„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Ostrava-město Cheb Praha 5 Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Praha-Lochkov Prachatice Vyškov Plzeň-město Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Svitavy Litoměřice Strakonice Žďár nad Sázavou Praha 13 Příbram Praha 14 Praha 7 Vsetín Praha-východ Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Praha 6 Jablonec nad Nisou Praha 9 Beroun Praha 18 Jeseník Praha 12 Praha-Šeberov Semily Blansko Praha 4 Praha 20 Mělník Domažlice Havlíčkův Brod Teplice Klatovy Děčín Mladá Boleslav Praha-Čakovice Náchod Ústí nad Labem Praha-Královice Praha 8 České Budějovice Liberec Praha-Zbraslav Tachov Praha 22 Praha 11 Písek Kroměříž Pelhřimov Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Třebíč Znojmo Brno-město Prostějov Praha 15 Trutnov Hradec Králové Praha 3 Sokolov Kolín Praha 17 Brno-venkov Praha-Březiněves Česká Lípa Praha-Satalice Praha-Suchdol Rokycany Pardubice Břeclav Praha-Nebušice Most Praha 2 Frýdek-Místek Praha-Koloděje Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Chrudim Karlovy Vary Plzeň-sever Jičín Rakovník Praha-Nedvězí Praha-Libuš Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby