„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tachov

Nové produkty Tachov

Dlažby a obrubníky Tachov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tachov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tachov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tachov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tachov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tachov, Levná dlažba Tachov, Dlažba Tachov, Zámkové dlažby Tachov, Zámkové dlažba Tachov, Betonové dlažby Tachov, Betonová dlažba Tachov, Zdící prvky Tachov, Dlažby II jakosti Tachov, Dlažba II jakosti Tachov, Plošné dlažby Tachov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Tachov Žďár nad Sázavou Pardubice Jablonec nad Nisou Praha 16 Chomutov Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Děčín Beroun Praha-Lipence Vyškov Strakonice Opava Praha 20 Prostějov Praha 14 Praha-Lysolaje Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Český Krumlov Praha-Kunratice Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Praha-západ Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha 11 Praha 17 Blansko Jeseník Praha 15 Praha 18 Hodonín Havlíčkův Brod Zlín Šumperk Praha 5 Praha 22 Plzeň-sever Svitavy Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Praha-Křeslice Klatovy Benešov Prachatice Česká Lípa Praha-Vinoř Praha-východ Praha-Troja Písek Praha-Újezd Mladá Boleslav Kladno Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Hradec Králové Praha-Dubeč Plzeň-město Karviná Příbram Praha 9 Praha-Benice Domažlice Cheb Plzeň-jih Praha 1 Praha 10 Praha 3 Náchod Brno-venkov Pelhřimov Praha-Ďáblice Praha 12 Louny Praha-Šeberov Kroměříž Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Znojmo Vsetín Sokolov České Budějovice Rakovník Třebíč Hlavní město Praha Trutnov Brno-město Praha 2 Praha-Klánovice Tábor Břeclav Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tachov

Levná dlažba Tachov

Dlažba Tachov

Zámkové dlažby Tachov

Zámkové betonové dlažby Tachov

Zámková dlažba Tachov

Betonové dlažby Tachov

Betonová dlažba Tachov

Zdící prvky Tachov

Dlažby II jakosti Tachov

Dlažba II jakosti Tachov

Plošné dlažby Tachov