„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Vysočina

Nové produkty Vysočina

Dlažby a obrubníky Vysočina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Vysočina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Vysočina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Vysočina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Vysočina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Vysočina, Levná dlažba Vysočina, Dlažba Vysočina, Zámkové dlažby Vysočina, Zámkové dlažba Vysočina, Betonové dlažby Vysočina, Betonová dlažba Vysočina, Zdící prvky Vysočina, Dlažby II jakosti Vysočina, Dlažba II jakosti Vysočina, Plošné dlažby Vysočina, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Rokycany Klatovy Český Krumlov Teplice Mělník Třebíč Pelhřimov Znojmo Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Beroun Praha-Královice Děčín Praha-Řeporyje Praha-Satalice Praha-Šeberov Hodonín Nymburk Frýdek-Místek Přerov Olomouc Praha-Libuš Chomutov Bruntál Vsetín Praha 15 Praha-Vinoř Praha 2 Praha 9 Jičín Praha-Kolovraty Praha-Újezd Praha-Slivenec Praha-Troja Vyškov Praha-západ Blansko Semily Praha 3 Trutnov Praha-východ Praha-Ďáblice Ostrava-město Praha-Petrovice Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha 22 Kutná Hora Praha 4 Domažlice Praha 19 Brno-venkov Kladno Praha 8 Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Tachov Praha 13 Ústí nad Labem Praha-Zličín Prachatice Praha 16 Praha 6 České Budějovice Ústí nad Orlicí Šumperk Praha 14 Praha-Březiněves Louny Uherské Hradiště Chrudim Praha-Dubeč Kolín Praha 12 Sokolov Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Praha 7 Žďár nad Sázavou Jeseník Opava Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha 10 Jablonec nad Nisou Brno-město Rakovník Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Zlín Písek Praha-Lysolaje Tábor Kroměříž Strakonice Most Karlovy Vary Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Vysočina

Levná dlažba Vysočina

Dlažba Vysočina

Zámkové dlažby Vysočina

Zámkové betonové dlažby Vysočina

Zámková dlažba Vysočina

Betonové dlažby Vysočina

Betonová dlažba Vysočina

Zdící prvky Vysočina

Dlažby II jakosti Vysočina

Dlažba II jakosti Vysočina

Plošné dlažby Vysočina