„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tachov

Nové produkty Tachov

Dlažby a obrubníky Tachov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tachov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tachov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tachov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tachov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tachov, Levná dlažba Tachov, Dlažba Tachov, Zámkové dlažby Tachov, Zámkové dlažba Tachov, Betonové dlažby Tachov, Betonová dlažba Tachov, Zdící prvky Tachov, Dlažby II jakosti Tachov, Dlažba II jakosti Tachov, Plošné dlažby Tachov, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Praha-Čakovice Mělník Mladá Boleslav Praha 8 Vyškov Frýdek-Místek Cheb Praha-Troja Přerov Praha-Řeporyje Praha 14 Písek Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Kolín Jičín Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Plzeň-sever Praha 22 Kutná Hora Kroměříž Sokolov Praha-Kolovraty Plzeň-město Praha-Kunratice Brno-město Česká Lípa Hlavní město Praha Praha-východ Uherské Hradiště Vsetín Benešov Děčín Nymburk Praha-Štěrboholy Praha 6 Beroun Praha-Zličín Ústí nad Labem Praha 21 Litoměřice Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha-Křeslice Praha-Újezd Teplice Rokycany Praha 4 Ústí nad Orlicí České Budějovice Brno-venkov Karlovy Vary Praha-Dubeč Prachatice Praha 12 Svitavy Hradec Králové Praha-Šeberov Břeclav Šumperk Praha-Klánovice Příbram Semily Plzeň-jih Hodonín Zlín Praha 18 Louny Praha 10 Domažlice Praha 16 Praha-Královice Nový Jičín Praha-Běchovice Opava Jeseník Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Praha 17 Most Praha-západ Pardubice Praha-Lochkov Liberec Praha 1 Praha 2 Praha 9 Havlíčkův Brod Znojmo Bruntál Praha-Slivenec Praha-Suchdol Trutnov Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tachov

Levná dlažba Tachov

Dlažba Tachov

Zámkové dlažby Tachov

Zámkové betonové dlažby Tachov

Zámková dlažba Tachov

Betonové dlažby Tachov

Betonová dlažba Tachov

Zdící prvky Tachov

Dlažby II jakosti Tachov

Dlažba II jakosti Tachov

Plošné dlažby Tachov