„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Písek

Nové produkty Písek

Dlažby a obrubníky Písek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Písek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Písek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Písek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Písek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Písek, Levná dlažba Písek, Dlažba Písek, Zámkové dlažby Písek, Zámkové dlažba Písek, Betonové dlažby Písek, Betonová dlažba Písek, Zdící prvky Písek, Dlažby II jakosti Písek, Dlažba II jakosti Písek, Plošné dlažby Písek, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Opava České Budějovice Mělník Praha-Klánovice Teplice Praha 11 Příbram Praha-Dolní Chabry Kladno Frýdek-Místek Jeseník Praha-Běchovice Mladá Boleslav Sokolov Praha-Štěrboholy Cheb Praha-Slivenec Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Praha 2 Rokycany Litoměřice Český Krumlov Písek Náchod Praha-Vinoř Bruntál Praha 8 Hradec Králové Karlovy Vary Praha 15 Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Praha-Troja Praha-Lochkov Jihlava Znojmo Pelhřimov Praha 21 Praha 6 Plzeň-město Praha-Nedvězí Trutnov Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Praha-Suchdol Praha-Lipence Děčín Beroun Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Olomouc Hodonín Rakovník Praha-Šeberov Brno-město Praha-Dubeč Prachatice Praha-západ Semily Domažlice Kroměříž Břeclav Praha 14 Praha 17 Karviná Plzeň-sever Jičín Praha 9 Ostrava-město Praha 5 Nymburk Praha 3 Praha 19 Brno-venkov Praha 18 Most Praha 16 Svitavy Praha-Zbraslav Nový Jičín Kolín Praha 1 Louny Šumperk Praha-Zličín Strakonice Praha-Křeslice Praha 22 Vsetín Kutná Hora Přerov Praha-Dolní Počernice Praha 13 Pardubice Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Písek

Levná dlažba Písek

Dlažba Písek

Zámkové dlažby Písek

Zámkové betonové dlažby Písek

Zámková dlažba Písek

Betonové dlažby Písek

Betonová dlažba Písek

Zdící prvky Písek

Dlažby II jakosti Písek

Dlažba II jakosti Písek

Plošné dlažby Písek