„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Vysočina

Nové produkty Vysočina

Dlažby a obrubníky Vysočina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Vysočina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Vysočina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Vysočina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Vysočina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Vysočina, Levná dlažba Vysočina, Dlažba Vysočina, Zámkové dlažby Vysočina, Zámkové dlažba Vysočina, Betonové dlažby Vysočina, Betonová dlažba Vysočina, Zdící prvky Vysočina, Dlažby II jakosti Vysočina, Dlažba II jakosti Vysočina, Plošné dlažby Vysočina, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Hradec Králové Praha 17 Praha-Troja Teplice Nymburk Třebíč Praha 20 Praha 21 Praha-Lochkov Praha-Lipence Ústí nad Labem Praha 2 Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Kladno Praha-Suchdol Prachatice Praha 19 Plzeň-jih Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Česká Lípa Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha 22 Praha-Vinoř Praha-Ďáblice České Budějovice Praha 18 Praha-Satalice Praha 4 Zlín Chomutov Pelhřimov Nový Jičín Písek Rokycany Strakonice Blansko Semily Olomouc Karviná Plzeň-město Český Krumlov Sokolov Praha-Březiněves Ostrava-město Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha 15 Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Praha-západ Praha 14 Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Hlavní město Praha Praha-Dubeč Benešov Praha-Čakovice Brno-město Litoměřice Praha 12 Mělník Klatovy Tábor Praha-Kolovraty Praha 8 Přerov Břeclav Jihlava Svitavy Opava Praha 13 Praha-východ Louny Hodonín Mladá Boleslav Rakovník Vyškov Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Jičín Praha 16 Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Vsetín Beroun Kolín Jeseník Praha-Nebušice Brno-venkov Žďár nad Sázavou Chrudim Havlíčkův Brod Šumperk Trutnov Jindřichův Hradec Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Vysočina

Levná dlažba Vysočina

Dlažba Vysočina

Zámkové dlažby Vysočina

Zámkové betonové dlažby Vysočina

Zámková dlažba Vysočina

Betonové dlažby Vysočina

Betonová dlažba Vysočina

Zdící prvky Vysočina

Dlažby II jakosti Vysočina

Dlažba II jakosti Vysočina

Plošné dlažby Vysočina