„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Nymburk

Nové produkty Nymburk

Dlažby a obrubníky Nymburk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Nymburk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Nymburk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Nymburk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Nymburk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Nymburk, Levná dlažba Nymburk, Dlažba Nymburk, Zámkové dlažby Nymburk, Zámkové dlažba Nymburk, Betonové dlažby Nymburk, Betonová dlažba Nymburk, Zdící prvky Nymburk, Dlažby II jakosti Nymburk, Dlažba II jakosti Nymburk, Plošné dlažby Nymburk, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Praha-Březiněves Praha 21 Břeclav Praha-Újezd Praha 15 Vyškov Brno-venkov Praha-Lochkov Plzeň-město Litoměřice Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Praha 1 Kroměříž Pelhřimov Nymburk Praha-Lipence Praha 14 Hlavní město Praha Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Jičín Semily Děčín Praha-Kolovraty Pardubice Tachov Rakovník Praha-Nebušice Praha 19 Cheb Nový Jičín Praha 8 Vsetín Hradec Králové Mladá Boleslav Ostrava-město Rokycany Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Praha 22 Praha-Vinoř Svitavy Benešov Praha-Satalice Praha 11 Praha-Ďáblice Náchod Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Praha-východ Praha 3 Praha-Zličín Mělník Praha-Slivenec Blansko Karviná Praha-Benice Kladno Praha 9 Znojmo Trutnov Brno-město Zlín Praha-Královice Domažlice Praha-Štěrboholy Praha 5 Karlovy Vary Praha-západ Strakonice Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Praha 18 Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Chomutov Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Písek Ústí nad Labem Praha 6 Praha 20 Liberec Praha 7 Prachatice Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Kutná Hora Přerov Prostějov Praha 2 Praha-Šeberov Český Krumlov Louny Beroun Třebíč Praha-Řeporyje Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Nymburk

Levná dlažba Nymburk

Dlažba Nymburk

Zámkové dlažby Nymburk

Zámkové betonové dlažby Nymburk

Zámková dlažba Nymburk

Betonové dlažby Nymburk

Betonová dlažba Nymburk

Zdící prvky Nymburk

Dlažby II jakosti Nymburk

Dlažba II jakosti Nymburk

Plošné dlažby Nymburk