„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Písek

Nové produkty Písek

Dlažby a obrubníky Písek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Písek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Písek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Písek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Písek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Písek, Levná dlažba Písek, Dlažba Písek, Zámkové dlažby Písek, Zámkové dlažba Písek, Betonové dlažby Písek, Betonová dlažba Písek, Zdící prvky Písek, Dlažby II jakosti Písek, Dlažba II jakosti Písek, Plošné dlažby Písek, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha-Satalice Cheb Kroměříž Praha 17 Ostrava-město Praha-Řeporyje Praha 10 Rokycany Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Příbram Liberec Praha-Přední Kopanina Benešov Praha 5 Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Praha-Petrovice Jičín Hodonín Praha 20 Praha 12 Třebíč Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Praha 9 Praha-Běchovice Praha-Šeberov Znojmo Prostějov Kolín Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Pelhřimov Český Krumlov Blansko Semily Břeclav Šumperk Opava Jeseník Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Rakovník Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha-Lochkov Praha-Benice Most Praha 21 Praha-Březiněves Svitavy Praha 13 Praha-Křeslice Trutnov Praha 11 Praha-východ Česká Lípa Prachatice Karlovy Vary Vsetín Praha 3 Praha-Dubeč Děčín Kladno Strakonice Praha 22 Praha-Klánovice Mělník Zlín Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Náchod Karviná Nový Jičín Praha 8 Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha 14 Praha 18 Vyškov Hlavní město Praha Praha-Královice Praha 6 Uherské Hradiště Ústí nad Labem Brno-venkov Brno-město Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Písek Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Praha 15 Hradec Králové Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Písek

Levná dlažba Písek

Dlažba Písek

Zámkové dlažby Písek

Zámkové betonové dlažby Písek

Zámková dlažba Písek

Betonové dlažby Písek

Betonová dlažba Písek

Zdící prvky Písek

Dlažby II jakosti Písek

Dlažba II jakosti Písek

Plošné dlažby Písek