„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Nymburk

Nové produkty Nymburk

Dlažby a obrubníky Nymburk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Nymburk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Nymburk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Nymburk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Nymburk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Nymburk, Levná dlažba Nymburk, Dlažba Nymburk, Zámkové dlažby Nymburk, Zámkové dlažba Nymburk, Betonové dlažby Nymburk, Betonová dlažba Nymburk, Zdící prvky Nymburk, Dlažby II jakosti Nymburk, Dlažba II jakosti Nymburk, Plošné dlažby Nymburk, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Ostrava-město Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Olomouc Znojmo Klatovy Praha-Velká Chuchle Strakonice Benešov Brno-město Praha 7 Nový Jičín Karviná Praha-Vinoř Chrudim Praha-Petrovice Praha-Nebušice Mělník Praha-Čakovice Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Rakovník Blansko Trutnov Prostějov Praha 8 Opava Praha 15 Praha-Libuš Kutná Hora Praha-Lipence Praha 21 Ústí nad Orlicí Pardubice Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Prachatice Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Plzeň-město Havlíčkův Brod Svitavy Praha 1 Karlovy Vary Vyškov Praha-Klánovice Most Praha 19 Praha 3 Praha-Lochkov Praha 17 Praha 16 Praha-Zbraslav Plzeň-jih Děčín Praha 11 Mladá Boleslav Praha 9 Praha-Újezd Přerov Plzeň-sever Praha-Zličín Kolín Bruntál Praha-Šeberov Sokolov Brno-venkov Praha-Slivenec Praha 2 Praha-Kunratice Praha-východ Domažlice Hradec Králové Praha 22 Vsetín Praha-Běchovice Praha-Suchdol Nymburk Praha-Štěrboholy Zlín Praha-Dolní Počernice Praha 10 Praha-Troja Praha 18 Pelhřimov Beroun Třebíč Jihlava Český Krumlov Litoměřice Kroměříž Příbram Jeseník Liberec Uherské Hradiště Praha-Benice Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Nymburk

Levná dlažba Nymburk

Dlažba Nymburk

Zámkové dlažby Nymburk

Zámkové betonové dlažby Nymburk

Zámková dlažba Nymburk

Betonové dlažby Nymburk

Betonová dlažba Nymburk

Zdící prvky Nymburk

Dlažby II jakosti Nymburk

Dlažba II jakosti Nymburk

Plošné dlažby Nymburk