„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Nymburk

Nové produkty Nymburk

Dlažby a obrubníky Nymburk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Nymburk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Nymburk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Nymburk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Nymburk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Nymburk, Levná dlažba Nymburk, Dlažba Nymburk, Zámkové dlažby Nymburk, Zámkové dlažba Nymburk, Betonové dlažby Nymburk, Betonová dlažba Nymburk, Zdící prvky Nymburk, Dlažby II jakosti Nymburk, Dlažba II jakosti Nymburk, Plošné dlažby Nymburk, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Hodonín Praha-Dubeč Praha 21 Praha-Vinoř Praha-Benice České Budějovice Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Chrudim Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Pardubice Praha-Běchovice Praha 22 Uherské Hradiště Brno-město Praha 9 Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Praha-Královice Semily Písek Pelhřimov Praha 8 Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Děčín Český Krumlov Praha-Zbraslav Benešov Praha-Dolní Chabry Praha 12 Praha-Nebušice Praha-Lochkov Bruntál Praha-Slivenec Nový Jičín Frýdek-Místek Chomutov Vyškov Most Praha-Čakovice Prachatice Praha-východ Praha-Petrovice Klatovy Beroun Hradec Králové Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Praha 11 Praha 3 Praha 2 Liberec Šumperk Kutná Hora Praha 6 Trutnov Opava Strakonice Litoměřice Ústí nad Labem Přerov Teplice Praha-Koloděje Rokycany Praha-Klánovice Kolín Jablonec nad Nisou Praha 1 Praha 17 Jindřichův Hradec Praha-Újezd Nymburk Praha 10 Mělník Zlín Praha 20 Znojmo Tachov Olomouc Praha-Přední Kopanina Kladno Mladá Boleslav Kroměříž Karviná Jeseník Praha 15 Jihlava Příbram Praha-Suchdol Vsetín Praha 5 Jičín Plzeň-město Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Nymburk

Levná dlažba Nymburk

Dlažba Nymburk

Zámkové dlažby Nymburk

Zámkové betonové dlažby Nymburk

Zámková dlažba Nymburk

Betonové dlažby Nymburk

Betonová dlažba Nymburk

Zdící prvky Nymburk

Dlažby II jakosti Nymburk

Dlažba II jakosti Nymburk

Plošné dlažby Nymburk