„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Ďáblice

Nové produkty Praha-Ďáblice

Dlažby a obrubníky Praha-Ďáblice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Ďáblice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Ďáblice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Ďáblice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Ďáblice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice, Levná dlažba Praha-Ďáblice, Dlažba Praha-Ďáblice, Zámkové dlažby Praha-Ďáblice, Zámkové dlažba Praha-Ďáblice, Betonové dlažby Praha-Ďáblice, Betonová dlažba Praha-Ďáblice, Zdící prvky Praha-Ďáblice, Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice, Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice, Plošné dlažby Praha-Ďáblice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Domažlice Šumperk Prostějov Praha-Petrovice Jihlava Kroměříž Praha 21 Praha 22 Frýdek-Místek Vyškov Semily Rokycany Praha-Lipence Ostrava-město Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Praha 17 Praha-Březiněves Praha 15 Louny Třebíč Pelhřimov Praha 19 Praha 3 Přerov Praha-Újezd Praha-Lysolaje Plzeň-sever Praha-Troja Chrudim Rakovník Olomouc Karlovy Vary Praha-Čakovice Praha 2 Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Vsetín Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha-Slivenec Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha 5 Praha-Koloděje Jeseník Mělník Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Most Praha-Dubeč Praha-Zličín Blansko Praha 10 Žďár nad Sázavou Hradec Králové Zlín Praha-Zbraslav Klatovy Praha-Nebušice Benešov Brno-město Pardubice Praha 7 Praha-Nedvězí Praha-Satalice Praha 9 Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Břeclav Strakonice Praha-Lochkov Praha 18 Liberec Příbram Praha 8 Praha 4 Svitavy České Budějovice Praha-východ Kolín Brno-venkov Plzeň-město Uherské Hradiště Praha 13 Karviná Znojmo Sokolov Cheb Praha-Běchovice Praha 1 Litoměřice Písek Mladá Boleslav Praha-Libuš Český Krumlov Praha 16 Praha-Křeslice Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice

Levná dlažba Praha-Ďáblice

Dlažba Praha-Ďáblice

Zámkové dlažby Praha-Ďáblice

Zámkové betonové dlažby Praha-Ďáblice

Zámková dlažba Praha-Ďáblice

Betonové dlažby Praha-Ďáblice

Betonová dlažba Praha-Ďáblice

Zdící prvky Praha-Ďáblice

Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice

Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice

Plošné dlažby Praha-Ďáblice