„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Vysočina

Nové produkty Vysočina

Dlažby a obrubníky Vysočina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Vysočina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Vysočina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Vysočina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Vysočina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Vysočina, Levná dlažba Vysočina, Dlažba Vysočina, Zámkové dlažby Vysočina, Zámkové dlažba Vysočina, Betonové dlažby Vysočina, Betonová dlažba Vysočina, Zdící prvky Vysočina, Dlažby II jakosti Vysočina, Dlažba II jakosti Vysočina, Plošné dlažby Vysočina, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Kolín Louny Praha-Suchdol Praha-Zličín Praha 1 Pelhřimov Hlavní město Praha Pardubice Jeseník Praha-Troja Bruntál Praha-Dubeč Svitavy Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Šumperk Praha 13 Děčín Praha-Libuš Praha-Satalice Brno-venkov Znojmo Praha-Kunratice Praha-Újezd Beroun Blansko Praha 10 Praha-Benice Praha-Šeberov Praha-Lipence Praha-Křeslice Mladá Boleslav Praha 16 Praha-Nedvězí Karviná Klatovy Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Havlíčkův Brod Mělník Praha 4 Plzeň-město Praha-Vinoř Strakonice Český Krumlov Praha-Klánovice Praha-Královice Praha-Petrovice Jihlava Praha 21 Zlín Ostrava-město Praha-Březiněves Ústí nad Labem Břeclav Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou České Budějovice Liberec Písek Vyškov Praha-Dolní Chabry Praha 17 Nový Jičín Praha-západ Praha-východ Tábor Náchod Praha 22 Česká Lípa Praha 8 Benešov Praha 5 Praha 15 Kladno Praha-Lochkov Jičín Hradec Králové Praha 3 Praha-Velká Chuchle Praha 2 Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Prachatice Olomouc Prostějov Praha 12 Praha 7 Praha 11 Opava Plzeň-sever Přerov Rakovník Praha-Řeporyje Semily Plzeň-jih Praha 18 Praha 9 Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Vysočina

Levná dlažba Vysočina

Dlažba Vysočina

Zámkové dlažby Vysočina

Zámkové betonové dlažby Vysočina

Zámková dlažba Vysočina

Betonové dlažby Vysočina

Betonová dlažba Vysočina

Zdící prvky Vysočina

Dlažby II jakosti Vysočina

Dlažba II jakosti Vysočina

Plošné dlažby Vysočina