„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Ďáblice

Nové produkty Praha-Ďáblice

Dlažby a obrubníky Praha-Ďáblice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Ďáblice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Ďáblice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Ďáblice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Ďáblice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice, Levná dlažba Praha-Ďáblice, Dlažba Praha-Ďáblice, Zámkové dlažby Praha-Ďáblice, Zámkové dlažba Praha-Ďáblice, Betonové dlažby Praha-Ďáblice, Betonová dlažba Praha-Ďáblice, Zdící prvky Praha-Ďáblice, Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice, Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice, Plošné dlažby Praha-Ďáblice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Havlíčkův Brod Domažlice Karlovy Vary Blansko Praha 15 Třebíč Praha 12 Praha 8 Liberec Benešov Chomutov Sokolov Kutná Hora Louny Praha 3 Praha-Újezd Přerov Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Hodonín Praha-Královice Opava Žďár nad Sázavou Příbram Praha-východ Děčín Bruntál Praha-Dubeč Znojmo Praha 11 Český Krumlov Jihlava Cheb Praha 5 Praha 17 Praha-Troja Plzeň-sever Praha-Suchdol Praha-Březiněves Nymburk Kroměříž Chrudim Litoměřice Praha 13 Praha 22 Písek Praha-Křeslice Ústí nad Labem Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Praha-Řeporyje Česká Lípa České Budějovice Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Brno-venkov Zlín Praha-Koloděje Praha-Nebušice Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Praha 4 Ústí nad Orlicí Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Praha 18 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Vsetín Praha-Satalice Svitavy Plzeň-jih Trutnov Klatovy Karviná Praha-Slivenec Kladno Praha-Vinoř Tábor Teplice Praha-Klánovice Praha 1 Praha-Ďáblice Praha 2 Praha-Petrovice Praha 16 Šumperk Olomouc Uherské Hradiště Náchod Tachov Břeclav Pardubice Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Ďáblice

Levná dlažba Praha-Ďáblice

Dlažba Praha-Ďáblice

Zámkové dlažby Praha-Ďáblice

Zámkové betonové dlažby Praha-Ďáblice

Zámková dlažba Praha-Ďáblice

Betonové dlažby Praha-Ďáblice

Betonová dlažba Praha-Ďáblice

Zdící prvky Praha-Ďáblice

Dlažby II jakosti Praha-Ďáblice

Dlažba II jakosti Praha-Ďáblice

Plošné dlažby Praha-Ďáblice