„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Písek

Nové produkty Písek

Dlažby a obrubníky Písek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Písek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Písek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Písek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Písek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Písek, Levná dlažba Písek, Dlažba Písek, Zámkové dlažby Písek, Zámkové dlažba Písek, Betonové dlažby Písek, Betonová dlažba Písek, Zdící prvky Písek, Dlažby II jakosti Písek, Dlažba II jakosti Písek, Plošné dlažby Písek, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha-Březiněves Praha-Suchdol Kolín Praha-Královice Havlíčkův Brod Jihlava Vsetín Praha 15 Hlavní město Praha Praha 19 Prachatice Praha 20 Plzeň-město Praha 8 Brno-město Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Praha-východ Přerov Blansko Praha 6 Praha 5 Praha 22 Praha-Klánovice Teplice Třebíč Prostějov Liberec Praha 3 Klatovy Praha-Satalice Praha 13 Most Nový Jičín Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Břeclav Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Benešov Praha-Kunratice Praha 7 Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Praha 1 Nymburk Svitavy Pardubice Znojmo Praha 17 Sokolov Olomouc Cheb Karviná Trutnov Příbram Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Pelhřimov Rokycany Praha-Koloděje Strakonice Domažlice Šumperk Vyškov Praha 14 Praha 10 Praha 4 Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha 9 Praha-Ďáblice Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Tábor Karlovy Vary České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Jičín Hradec Králové Písek Praha 11 Kutná Hora Praha 16 Děčín Praha-Běchovice Praha-Slivenec Opava Kladno Semily Frýdek-Místek Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Písek

Levná dlažba Písek

Dlažba Písek

Zámkové dlažby Písek

Zámkové betonové dlažby Písek

Zámková dlažba Písek

Betonové dlažby Písek

Betonová dlažba Písek

Zdící prvky Písek

Dlažby II jakosti Písek

Dlažba II jakosti Písek

Plošné dlažby Písek