„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tachov

Nové produkty Tachov

Dlažby a obrubníky Tachov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tachov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tachov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tachov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tachov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tachov, Levná dlažba Tachov, Dlažba Tachov, Zámkové dlažby Tachov, Zámkové dlažba Tachov, Betonové dlažby Tachov, Betonová dlažba Tachov, Zdící prvky Tachov, Dlažby II jakosti Tachov, Dlažba II jakosti Tachov, Plošné dlažby Tachov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Bruntál Praha 8 Tachov Pardubice Praha 7 Blansko Praha 20 Praha-Slivenec Praha 6 Liberec Plzeň-sever Vyškov Opava Praha-Lochkov Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Litoměřice Most Kladno Hradec Králové Praha-Vinoř Svitavy Cheb Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Praha-Troja Brno-město Nový Jičín Benešov Praha-Zbraslav Písek Kutná Hora Praha 4 Praha-Dubeč Šumperk Chrudim Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha 15 Mělník Praha 11 Praha-Koloděje Praha-Satalice Klatovy Sokolov Brno-venkov Hodonín Beroun Praha-Královice Prostějov Praha-Přední Kopanina Děčín Louny Žďár nad Sázavou Praha 19 Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Praha-Klánovice Hlavní město Praha Praha-Zličín Rakovník Ústí nad Labem Praha 2 Tábor Praha 18 Praha 3 Praha-Řeporyje Jičín Přerov Semily Jihlava České Budějovice Český Krumlov Zlín Praha 13 Praha-západ Olomouc Karviná Nymburk Rychnov nad Kněžnou Strakonice Praha-Nebušice Příbram Praha 17 Rokycany Náchod Praha-Újezd Praha 22 Prachatice Praha 12 Praha-Čakovice Kroměříž Praha-Štěrboholy Znojmo Česká Lípa Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tachov

Levná dlažba Tachov

Dlažba Tachov

Zámkové dlažby Tachov

Zámkové betonové dlažby Tachov

Zámková dlažba Tachov

Betonové dlažby Tachov

Betonová dlažba Tachov

Zdící prvky Tachov

Dlažby II jakosti Tachov

Dlažba II jakosti Tachov

Plošné dlažby Tachov