„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Písek

Nové produkty Písek

Dlažby a obrubníky Písek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Písek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Písek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Písek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Písek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Písek, Levná dlažba Písek, Dlažba Písek, Zámkové dlažby Písek, Zámkové dlažba Písek, Betonové dlažby Písek, Betonová dlažba Písek, Zdící prvky Písek, Dlažby II jakosti Písek, Dlažba II jakosti Písek, Plošné dlažby Písek, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Brno-město Praha-Řeporyje Praha 15 Praha 17 Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Domažlice Česká Lípa Jičín Tachov Nový Jičín Písek Blansko Praha 1 Praha 14 Chomutov Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Příbram Louny Praha 11 Praha-Újezd Opava Český Krumlov Praha 19 Praha 22 Přerov Praha 18 Praha 13 Praha-Satalice Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Praha-východ Nymburk Strakonice Pelhřimov Jindřichův Hradec Olomouc Praha-Dubeč Praha-Benice Praha-Běchovice Praha 12 Jihlava Prostějov Semily Trutnov Most Praha-Lochkov Hodonín Karlovy Vary Mělník Beroun Havlíčkův Brod Kolín Praha 2 Plzeň-jih Hlavní město Praha Praha 5 Vyškov Břeclav Karviná Praha-Libuš Cheb Náchod Praha 9 Chrudim Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Bruntál Kroměříž Pardubice Teplice Praha 16 Praha 6 Praha-Koloděje Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha 20 Plzeň-město Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Klatovy Praha-západ Praha-Křeslice České Budějovice Praha-Suchdol Sokolov Praha 7 Praha 3 Ostrava-město Praha 8 Zlín Praha-Březiněves Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Písek

Levná dlažba Písek

Dlažba Písek

Zámkové dlažby Písek

Zámkové betonové dlažby Písek

Zámková dlažba Písek

Betonové dlažby Písek

Betonová dlažba Písek

Zdící prvky Písek

Dlažby II jakosti Písek

Dlažba II jakosti Písek

Plošné dlažby Písek