„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Nymburk

Nové produkty Nymburk

Dlažby a obrubníky Nymburk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Nymburk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Nymburk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Nymburk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Nymburk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Nymburk, Levná dlažba Nymburk, Dlažba Nymburk, Zámkové dlažby Nymburk, Zámkové dlažba Nymburk, Betonové dlažby Nymburk, Betonová dlažba Nymburk, Zdící prvky Nymburk, Dlažby II jakosti Nymburk, Dlažba II jakosti Nymburk, Plošné dlažby Nymburk, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Praha-Satalice Louny Kroměříž České Budějovice Praha-Koloděje Domažlice Český Krumlov Praha-Řeporyje Zlín Strakonice Děčín Praha 13 Nymburk Třebíč Blansko Břeclav Semily Praha-Klánovice Praha 7 Tachov Jindřichův Hradec Přerov Chomutov Žďár nad Sázavou Znojmo Praha 16 Písek Opava Praha-Lipence Praha-Benice Nový Jičín Plzeň-město Praha-Březiněves Praha-Troja Praha 5 Karviná Praha-Dolní Chabry Praha 21 Liberec Ostrava-město Praha-Běchovice Příbram Beroun Praha-Kunratice Praha 8 Praha-Dolní Počernice Hodonín Brno-město Praha 20 Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Rakovník Praha 6 Klatovy Jeseník Vsetín Praha 3 Praha 11 Náchod Mladá Boleslav Karlovy Vary Praha-Křeslice Jičín Rokycany Praha-Libuš Brno-venkov Praha 1 Plzeň-jih Praha 15 Praha 22 Praha 9 Bruntál Plzeň-sever Praha-Suchdol Olomouc Sokolov Praha-Zbraslav Praha 18 Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Teplice Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Praha-Čakovice Prostějov Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Litoměřice Kladno Benešov Chrudim Cheb Praha 17 Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Nymburk

Levná dlažba Nymburk

Dlažba Nymburk

Zámkové dlažby Nymburk

Zámkové betonové dlažby Nymburk

Zámková dlažba Nymburk

Betonové dlažby Nymburk

Betonová dlažba Nymburk

Zdící prvky Nymburk

Dlažby II jakosti Nymburk

Dlažba II jakosti Nymburk

Plošné dlažby Nymburk