„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Písek

Nové produkty Písek

Dlažby a obrubníky Písek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Písek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Písek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Písek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Písek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Písek, Levná dlažba Písek, Dlažba Písek, Zámkové dlažby Písek, Zámkové dlažba Písek, Betonové dlažby Písek, Betonová dlažba Písek, Zdící prvky Písek, Dlažby II jakosti Písek, Dlažba II jakosti Písek, Plošné dlažby Písek, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Praha-Šeberov Praha 2 Bruntál Praha 22 Plzeň-město Karviná Rokycany Kroměříž Břeclav Praha-Suchdol Louny Most Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Praha-Slivenec Frýdek-Místek Mladá Boleslav Beroun Znojmo Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Praha 5 Jihlava Šumperk Nový Jičín Olomouc Semily Žďár nad Sázavou Český Krumlov Chrudim Mělník Prostějov Praha-Běchovice Praha-Petrovice Brno-město Praha 12 Praha-Benice Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Praha 6 Jičín Ústí nad Orlicí Pardubice Svitavy Litoměřice Blansko Brno-venkov Praha-Troja Rakovník Praha-Kunratice Sokolov Praha 20 Písek Nymburk Praha-Nebušice Domažlice Praha-Vinoř Kutná Hora Praha-Koloděje Praha 3 Strakonice Jindřichův Hradec Praha 11 Náchod Hradec Králové Praha-Nedvězí Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Benešov Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Praha-Satalice Klatovy Přerov Cheb Plzeň-sever Praha-Březiněves Tábor Třebíč Jeseník Plzeň-jih Praha 19 Uherské Hradiště Praha 21 Praha-Velká Chuchle Vyškov Praha 9 Pelhřimov Praha 10 Praha-Dolní Počernice Hodonín Trutnov Praha 18 České Budějovice Kladno Prachatice Kolín Karlovy Vary Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Písek

Levná dlažba Písek

Dlažba Písek

Zámkové dlažby Písek

Zámkové betonové dlažby Písek

Zámková dlažba Písek

Betonové dlažby Písek

Betonová dlažba Písek

Zdící prvky Písek

Dlažby II jakosti Písek

Dlažba II jakosti Písek

Plošné dlažby Písek