„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Nymburk

Nové produkty Nymburk

Dlažby a obrubníky Nymburk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Nymburk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Nymburk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Nymburk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Nymburk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Nymburk, Levná dlažba Nymburk, Dlažba Nymburk, Zámkové dlažby Nymburk, Zámkové dlažba Nymburk, Betonové dlažby Nymburk, Betonová dlažba Nymburk, Zdící prvky Nymburk, Dlažby II jakosti Nymburk, Dlažba II jakosti Nymburk, Plošné dlažby Nymburk, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Bruntál Liberec Praha 6 Rakovník Praha-Řeporyje Vsetín Chomutov Rokycany Praha 16 Mladá Boleslav Praha 20 Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Příbram Praha-Dubeč Klatovy Domažlice Znojmo Třebíč Praha 19 Praha-Petrovice Šumperk Cheb Náchod Praha-Velká Chuchle Praha-západ Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Kutná Hora Česká Lípa Praha-Lipence Sokolov Mělník České Budějovice Tábor Prachatice Praha-Libuš Praha-Šeberov Praha 14 Pardubice Semily Jeseník Praha 12 Jičín Praha-Slivenec Karlovy Vary Teplice Beroun Praha 3 Kroměříž Olomouc Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Plzeň-jih Tachov Praha-Benice Zlín Praha-Vinoř Praha 1 Praha 22 Jihlava Praha-Lochkov Praha 10 Uherské Hradiště Hradec Králové Praha 17 Praha-Nedvězí Nymburk Kladno Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Praha 2 Praha-Koloděje Praha-Újezd Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Benešov Karviná Praha-Zbraslav Praha 4 Louny Praha-Dolní Počernice Blansko Plzeň-město Ústí nad Labem Vyškov Praha-Suchdol Nový Jičín Most Svitavy Břeclav Strakonice Praha-Satalice Praha-Kolovraty Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Nymburk

Levná dlažba Nymburk

Dlažba Nymburk

Zámkové dlažby Nymburk

Zámkové betonové dlažby Nymburk

Zámková dlažba Nymburk

Betonové dlažby Nymburk

Betonová dlažba Nymburk

Zdící prvky Nymburk

Dlažby II jakosti Nymburk

Dlažba II jakosti Nymburk

Plošné dlažby Nymburk