„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 11

Nové produkty Praha 11

Dlažby a obrubníky Praha 11

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 11

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 11

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 11

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 11

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 11, Levná dlažba Praha 11, Dlažba Praha 11, Zámkové dlažby Praha 11, Zámkové dlažba Praha 11, Betonové dlažby Praha 11, Betonová dlažba Praha 11, Zdící prvky Praha 11, Dlažby II jakosti Praha 11, Dlažba II jakosti Praha 11, Plošné dlažby Praha 11, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Brno-město Prachatice Prostějov Karlovy Vary Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Kroměříž Praha-Řeporyje Jičín Rakovník Česká Lípa Praha-Slivenec Praha 15 Jablonec nad Nisou Karviná Tachov Chrudim Praha-Šeberov Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Semily Šumperk Opava Náchod Praha-Dubeč Hradec Králové Praha 19 Tábor Trutnov Praha 4 Litoměřice Praha 12 Praha-východ Sokolov Praha 6 Praha 9 Strakonice Jindřichův Hradec Kolín Praha 16 Zlín Praha-Libuš Praha 20 Praha-Štěrboholy Praha-Troja Plzeň-město Praha-Lipence Jeseník Praha 17 Blansko Hodonín Praha-Březiněves Praha-Benice Kutná Hora Olomouc Praha-Dolní Počernice Přerov Bruntál Praha-Vinoř Praha-Kunratice Praha-Suchdol Mělník Havlíčkův Brod Ostrava-město Liberec Praha-Petrovice Vyškov Praha-Nedvězí Svitavy Most Žďár nad Sázavou Jihlava Kladno Cheb Praha-Dolní Chabry Praha 10 Teplice Praha 2 Praha 5 Vsetín Nymburk Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Klatovy Praha-Satalice Děčín Příbram Praha-Křeslice Louny Hlavní město Praha Praha-Nebušice Praha 1 Pelhřimov Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha 22 Znojmo Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 11

Levná dlažba Praha 11

Dlažba Praha 11

Zámkové dlažby Praha 11

Zámkové betonové dlažby Praha 11

Zámková dlažba Praha 11

Betonové dlažby Praha 11

Betonová dlažba Praha 11

Zdící prvky Praha 11

Dlažby II jakosti Praha 11

Dlažba II jakosti Praha 11

Plošné dlažby Praha 11