„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 22

Nové produkty Praha 22

Dlažby a obrubníky Praha 22

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 22

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 22

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 22

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 22

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 22, Levná dlažba Praha 22, Dlažba Praha 22, Zámkové dlažby Praha 22, Zámkové dlažba Praha 22, Betonové dlažby Praha 22, Betonová dlažba Praha 22, Zdící prvky Praha 22, Dlažby II jakosti Praha 22, Dlažba II jakosti Praha 22, Plošné dlažby Praha 22, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Praha 19 Praha 4 Praha-Kolovraty Praha 17 Praha-Troja Znojmo Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Karviná Praha 11 Zlín Praha-Čakovice Praha-Kunratice Bruntál Praha 9 Praha-západ Praha 16 Praha-Lysolaje Praha-Libuš Český Krumlov Opava Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Olomouc Pardubice Ústí nad Labem Praha 15 Kolín České Budějovice Praha-Běchovice Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Třebíč Plzeň-sever Praha-Ďáblice Praha 14 Louny Cheb Praha-Vinoř Ostrava-město Písek Benešov Praha-Lipence Praha-Klánovice Brno-město Plzeň-město Praha-Slivenec Břeclav Praha-Petrovice Praha 12 Mělník Chomutov Plzeň-jih Praha-východ Praha 8 Příbram Praha-Křeslice Vyškov Hodonín Strakonice Beroun Praha-Zbraslav Blansko Prostějov Ústí nad Orlicí Jihlava Liberec Nový Jičín Šumperk Uherské Hradiště Rokycany Hradec Králové Děčín Praha-Zličín Tábor Česká Lípa Jičín Praha-Dubeč Praha 2 Svitavy Trutnov Kladno Prachatice Praha 1 Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Praha 13 Kroměříž Tachov Praha-Královice Klatovy Nymburk Praha-Benice Domažlice Most Praha 3 Litoměřice Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 22

Levná dlažba Praha 22

Dlažba Praha 22

Zámkové dlažby Praha 22

Zámkové betonové dlažby Praha 22

Zámková dlažba Praha 22

Betonové dlažby Praha 22

Betonová dlažba Praha 22

Zdící prvky Praha 22

Dlažby II jakosti Praha 22

Dlažba II jakosti Praha 22

Plošné dlažby Praha 22