„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Zlínský kraj

Nové produkty Zlínský kraj

Dlažby a obrubníky Zlínský kraj

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Zlínský kraj

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Zlínský kraj

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Zlínský kraj

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Zlínský kraj

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Zlínský kraj, Levná dlažba Zlínský kraj, Dlažba Zlínský kraj, Zámkové dlažby Zlínský kraj, Zámkové dlažba Zlínský kraj, Betonové dlažby Zlínský kraj, Betonová dlažba Zlínský kraj, Zdící prvky Zlínský kraj, Dlažby II jakosti Zlínský kraj, Dlažba II jakosti Zlínský kraj, Plošné dlažby Zlínský kraj, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Praha 10 Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Rakovník Ústí nad Labem Praha-Křeslice Praha-západ Most Teplice České Budějovice Český Krumlov Praha 8 Praha-Lochkov Chomutov Opava Karlovy Vary Děčín Frýdek-Místek Praha-Slivenec Liberec Strakonice Praha-Lipence Chrudim Beroun Třebíč Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Praha-Satalice Praha 18 Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Rokycany Louny Praha-Klánovice Praha-Újezd Nový Jičín Benešov Litoměřice Kroměříž Přerov Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha-Vinoř Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Blansko Jihlava Praha 6 Vyškov Olomouc Praha-Dubeč Praha 4 Písek Praha 3 Plzeň-město Trutnov Brno-venkov Zlín Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Šumperk Náchod Praha 19 Hradec Králové Jeseník Jindřichův Hradec Praha-Zbraslav Kolín Praha-Zličín Prachatice Praha-Běchovice Semily Tábor Praha 22 Břeclav Praha-Kunratice Tachov Praha 15 Praha-Královice Praha-Libuš Praha 9 Svitavy Cheb Nymburk Mělník Uherské Hradiště Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Praha 7 Jičín Kladno Praha-Řeporyje Hodonín Klatovy Karviná Pardubice Praha-Šeberov Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Zlínský kraj

Levná dlažba Zlínský kraj

Dlažba Zlínský kraj

Zámkové dlažby Zlínský kraj

Zámkové betonové dlažby Zlínský kraj

Zámková dlažba Zlínský kraj

Betonové dlažby Zlínský kraj

Betonová dlažba Zlínský kraj

Zdící prvky Zlínský kraj

Dlažby II jakosti Zlínský kraj

Dlažba II jakosti Zlínský kraj

Plošné dlažby Zlínský kraj