„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Písek

Nové produkty Písek

Dlažby a obrubníky Písek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Písek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Písek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Písek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Písek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Písek, Levná dlažba Písek, Dlažba Písek, Zámkové dlažby Písek, Zámkové dlažba Písek, Betonové dlažby Písek, Betonová dlažba Písek, Zdící prvky Písek, Dlažby II jakosti Písek, Dlažba II jakosti Písek, Plošné dlažby Písek, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Pardubice Děčín Praha-Benice Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Svitavy Liberec Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Praha 16 Praha-Troja Praha-Újezd Písek Karviná Praha 20 Sokolov Náchod Praha 21 Praha 3 Jindřichův Hradec Praha-západ Nový Jičín Olomouc Praha-Satalice Mělník Rokycany Praha-Libuš Praha-Dolní Chabry Jihlava Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Chomutov Bruntál Beroun Strakonice Třebíč Praha 22 Plzeň-jih Praha 15 Blansko Chrudim Opava Semily Domažlice Pelhřimov Praha-Řeporyje Kladno Jičín Praha 11 Přerov Praha-východ Praha 13 Praha-Lochkov Hlavní město Praha Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Kroměříž Praha 5 Praha-Dolní Počernice Prostějov Plzeň-sever Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Praha 2 Praha 14 Brno-venkov Praha 12 Praha 7 Ostrava-město Hodonín Cheb Vyškov Praha 17 Ústí nad Labem Trutnov Zlín Praha-Zličín Břeclav Prachatice Plzeň-město Praha-Lysolaje Nymburk Praha-Zbraslav Rakovník Brno-město Frýdek-Místek Praha-Čakovice Teplice Praha 8 Tábor Ústí nad Orlicí Příbram Praha-Suchdol Louny Kolín Praha-Nedvězí Hradec Králové Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Písek

Levná dlažba Písek

Dlažba Písek

Zámkové dlažby Písek

Zámkové betonové dlažby Písek

Zámková dlažba Písek

Betonové dlažby Písek

Betonová dlažba Písek

Zdící prvky Písek

Dlažby II jakosti Písek

Dlažba II jakosti Písek

Plošné dlažby Písek