„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Nymburk

Nové produkty Nymburk

Dlažby a obrubníky Nymburk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Nymburk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Nymburk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Nymburk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Nymburk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Nymburk, Levná dlažba Nymburk, Dlažba Nymburk, Zámkové dlažby Nymburk, Zámkové dlažba Nymburk, Betonové dlažby Nymburk, Betonová dlažba Nymburk, Zdící prvky Nymburk, Dlažby II jakosti Nymburk, Dlažba II jakosti Nymburk, Plošné dlažby Nymburk, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Jičín Praha 10 Praha-Kolovraty Praha-Královice Praha-Křeslice Vyškov Sokolov Praha 13 Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Most Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Praha-Petrovice Český Krumlov Beroun Praha 5 Olomouc Praha 22 Benešov Praha-Kunratice Prachatice Uherské Hradiště Praha 3 Tachov Praha 7 Praha 1 Praha 14 Ostrava-město Brno-město Praha-Řeporyje Teplice Praha-západ Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Třebíč Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Praha-východ Tábor Praha 4 Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Kutná Hora Ústí nad Orlicí Praha 20 Praha-Koloděje Semily Karviná Pelhřimov Kladno Praha-Lipence Bruntál Louny Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Náchod Domažlice Strakonice Nový Jičín Znojmo Praha 19 Opava Jeseník Praha-Zličín Praha 11 Praha-Libuš Praha-Újezd Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Praha 17 Děčín Praha-Dolní Počernice Svitavy Rokycany Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Praha 15 Chomutov Nymburk Prostějov Litoměřice Praha-Benice Praha 8 Ústí nad Labem Chrudim Hodonín Praha 6 Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Praha 16 Hradec Králové Jihlava Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Praha 12 Praha-Vinoř Česká Lípa Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Nymburk

Levná dlažba Nymburk

Dlažba Nymburk

Zámkové dlažby Nymburk

Zámkové betonové dlažby Nymburk

Zámková dlažba Nymburk

Betonové dlažby Nymburk

Betonová dlažba Nymburk

Zdící prvky Nymburk

Dlažby II jakosti Nymburk

Dlažba II jakosti Nymburk

Plošné dlažby Nymburk