„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Vysočina

Nové produkty Vysočina

Dlažby a obrubníky Vysočina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Vysočina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Vysočina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Vysočina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Vysočina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Vysočina, Levná dlažba Vysočina, Dlažba Vysočina, Zámkové dlažby Vysočina, Zámkové dlažba Vysočina, Betonové dlažby Vysočina, Betonová dlažba Vysočina, Zdící prvky Vysočina, Dlažby II jakosti Vysočina, Dlažba II jakosti Vysočina, Plošné dlažby Vysočina, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Praha 18 Praha-Troja Plzeň-jih Opava Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Louny Domažlice Praha-Nebušice Prachatice Kutná Hora Karviná Praha 9 Šumperk Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Nový Jičín Praha-Suchdol Litoměřice Pardubice Praha-Křeslice Tábor Praha 12 Praha-Nedvězí Praha-Klánovice Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Praha-Satalice Praha-Zličín Karlovy Vary Chrudim Praha 22 Kroměříž Praha-Březiněves Praha-Lipence Praha 7 Přerov Chomutov Praha 19 Praha 16 Praha-Koloděje Plzeň-sever Praha-západ Strakonice Jihlava Praha 5 Praha-Běchovice Praha 4 Praha 20 Rokycany Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Praha 8 Liberec Brno-město Praha-Dolní Chabry Vyškov Teplice Blansko Třebíč Praha-východ Praha 2 Hradec Králové Praha-Benice Praha 21 Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Semily Frýdek-Místek Praha-Kunratice Praha-Lochkov Nymburk Praha-Šeberov Most Praha-Dubeč Vsetín Praha-Velká Chuchle Trutnov Kladno Praha 17 Beroun Znojmo Praha 14 Hodonín Praha 15 Prostějov Praha-Zbraslav Pelhřimov Sokolov Plzeň-město Ústí nad Labem Cheb Mladá Boleslav Praha 6 Praha-Vinoř Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Vysočina

Levná dlažba Vysočina

Dlažba Vysočina

Zámkové dlažby Vysočina

Zámkové betonové dlažby Vysočina

Zámková dlažba Vysočina

Betonové dlažby Vysočina

Betonová dlažba Vysočina

Zdící prvky Vysočina

Dlažby II jakosti Vysočina

Dlažba II jakosti Vysočina

Plošné dlažby Vysočina