„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Vysočina

Nové produkty Vysočina

Dlažby a obrubníky Vysočina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Vysočina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Vysočina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Vysočina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Vysočina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Vysočina, Levná dlažba Vysočina, Dlažba Vysočina, Zámkové dlažby Vysočina, Zámkové dlažba Vysočina, Betonové dlažby Vysočina, Betonová dlažba Vysočina, Zdící prvky Vysočina, Dlažby II jakosti Vysočina, Dlažba II jakosti Vysočina, Plošné dlažby Vysočina, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Praha-Újezd Český Krumlov Praha-Koloděje Šumperk Praha-Šeberov Tábor Prachatice Praha 6 Praha-Čakovice Rokycany Litoměřice Praha 19 Praha-Královice Jihlava Praha-Troja Břeclav Praha-Lochkov Praha-Suchdol Plzeň-město Strakonice Praha 11 Praha-Lipence Semily Přerov Hradec Králové Praha 15 Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha 17 Praha-Nedvězí Trutnov Znojmo Beroun Praha-Benice Praha 7 Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Mladá Boleslav Brno-venkov Benešov Praha-Dubeč Písek Liberec Mělník Domažlice Praha 16 Praha 20 Praha-západ Kolín Praha-Březiněves Praha 5 Svitavy Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Blansko Třebíč Praha 13 Praha 1 Praha 14 Frýdek-Místek Opava Kutná Hora Karviná Praha 21 Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Pelhřimov Praha 12 Praha-východ Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Pardubice Ostrava-město Praha-Kolovraty Klatovy Praha-Petrovice Prostějov Vyškov Praha 22 Plzeň-sever Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Praha 10 Tachov Sokolov Praha 2 Kroměříž Zlín Praha-Kunratice Teplice Vsetín Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Náchod Havlíčkův Brod Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Vysočina

Levná dlažba Vysočina

Dlažba Vysočina

Zámkové dlažby Vysočina

Zámkové betonové dlažby Vysočina

Zámková dlažba Vysočina

Betonové dlažby Vysočina

Betonová dlažba Vysočina

Zdící prvky Vysočina

Dlažby II jakosti Vysočina

Dlažba II jakosti Vysočina

Plošné dlažby Vysočina