„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tachov

Nové produkty Tachov

Dlažby a obrubníky Tachov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tachov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tachov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tachov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tachov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tachov, Levná dlažba Tachov, Dlažba Tachov, Zámkové dlažby Tachov, Zámkové dlažba Tachov, Betonové dlažby Tachov, Betonová dlažba Tachov, Zdící prvky Tachov, Dlažby II jakosti Tachov, Dlažba II jakosti Tachov, Plošné dlažby Tachov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Praha-Petrovice Vyškov Prachatice Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Praha-Zličín České Budějovice Praha-Lysolaje Šumperk Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Praha-Dolní Chabry Most Břeclav Praha 9 Praha-Klánovice Praha-Troja Kladno Jindřichův Hradec Praha 13 Praha 22 Rokycany Praha-Dolní Počernice Praha 21 Praha-Vinoř Praha 17 Praha-západ Jičín Praha 3 Praha 20 Ostrava-město Olomouc Praha-Újezd Zlín Příbram Plzeň-sever Jeseník Chomutov Praha-Čakovice Trutnov Praha 2 Benešov Český Krumlov Semily Mělník Praha 5 Praha-Přední Kopanina Tachov Bruntál Litoměřice Praha-Křeslice Hodonín Praha-Lochkov Praha 11 Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Jihlava Praha-východ Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Plzeň-město Praha 10 Liberec Česká Lípa Brno-venkov Hlavní město Praha Praha-Královice Praha-Zbraslav Beroun Praha-Dubeč Pelhřimov Praha-Březiněves Cheb Praha-Nedvězí Praha 8 Děčín Nový Jičín Praha 4 Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Praha 14 Opava Louny Prostějov Praha 1 Praha 16 Přerov Domažlice Znojmo Praha 12 Kroměříž Praha-Lipence Uherské Hradiště Praha 15 Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tachov

Levná dlažba Tachov

Dlažba Tachov

Zámkové dlažby Tachov

Zámkové betonové dlažby Tachov

Zámková dlažba Tachov

Betonové dlažby Tachov

Betonová dlažba Tachov

Zdící prvky Tachov

Dlažby II jakosti Tachov

Dlažba II jakosti Tachov

Plošné dlažby Tachov