„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Nymburk

Nové produkty Nymburk

Dlažby a obrubníky Nymburk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Nymburk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Nymburk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Nymburk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Nymburk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Nymburk, Levná dlažba Nymburk, Dlažba Nymburk, Zámkové dlažby Nymburk, Zámkové dlažba Nymburk, Betonové dlažby Nymburk, Betonová dlažba Nymburk, Zdící prvky Nymburk, Dlažby II jakosti Nymburk, Dlažba II jakosti Nymburk, Plošné dlažby Nymburk, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Praha-Běchovice Praha 4 Sokolov Žďár nad Sázavou Beroun Frýdek-Místek Náchod Kutná Hora Praha 22 Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Příbram Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Praha 16 Praha-Kunratice Děčín Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Tachov Praha 1 Praha 15 Český Krumlov Praha 5 Praha-Březiněves Liberec Pardubice Rokycany Jindřichův Hradec Přerov Praha 10 Praha-Lysolaje Plzeň-jih Hlavní město Praha Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Jeseník Svitavy Jičín Hodonín Praha-Slivenec Kroměříž Ústí nad Orlicí České Budějovice Rakovník Nový Jičín Praha-východ Praha-Satalice Praha 9 Most Semily Praha-Troja Praha-Suchdol Praha-západ Praha-Čakovice Vyškov Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Bruntál Česká Lípa Benešov Brno-město Teplice Chrudim Praha-Řeporyje Praha 21 Jihlava Praha-Dubeč Šumperk Havlíčkův Brod Karviná Praha 18 Olomouc Praha-Křeslice Ostrava-město Blansko Praha 2 Praha 7 Karlovy Vary Praha 3 Praha-Libuš Praha 8 Praha-Královice Mělník Tábor Prostějov Plzeň-sever Klatovy Strakonice Třebíč Nymburk Zlín Kolín Praha 11 Praha-Vinoř Prachatice Praha 13 Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Nymburk

Levná dlažba Nymburk

Dlažba Nymburk

Zámkové dlažby Nymburk

Zámkové betonové dlažby Nymburk

Zámková dlažba Nymburk

Betonové dlažby Nymburk

Betonová dlažba Nymburk

Zdící prvky Nymburk

Dlažby II jakosti Nymburk

Dlažba II jakosti Nymburk

Plošné dlažby Nymburk