-Ďáblice

Betonová dlažba Praha-Ďáblice

Zdící prvky Praha-Ďáblice

Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice

Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice

Plošné dlažby Praha-Ďáblice