„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Písek

Nové produkty Písek

Dlažby a obrubníky Písek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Písek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Písek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Písek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Písek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Písek, Levná dlažba Písek, Dlažba Písek, Zámkové dlažby Písek, Zámkové dlažba Písek, Betonové dlažby Písek, Betonová dlažba Písek, Zdící prvky Písek, Dlažby II jakosti Písek, Dlažba II jakosti Písek, Plošné dlažby Písek, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Opava Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Praha 19 Rokycany Praha-Suchdol Louny Frýdek-Místek Pelhřimov Praha-Březiněves Ústí nad Labem Břeclav Praha 6 Praha-Troja Trutnov Rakovník Praha-Koloděje Praha 3 Praha-Újezd Praha 14 Třebíč Bruntál Beroun Kladno Praha 22 Praha 17 Praha 4 Hradec Králové Praha 16 Praha-Benice Ostrava-město Praha-Lysolaje Praha 1 Praha 9 Uherské Hradiště Nový Jičín Chrudim Praha-Nebušice Svitavy Praha-Řeporyje Zlín České Budějovice Praha-západ Mladá Boleslav Praha-Královice Teplice Praha-Klánovice Liberec Praha 15 Olomouc Tábor Jihlava Semily Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Praha 7 Praha-Běchovice Praha 20 Nymburk Praha-Vinoř Znojmo Karlovy Vary Kolín Brno-město Praha 2 Strakonice Tachov Ústí nad Orlicí Česká Lípa Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Kroměříž Sokolov Praha-Dubeč Vyškov Cheb Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Most Praha-Slivenec Český Krumlov Pardubice Praha-Přední Kopanina Náchod Praha-Dolní Chabry Přerov Praha-Kunratice Jeseník Hodonín Plzeň-jih Praha 11 Praha 21 Praha 8 Příbram Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Písek

Levná dlažba Písek

Dlažba Písek

Zámkové dlažby Písek

Zámkové betonové dlažby Písek

Zámková dlažba Písek

Betonové dlažby Písek

Betonová dlažba Písek

Zdící prvky Písek

Dlažby II jakosti Písek

Dlažba II jakosti Písek

Plošné dlažby Písek