„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Vysočina

Nové produkty Vysočina

Dlažby a obrubníky Vysočina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Vysočina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Vysočina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Vysočina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Vysočina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Vysočina, Levná dlažba Vysočina, Dlažba Vysočina, Zámkové dlažby Vysočina, Zámkové dlažba Vysočina, Betonové dlažby Vysočina, Betonová dlažba Vysočina, Zdící prvky Vysočina, Dlažby II jakosti Vysočina, Dlažba II jakosti Vysočina, Plošné dlažby Vysočina, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Praha 16 Praha 22 Šumperk Chomutov Domažlice Jeseník Praha-Nebušice Teplice Beroun Jablonec nad Nisou Kroměříž Vyškov Mělník Nový Jičín Praha 15 Břeclav Praha 18 Náchod Mladá Boleslav Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Praha 5 Praha 2 Prachatice Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Česká Lípa Hradec Králové Zlín Pelhřimov Praha-Benice Opava Praha-západ Žďár nad Sázavou Praha 20 Litoměřice Praha-Řeporyje Brno-město Kolín Frýdek-Místek Praha 7 Olomouc Kutná Hora Praha-Březiněves Praha-Lipence Prostějov Plzeň-město Třebíč Praha-Běchovice Liberec Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Chabry Rokycany Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Praha-Troja Praha-Klánovice Tachov Praha-Kolovraty Nymburk Svitavy Praha 9 Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Příbram Bruntál Děčín Hodonín Praha 13 Praha 14 Praha-Koloděje Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Strakonice Rakovník Trutnov Jindřichův Hradec Praha-Zličín Jičín Znojmo Praha 17 Praha 10 Praha-Lochkov Přerov Louny Praha-Královice Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Blansko Chrudim Praha 4 Praha-Libuš Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Vysočina

Levná dlažba Vysočina

Dlažba Vysočina

Zámkové dlažby Vysočina

Zámkové betonové dlažby Vysočina

Zámková dlažba Vysočina

Betonové dlažby Vysočina

Betonová dlažba Vysočina

Zdící prvky Vysočina

Dlažby II jakosti Vysočina

Dlažba II jakosti Vysočina

Plošné dlažby Vysočina