„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Děčín Praha 7 Praha-Běchovice Chrudim Prostějov Praha-Slivenec Karlovy Vary Praha-Dubeč Praha 14 Svitavy Zlín Praha-Kunratice Jeseník Praha-Satalice Praha-Nebušice Praha-východ Praha-Královice Praha 8 Havlíčkův Brod Praha 15 Klatovy Strakonice Plzeň-město Brno-město Příbram Kolín Přerov Český Krumlov Domažlice Litoměřice Semily Jihlava Plzeň-sever Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Ostrava-město Karviná Praha-západ Prachatice Kutná Hora Chomutov Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Trutnov Třebíč Praha 18 Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Benešov Ústí nad Labem Praha 20 Praha 13 České Budějovice Hradec Králové Praha 10 Praha-Březiněves Praha-Zličín Praha 2 Praha-Ďáblice Praha 11 Sokolov Česká Lípa Most Plzeň-jih Praha 16 Cheb Praha-Křeslice Praha 9 Praha-Zbraslav Praha-Lipence Praha-Koloděje Kroměříž Opava Jindřichův Hradec Šumperk Praha-Šeberov Praha 1 Olomouc Kladno Uherské Hradiště Rakovník Hodonín Praha-Lysolaje Praha 21 Písek Praha-Lochkov Náchod Mělník Břeclav Praha-Nedvězí Praha 5 Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Praha-Benice Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby