„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Vysočina

Nové produkty Vysočina

Dlažby a obrubníky Vysočina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Vysočina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Vysočina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Vysočina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Vysočina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Vysočina, Levná dlažba Vysočina, Dlažba Vysočina, Zámkové dlažby Vysočina, Zámkové dlažba Vysočina, Betonové dlažby Vysočina, Betonová dlažba Vysočina, Zdící prvky Vysočina, Dlažby II jakosti Vysočina, Dlažba II jakosti Vysočina, Plošné dlažby Vysočina, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Chomutov Kroměříž Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Praha 20 Příbram Česká Lípa Praha-Řeporyje Praha-Lipence Praha-Královice Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Praha-Nebušice Pelhřimov Hodonín Tachov Ústí nad Orlicí Jihlava Praha 13 Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Rakovník Náchod Praha-Křeslice Zlín Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Praha 18 Jičín Šumperk Plzeň-město Prostějov Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Domažlice Uherské Hradiště Hradec Králové Vyškov Trutnov Praha-Lochkov Kladno Praha-Ďáblice Praha 21 Praha-východ Frýdek-Místek Kolín Nový Jičín Prachatice Praha 12 Havlíčkův Brod Praha 7 Praha-Troja České Budějovice Praha-Čakovice Český Krumlov Most Praha 15 Liberec Praha 10 Rokycany Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Praha-Satalice Praha-Újezd Klatovy Praha-Dolní Chabry Chrudim Praha-západ Praha-Šeberov Praha 19 Litoměřice Tábor Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha-Vinoř Nymburk Benešov Praha 4 Přerov Teplice Mělník Praha-Přední Kopanina Louny Písek Vsetín Jeseník Praha-Lysolaje Semily Pardubice Praha 5 Praha-Libuš Ostrava-město Praha-Petrovice Třebíč Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Vysočina

Levná dlažba Vysočina

Dlažba Vysočina

Zámkové dlažby Vysočina

Zámkové betonové dlažby Vysočina

Zámková dlažba Vysočina

Betonové dlažby Vysočina

Betonová dlažba Vysočina

Zdící prvky Vysočina

Dlažby II jakosti Vysočina

Dlažba II jakosti Vysočina

Plošné dlažby Vysočina