„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Nymburk

Nové produkty Nymburk

Dlažby a obrubníky Nymburk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Nymburk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Nymburk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Nymburk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Nymburk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Nymburk, Levná dlažba Nymburk, Dlažba Nymburk, Zámkové dlažby Nymburk, Zámkové dlažba Nymburk, Betonové dlažby Nymburk, Betonová dlažba Nymburk, Zdící prvky Nymburk, Dlažby II jakosti Nymburk, Dlažba II jakosti Nymburk, Plošné dlažby Nymburk, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Praha-Dubeč Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Rakovník Karlovy Vary Šumperk Český Krumlov Jičín Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Litoměřice Mladá Boleslav Praha-Běchovice Praha-Březiněves Chomutov Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Domažlice Praha 19 Praha-Nebušice Praha-Šeberov Liberec Praha 6 Praha-Nedvězí Praha 11 Hodonín Praha 15 Prachatice Praha-Zličín Děčín Praha-Zbraslav Strakonice Beroun Tábor Most Praha 12 Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Jablonec nad Nisou Přerov Praha-Satalice Praha 22 Svitavy Praha-Troja Zlín Praha-Čakovice Cheb Uherské Hradiště Nymburk Brno-město Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Praha 8 Teplice Praha 5 Benešov Praha 9 Opava Praha-Libuš Praha-Újezd České Budějovice Praha 16 Louny Nový Jičín Česká Lípa Jindřichův Hradec Klatovy Praha 20 Vyškov Mělník Plzeň-sever Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Olomouc Semily Praha 14 Praha-Petrovice Náchod Trutnov Praha 2 Kroměříž Praha 7 Břeclav Příbram Blansko Praha 10 Praha-Kunratice Praha 1 Praha-Lipence Jihlava Frýdek-Místek Pelhřimov Bruntál Písek Praha-Vinoř Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Nymburk

Levná dlažba Nymburk

Dlažba Nymburk

Zámkové dlažby Nymburk

Zámkové betonové dlažby Nymburk

Zámková dlažba Nymburk

Betonové dlažby Nymburk

Betonová dlažba Nymburk

Zdící prvky Nymburk

Dlažby II jakosti Nymburk

Dlažba II jakosti Nymburk

Plošné dlažby Nymburk