„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tachov

Nové produkty Tachov

Dlažby a obrubníky Tachov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tachov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tachov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tachov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tachov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tachov, Levná dlažba Tachov, Dlažba Tachov, Zámkové dlažby Tachov, Zámkové dlažba Tachov, Betonové dlažby Tachov, Betonová dlažba Tachov, Zdící prvky Tachov, Dlažby II jakosti Tachov, Dlažba II jakosti Tachov, Plošné dlažby Tachov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Uherské Hradiště Praha-Lipence Hradec Králové Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha 22 Praha 20 Svitavy Ostrava-město Litoměřice Praha-Libuš Vyškov Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Náchod Praha 8 Praha-Lysolaje Praha 14 Nymburk Jihlava Praha-Kunratice Praha 11 Děčín Opava Chomutov Sokolov Praha-Velká Chuchle Praha 10 Plzeň-město Praha-Křeslice Praha 12 Klatovy Zlín Praha 7 Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Jičín Rakovník Blansko Beroun Frýdek-Místek Znojmo Praha 21 Strakonice Kladno Praha 1 Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Český Krumlov Praha-Královice Praha-Dubeč Praha 16 Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Praha-Újezd České Budějovice Domažlice Jeseník Kolín Břeclav Bruntál Karlovy Vary Cheb Tábor Písek Chrudim Praha-Čakovice Pardubice Praha-Koloděje Hlavní město Praha Ústí nad Labem Semily Praha 4 Vsetín Kutná Hora Tachov Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Praha 3 Praha 13 Most Praha-Slivenec Rokycany Brno-venkov Kroměříž Prachatice Benešov Praha 19 Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Praha-západ Nový Jičín Praha 17 Praha-Kolovraty Karviná Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tachov

Levná dlažba Tachov

Dlažba Tachov

Zámkové dlažby Tachov

Zámkové betonové dlažby Tachov

Zámková dlažba Tachov

Betonové dlažby Tachov

Betonová dlažba Tachov

Zdící prvky Tachov

Dlažby II jakosti Tachov

Dlažba II jakosti Tachov

Plošné dlažby Tachov