„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tachov

Nové produkty Tachov

Dlažby a obrubníky Tachov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tachov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tachov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tachov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tachov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tachov, Levná dlažba Tachov, Dlažba Tachov, Zámkové dlažby Tachov, Zámkové dlažba Tachov, Betonové dlažby Tachov, Betonová dlažba Tachov, Zdící prvky Tachov, Dlažby II jakosti Tachov, Dlažba II jakosti Tachov, Plošné dlažby Tachov, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Louny Brno-město Praha-východ Uherské Hradiště Praha 16 Praha 13 Praha 7 Praha-Dolní Chabry Benešov Plzeň-sever Opava Praha-Čakovice Praha-Benice Praha 17 Praha 4 Nový Jičín Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Královice Praha 14 Praha-Kolovraty Beroun Znojmo Trutnov Pelhřimov Tachov Prostějov Praha-Lysolaje Jihlava Praha-Slivenec Blansko Praha-Koloděje Jeseník Kladno Praha 2 Praha-Březiněves Praha-Křeslice Praha 1 Česká Lípa Praha 21 Ústí nad Orlicí Chomutov Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Karviná Brno-venkov Praha 8 Mělník Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha-Újezd Příbram Hlavní město Praha Praha-západ Praha-Lipence Náchod Prachatice Praha 5 Praha-Petrovice Pardubice Praha 3 Rokycany Svitavy Praha-Dubeč Praha 18 Zlín Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Semily Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Liberec Praha-Suchdol Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Teplice Děčín Plzeň-jih Praha 9 Praha-Satalice Kroměříž Přerov Třebíč Šumperk Praha 20 Břeclav Žďár nad Sázavou Strakonice Praha 6 Tábor Praha 22 Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Hradec Králové Praha 15 Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tachov

Levná dlažba Tachov

Dlažba Tachov

Zámkové dlažby Tachov

Zámkové betonové dlažby Tachov

Zámková dlažba Tachov

Betonové dlažby Tachov

Betonová dlažba Tachov

Zdící prvky Tachov

Dlažby II jakosti Tachov

Dlažba II jakosti Tachov

Plošné dlažby Tachov