„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tachov

Nové produkty Tachov

Dlažby a obrubníky Tachov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tachov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tachov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tachov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tachov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tachov, Levná dlažba Tachov, Dlažba Tachov, Zámkové dlažby Tachov, Zámkové dlažba Tachov, Betonové dlažby Tachov, Betonová dlažba Tachov, Zdící prvky Tachov, Dlažby II jakosti Tachov, Dlažba II jakosti Tachov, Plošné dlažby Tachov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Jeseník Sokolov Praha 21 Jindřichův Hradec Praha 5 Praha-Čakovice Kolín Kladno Praha 18 Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Hlavní město Praha Rokycany Praha 16 Zlín Vsetín Ústí nad Orlicí Brno-město Liberec Prostějov Přerov Havlíčkův Brod České Budějovice Ústí nad Labem Praha-západ Hradec Králové Praha 6 Litoměřice Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Praha 12 Praha-Újezd Jihlava Praha 1 Semily Praha 4 Praha-Kolovraty Praha-Lipence Praha-Šeberov Mělník Plzeň-sever Nymburk Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Praha-východ Teplice Praha-Štěrboholy Rakovník Bruntál Praha 8 Praha-Ďáblice Nový Jičín Český Krumlov Kroměříž Jičín Klatovy Ostrava-město Beroun Znojmo Tachov Šumperk Praha 14 Příbram Praha 20 Třebíč Praha 17 Praha 3 Praha 11 Pardubice Opava Praha-Benice Mladá Boleslav Písek Pelhřimov Praha-Nedvězí Chrudim Vyškov Praha-Lochkov Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Trutnov Břeclav Kutná Hora Praha-Nebušice Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Benešov Praha-Libuš Svitavy Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha 15 Praha 22 Most Praha-Přední Kopanina Domažlice Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tachov

Levná dlažba Tachov

Dlažba Tachov

Zámkové dlažby Tachov

Zámkové betonové dlažby Tachov

Zámková dlažba Tachov

Betonové dlažby Tachov

Betonová dlažba Tachov

Zdící prvky Tachov

Dlažby II jakosti Tachov

Dlažba II jakosti Tachov

Plošné dlažby Tachov