„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jihomoravský kraj

Nové produkty Jihomoravský kraj

Dlažby a obrubníky Jihomoravský kraj

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jihomoravský kraj

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jihomoravský kraj

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jihomoravský kraj

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jihomoravský kraj

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jihomoravský kraj, Levná dlažba Jihomoravský kraj, Dlažba Jihomoravský kraj, Zámkové dlažby Jihomoravský kraj, Zámkové dlažba Jihomoravský kraj, Betonové dlažby Jihomoravský kraj, Betonová dlažba Jihomoravský kraj, Zdící prvky Jihomoravský kraj, Dlažby II jakosti Jihomoravský kraj, Dlažba II jakosti Jihomoravský kraj, Plošné dlažby Jihomoravský kraj, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Jihlava Písek Praha 13 Praha 20 Praha-Dubeč Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Tachov Praha-Zličín Praha 8 Beroun Český Krumlov Kutná Hora Uherské Hradiště Praha-západ Bruntál Praha 9 Příbram Frýdek-Místek Praha-Slivenec Praha-Křeslice Děčín Praha-Vinoř Praha-Libuš Rakovník Prachatice Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Vyškov Praha 18 Plzeň-jih Praha 5 Praha-Ďáblice České Budějovice Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Praha 19 Praha-Lysolaje Praha 6 Praha 4 Most Praha-Běchovice Hradec Králové Rokycany Praha-Lochkov Teplice Olomouc Šumperk Praha 10 Liberec Praha-Troja Praha 11 Praha 15 Zlín Karviná Praha-Suchdol Hodonín Semily Žďár nad Sázavou Litoměřice Sokolov Praha-Nebušice Ústí nad Labem Praha 22 Trutnov Praha-Zbraslav Mělník Prostějov Domažlice Praha-Újezd Znojmo Kolín Kroměříž Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Česká Lípa Chomutov Praha-Přední Kopanina Třebíč Benešov Praha-Nedvězí Pelhřimov Praha-Šeberov Brno-město Pardubice Praha-Čakovice Praha-Královice Ostrava-město Vsetín Praha 14 Klatovy Plzeň-sever Praha-Petrovice Hlavní město Praha Praha-Kunratice Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jihomoravský kraj

Levná dlažba Jihomoravský kraj

Dlažba Jihomoravský kraj

Zámkové dlažby Jihomoravský kraj

Zámkové betonové dlažby Jihomoravský kraj

Zámková dlažba Jihomoravský kraj

Betonové dlažby Jihomoravský kraj

Betonová dlažba Jihomoravský kraj

Zdící prvky Jihomoravský kraj

Dlažby II jakosti Jihomoravský kraj

Dlažba II jakosti Jihomoravský kraj

Plošné dlažby Jihomoravský kraj