„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Nymburk

Nové produkty Nymburk

Dlažby a obrubníky Nymburk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Nymburk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Nymburk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Nymburk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Nymburk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Nymburk, Levná dlažba Nymburk, Dlažba Nymburk, Zámkové dlažby Nymburk, Zámkové dlažba Nymburk, Betonové dlažby Nymburk, Betonová dlažba Nymburk, Zdící prvky Nymburk, Dlažby II jakosti Nymburk, Dlažba II jakosti Nymburk, Plošné dlažby Nymburk, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Znojmo Šumperk Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Klatovy Trutnov Most Praha-Křeslice Praha-Březiněves Praha-Vinoř Ústí nad Labem Praha 11 Praha-východ Kroměříž Sokolov Praha-Čakovice Praha 5 Karlovy Vary Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Nymburk Cheb Jindřichův Hradec Praha-západ Praha 3 Hlavní město Praha Vyškov Praha 9 Chomutov Praha-Koloděje Praha-Královice Bruntál Rokycany Praha 2 Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Praha 15 Praha-Suchdol Plzeň-město Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Praha 22 Hodonín Praha-Klánovice Praha-Troja Praha-Ďáblice Brno-venkov Praha-Satalice Praha 17 Vsetín Praha 7 Náchod Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Praha 21 Benešov Plzeň-jih Praha 19 Opava Svitavy Tábor Jičín Chrudim Ostrava-město Litoměřice Brno-město Břeclav Domažlice Strakonice Semily Praha-Velká Chuchle Přerov Teplice Praha-Šeberov Příbram Český Krumlov Jeseník České Budějovice Praha 20 Zlín Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Blansko Nový Jičín Praha 1 Praha 8 Praha 14 Praha 18 Liberec Karviná Praha-Kunratice Praha-Benice Praha 6 Olomouc Praha 13 Pelhřimov Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Nymburk

Levná dlažba Nymburk

Dlažba Nymburk

Zámkové dlažby Nymburk

Zámkové betonové dlažby Nymburk

Zámková dlažba Nymburk

Betonové dlažby Nymburk

Betonová dlažba Nymburk

Zdící prvky Nymburk

Dlažby II jakosti Nymburk

Dlažba II jakosti Nymburk

Plošné dlažby Nymburk