„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Písek

Nové produkty Písek

Dlažby a obrubníky Písek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Písek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Písek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Písek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Písek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Písek, Levná dlažba Písek, Dlažba Písek, Zámkové dlažby Písek, Zámkové dlažba Písek, Betonové dlažby Písek, Betonová dlažba Písek, Zdící prvky Písek, Dlažby II jakosti Písek, Dlažba II jakosti Písek, Plošné dlažby Písek, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Semily Praha 2 Pardubice Beroun Liberec Uherské Hradiště Praha-Libuš Praha-Dubeč Trutnov Praha 7 Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Třebíč Hlavní město Praha Karviná Kroměříž Praha 1 Hodonín Ústí nad Orlicí Písek Chomutov Pelhřimov Brno-město Zlín Náchod Louny Praha-Březiněves Frýdek-Místek Prostějov Praha-východ Vyškov Kladno Rokycany Praha 17 Praha 16 Praha-Kolovraty Svitavy Praha-Nedvězí Olomouc Plzeň-sever Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Praha-Lipence Praha-Vinoř Bruntál Ústí nad Labem Rakovník Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Domažlice Praha 15 Praha 13 Praha 6 Praha 8 Strakonice Jablonec nad Nisou Praha 3 Praha-Lochkov Tábor Praha 12 Chrudim Praha-Dolní Počernice Jihlava Opava Praha 18 Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha 14 Praha 19 Příbram Praha 9 Kolín Praha-Petrovice Jičín Litoměřice Český Krumlov Praha-Zličín Mělník Praha 11 Praha-Štěrboholy Česká Lípa České Budějovice Praha 21 Blansko Prachatice Benešov Ostrava-město Praha-Křeslice Praha 22 Tachov Praha-Nebušice Břeclav Děčín Plzeň-město Teplice Plzeň-jih Praha-Královice Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Písek

Levná dlažba Písek

Dlažba Písek

Zámkové dlažby Písek

Zámkové betonové dlažby Písek

Zámková dlažba Písek

Betonové dlažby Písek

Betonová dlažba Písek

Zdící prvky Písek

Dlažby II jakosti Písek

Dlažba II jakosti Písek

Plošné dlažby Písek