„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Písek

Nové produkty Písek

Dlažby a obrubníky Písek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Písek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Písek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Písek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Písek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Písek, Levná dlažba Písek, Dlažba Písek, Zámkové dlažby Písek, Zámkové dlažba Písek, Betonové dlažby Písek, Betonová dlažba Písek, Zdící prvky Písek, Dlažby II jakosti Písek, Dlažba II jakosti Písek, Plošné dlažby Písek, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha 1 Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Teplice Praha-Běchovice Prostějov Hradec Králové Praha-Ďáblice Třebíč Praha-Šeberov Náchod Ústí nad Labem Karviná Chrudim Praha-Suchdol Kladno Praha-Vinoř Pelhřimov Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Praha 21 Ostrava-město Praha-Křeslice Rokycany Uherské Hradiště Praha-Libuš Svitavy Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Praha-západ Jičín Nymburk Beroun Jeseník Děčín Český Krumlov Praha 4 Praha 8 Praha-Újezd Klatovy Praha 12 Žďár nad Sázavou Jihlava Praha-Kunratice Plzeň-sever Vsetín Kroměříž Tachov Most Praha 19 Kolín Praha 10 Domažlice Praha 9 Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Strakonice Olomouc Mladá Boleslav Trutnov Tábor Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Benešov Praha-Satalice Praha 22 Chomutov Frýdek-Místek České Budějovice Praha-Lochkov Praha-Královice Praha-Klánovice Cheb Přerov Blansko Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Písek Plzeň-město Brno-město Praha-Přední Kopanina Praha 2 Praha-Koloděje Praha-Zbraslav Prachatice Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Praha-Zličín Praha-Dubeč Praha-východ Příbram Břeclav Šumperk Praha 15 Jindřichův Hradec Louny Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Písek

Levná dlažba Písek

Dlažba Písek

Zámkové dlažby Písek

Zámkové betonové dlažby Písek

Zámková dlažba Písek

Betonové dlažby Písek

Betonová dlažba Písek

Zdící prvky Písek

Dlažby II jakosti Písek

Dlažba II jakosti Písek

Plošné dlažby Písek