„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tachov

Nové produkty Tachov

Dlažby a obrubníky Tachov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tachov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tachov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tachov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tachov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tachov, Levná dlažba Tachov, Dlažba Tachov, Zámkové dlažby Tachov, Zámkové dlažba Tachov, Betonové dlažby Tachov, Betonová dlažba Tachov, Zdící prvky Tachov, Dlažby II jakosti Tachov, Dlažba II jakosti Tachov, Plošné dlažby Tachov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Hlavní město Praha Praha-Šeberov Pelhřimov Jičín Opava Praha 20 Praha 8 Praha 21 Praha-Koloděje Hradec Králové Přerov Praha-Libuš Prachatice Havlíčkův Brod Praha 5 Litoměřice Nymburk Náchod Písek Praha-Vinoř Nový Jičín Rokycany Praha-Dubeč Praha 18 Praha-Lysolaje České Budějovice Praha 22 Praha 1 Strakonice Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Pardubice Znojmo Plzeň-sever Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Semily Praha-Lochkov Praha-Královice Praha-Březiněves Praha 16 Praha 19 Praha 11 Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Břeclav Jeseník Vyškov Praha-východ Kolín Praha 2 Děčín Praha 17 Vsetín Ostrava-město Zlín Karlovy Vary Česká Lípa Praha 7 Teplice Praha 15 Mělník Praha-Řeporyje Trutnov Beroun Praha-Dolní Chabry Jihlava Šumperk Praha-Lipence Sokolov Český Krumlov Praha 4 Chomutov Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Kroměříž Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Praha-Satalice Chrudim Praha 14 Klatovy Praha-Zbraslav Liberec Praha-Čakovice Kladno Cheb Karviná Benešov Kutná Hora Tachov Praha-Benice Praha-Kolovraty Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tachov

Levná dlažba Tachov

Dlažba Tachov

Zámkové dlažby Tachov

Zámkové betonové dlažby Tachov

Zámková dlažba Tachov

Betonové dlažby Tachov

Betonová dlažba Tachov

Zdící prvky Tachov

Dlažby II jakosti Tachov

Dlažba II jakosti Tachov

Plošné dlažby Tachov