„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Nymburk

Nové produkty Nymburk

Dlažby a obrubníky Nymburk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Nymburk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Nymburk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Nymburk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Nymburk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Nymburk, Levná dlažba Nymburk, Dlažba Nymburk, Zámkové dlažby Nymburk, Zámkové dlažba Nymburk, Betonové dlažby Nymburk, Betonová dlažba Nymburk, Zdící prvky Nymburk, Dlažby II jakosti Nymburk, Dlažba II jakosti Nymburk, Plošné dlažby Nymburk, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Kladno Praha-Troja Znojmo Příbram Tábor Praha 16 Olomouc Praha-Slivenec Klatovy Ostrava-město Mělník Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Beroun Jablonec nad Nisou Nymburk Praha-Klánovice Sokolov Přerov Frýdek-Místek Praha-západ Trutnov Louny Brno-venkov Praha 7 Břeclav Pelhřimov Praha-Velká Chuchle Chomutov Benešov Praha-Vinoř Jihlava Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Šumperk Praha 19 Praha 13 Hodonín Opava Praha-Újezd Tachov Praha 1 Praha-východ Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Praha 2 Praha 10 Rokycany Praha-Suchdol Chrudim Kolín Praha 4 Česká Lípa Bruntál Praha-Kunratice Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Praha 3 České Budějovice Praha-Běchovice Hradec Králové Praha 21 Praha 14 Litoměřice Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Praha-Šeberov Teplice Praha-Zbraslav Praha 15 Domažlice Děčín Jeseník Praha-Dolní Chabry Praha 22 Semily Most Praha-Libuš Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Rakovník Blansko Praha 5 Uherské Hradiště Vsetín Kroměříž Nový Jičín Karviná Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha-Satalice Praha-Benice Jičín Vyškov Praha-Zličín Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Nymburk

Levná dlažba Nymburk

Dlažba Nymburk

Zámkové dlažby Nymburk

Zámkové betonové dlažby Nymburk

Zámková dlažba Nymburk

Betonové dlažby Nymburk

Betonová dlažba Nymburk

Zdící prvky Nymburk

Dlažby II jakosti Nymburk

Dlažba II jakosti Nymburk

Plošné dlažby Nymburk