„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Zlínský kraj

Nové produkty Zlínský kraj

Dlažby a obrubníky Zlínský kraj

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Zlínský kraj

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Zlínský kraj

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Zlínský kraj

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Zlínský kraj

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Zlínský kraj, Levná dlažba Zlínský kraj, Dlažba Zlínský kraj, Zámkové dlažby Zlínský kraj, Zámkové dlažba Zlínský kraj, Betonové dlažby Zlínský kraj, Betonová dlažba Zlínský kraj, Zdící prvky Zlínský kraj, Dlažby II jakosti Zlínský kraj, Dlažba II jakosti Zlínský kraj, Plošné dlažby Zlínský kraj, Plošná dlažba


Další města:

Louny Domažlice Praha-Běchovice Hradec Králové Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Rokycany Praha 9 Praha-Lochkov Semily Prachatice Praha-Kunratice Vyškov Příbram Praha 8 Tábor Praha 19 Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Praha 7 Jeseník Jihlava Kroměříž Náchod Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Litoměřice Most Praha-východ Praha-Řeporyje Praha 13 Plzeň-jih Žďár nad Sázavou České Budějovice Rakovník Praha 14 Frýdek-Místek Karlovy Vary Pelhřimov Tachov Praha-Petrovice Praha 3 Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Praha 16 Beroun Praha-Suchdol Břeclav Praha 21 Znojmo Přerov Třebíč Zlín Sokolov Nový Jičín Praha-Nebušice Praha-Libuš Plzeň-město Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Jičín Praha-Klánovice Kolín Ústí nad Orlicí Teplice Praha-Královice Chomutov Mělník Praha-Štěrboholy Písek Praha-západ Praha-Březiněves Český Krumlov Česká Lípa Praha-Zbraslav Praha 15 Ostrava-město Brno-venkov Plzeň-sever Nymburk Brno-město Bruntál Praha-Slivenec Praha-Satalice Pardubice Praha-Troja Cheb Praha-Lysolaje Benešov Praha-Šeberov Praha 5 Praha 1 Šumperk Uherské Hradiště Praha-Vinoř Svitavy Praha-Kolovraty Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Zlínský kraj

Levná dlažba Zlínský kraj

Dlažba Zlínský kraj

Zámkové dlažby Zlínský kraj

Zámkové betonové dlažby Zlínský kraj

Zámková dlažba Zlínský kraj

Betonové dlažby Zlínský kraj

Betonová dlažba Zlínský kraj

Zdící prvky Zlínský kraj

Dlažby II jakosti Zlínský kraj

Dlažba II jakosti Zlínský kraj

Plošné dlažby Zlínský kraj