„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Vysočina

Nové produkty Vysočina

Dlažby a obrubníky Vysočina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Vysočina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Vysočina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Vysočina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Vysočina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Vysočina, Levná dlažba Vysočina, Dlažba Vysočina, Zámkové dlažby Vysočina, Zámkové dlažba Vysočina, Betonové dlažby Vysočina, Betonová dlažba Vysočina, Zdící prvky Vysočina, Dlažby II jakosti Vysočina, Dlažba II jakosti Vysočina, Plošné dlažby Vysočina, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Trutnov Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Praha 7 Náchod Znojmo Vyškov Praha-Šeberov Liberec Praha-Běchovice Hodonín Brno-město Praha-Troja Praha-Koloděje Kolín Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Klatovy Praha 19 Plzeň-město Praha 4 Rakovník Praha 6 Praha-Královice Pardubice Benešov Praha 14 Plzeň-sever Praha-Ďáblice Chomutov Praha-Satalice Praha-Suchdol Kroměříž Praha-Lipence Jablonec nad Nisou Strakonice Beroun Nymburk Prachatice Opava Karviná Praha-Lochkov Praha-východ Praha-Kunratice Vsetín Praha-Březiněves Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Praha 18 Rokycany Praha-Slivenec Brno-venkov Frýdek-Místek Svitavy Břeclav Most Jihlava Příbram Tachov Praha 12 Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Bruntál Blansko Český Krumlov Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Litoměřice Mělník Praha-Újezd Teplice Hlavní město Praha Jeseník Praha 17 Praha-Zličín Zlín Praha-Řeporyje Praha 10 Praha 2 Praha-Vinoř Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Mladá Boleslav Praha-Klánovice Praha 13 Praha-Benice Ústí nad Labem Kladno Praha 1 Praha 20 Tábor Cheb Karlovy Vary Domažlice Ostrava-město Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Vysočina

Levná dlažba Vysočina

Dlažba Vysočina

Zámkové dlažby Vysočina

Zámkové betonové dlažby Vysočina

Zámková dlažba Vysočina

Betonové dlažby Vysočina

Betonová dlažba Vysočina

Zdící prvky Vysočina

Dlažby II jakosti Vysočina

Dlažba II jakosti Vysočina

Plošné dlažby Vysočina