„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Ďáblice

Nové produkty Praha-Ďáblice

Dlažby a obrubníky Praha-Ďáblice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Ďáblice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Ďáblice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Ďáblice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Ďáblice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice, Levná dlažba Praha-Ďáblice, Dlažba Praha-Ďáblice, Zámkové dlažby Praha-Ďáblice, Zámkové dlažba Praha-Ďáblice, Betonové dlažby Praha-Ďáblice, Betonová dlažba Praha-Ďáblice, Zdící prvky Praha-Ďáblice, Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice, Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice, Plošné dlažby Praha-Ďáblice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Praha-Nebušice Praha-západ Přerov Karviná Břeclav Praha 17 Chrudim Brno-venkov Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Praha 16 Praha-Březiněves Svitavy Opava Most Rokycany Praha-Zličín Praha-Újezd Chomutov Praha-Suchdol Rakovník Praha 22 Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Písek Česká Lípa Hlavní město Praha Plzeň-sever Vyškov Teplice Trutnov Nymburk Vsetín Kolín Třebíč Praha 2 Praha 5 Znojmo Beroun Cheb Sokolov Karlovy Vary Praha 8 Strakonice Praha-Dolní Chabry Pardubice Praha-Řeporyje Olomouc Příbram Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Klatovy Plzeň-město Jihlava Praha-Dubeč Praha 21 Nový Jičín Praha-Troja Náchod Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř České Budějovice Domažlice Litoměřice Mladá Boleslav Praha 6 Praha 3 Kutná Hora Praha-Libuš Jeseník Brno-město Praha-Klánovice Semily Tachov Praha 7 Plzeň-jih Praha-Benice Kroměříž Praha-Kolovraty Bruntál Praha 1 Ostrava-město Mělník Český Krumlov Praha-Šeberov Tábor Praha-Královice Praha 20 Praha 14 Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Hodonín Praha-Slivenec Pelhřimov Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice

Levná dlažba Praha-Ďáblice

Dlažba Praha-Ďáblice

Zámkové dlažby Praha-Ďáblice

Zámkové betonové dlažby Praha-Ďáblice

Zámková dlažba Praha-Ďáblice

Betonové dlažby Praha-Ďáblice

Betonová dlažba Praha-Ďáblice

Zdící prvky Praha-Ďáblice

Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice

Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice

Plošné dlažby Praha-Ďáblice