„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Ďáblice

Nové produkty Praha-Ďáblice

Dlažby a obrubníky Praha-Ďáblice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Ďáblice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Ďáblice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Ďáblice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Ďáblice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice, Levná dlažba Praha-Ďáblice, Dlažba Praha-Ďáblice, Zámkové dlažby Praha-Ďáblice, Zámkové dlažba Praha-Ďáblice, Betonové dlažby Praha-Ďáblice, Betonová dlažba Praha-Ďáblice, Zdící prvky Praha-Ďáblice, Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice, Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice, Plošné dlažby Praha-Ďáblice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Brno-venkov České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Česká Lípa Hradec Králové Praha 13 Praha 1 Praha-Zličín Ostrava-město Kladno Karviná Liberec Opava Svitavy Praha-Dubeč Blansko Znojmo Ústí nad Orlicí Přerov Louny Brno-město Rokycany Praha 11 Praha-Vinoř Praha 14 Ústí nad Labem Praha-Březiněves Praha-Královice Klatovy Praha-Újezd Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Vsetín Praha-Kunratice Most Teplice Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Domažlice Kutná Hora Praha-Lysolaje Prostějov Praha-Klánovice Praha 2 Jeseník Praha 18 Praha 8 Praha-Dolní Chabry Praha 9 Pardubice Praha 6 Náchod Praha-Zbraslav Praha-západ Plzeň-sever Praha 16 Uherské Hradiště Semily Třebíč Příbram Praha-Satalice Mělník Bruntál Olomouc Praha 7 Praha 15 Frýdek-Místek Břeclav Plzeň-jih Praha-Benice Praha-Koloděje Praha 10 Hodonín Trutnov Prachatice Mladá Boleslav Praha-Řeporyje Praha 12 Jičín Kroměříž Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Šumperk Praha-Troja Praha 4 Strakonice Praha-Slivenec Chrudim Jihlava Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Praha 19 Zlín Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice

Levná dlažba Praha-Ďáblice

Dlažba Praha-Ďáblice

Zámkové dlažby Praha-Ďáblice

Zámkové betonové dlažby Praha-Ďáblice

Zámková dlažba Praha-Ďáblice

Betonové dlažby Praha-Ďáblice

Betonová dlažba Praha-Ďáblice

Zdící prvky Praha-Ďáblice

Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice

Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice

Plošné dlažby Praha-Ďáblice