„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Vysočina

Nové produkty Vysočina

Dlažby a obrubníky Vysočina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Vysočina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Vysočina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Vysočina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Vysočina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Vysočina, Levná dlažba Vysočina, Dlažba Vysočina, Zámkové dlažby Vysočina, Zámkové dlažba Vysočina, Betonové dlažby Vysočina, Betonová dlažba Vysočina, Zdící prvky Vysočina, Dlažby II jakosti Vysočina, Dlažba II jakosti Vysočina, Plošné dlažby Vysočina, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Klatovy Hlavní město Praha Praha 15 Náchod Opava Praha-Lysolaje Písek Praha-Dolní Měcholupy Kladno Přerov Cheb Praha-západ Liberec Brno-město Jihlava Havlíčkův Brod Praha 14 Pardubice Plzeň-jih Vsetín Jablonec nad Nisou Praha 21 Praha 13 Uherské Hradiště Rokycany Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha 4 Teplice Praha 12 Zlín Pelhřimov Praha 5 Beroun Plzeň-sever Kutná Hora Frýdek-Místek Semily Kolín Praha 3 Most Šumperk Ústí nad Labem Nymburk Praha-Slivenec Prachatice Praha-Újezd Praha-Benice Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Praha 20 Praha-Petrovice Praha-Satalice Chomutov Mladá Boleslav Hodonín Benešov Praha-Koloděje Praha-Šeberov Chrudim Praha 10 Praha-Libuš Praha 7 Olomouc Praha 18 Praha-Suchdol Praha-východ Karlovy Vary Praha 17 Prostějov Praha 2 Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Praha-Běchovice Nový Jičín Tachov Praha-Křeslice Louny Jičín Praha-Lipence Rakovník Praha-Štěrboholy Litoměřice Praha 6 Trutnov Děčín Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Praha-Klánovice Břeclav Praha 11 Praha 16 Příbram Praha-Královice Třebíč Strakonice Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Vysočina

Levná dlažba Vysočina

Dlažba Vysočina

Zámkové dlažby Vysočina

Zámkové betonové dlažby Vysočina

Zámková dlažba Vysočina

Betonové dlažby Vysočina

Betonová dlažba Vysočina

Zdící prvky Vysočina

Dlažby II jakosti Vysočina

Dlažba II jakosti Vysočina

Plošné dlažby Vysočina