„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Praha-Čakovice Praha 11 Sokolov Náchod Ústí nad Labem Písek Pelhřimov Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Frýdek-Místek Chomutov Vyškov Beroun Trutnov Praha 13 Most Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Znojmo Praha-Ďáblice Praha 6 Kutná Hora Praha 22 Blansko Praha 2 Rokycany Nový Jičín Jablonec nad Nisou Karviná Teplice Praha-Březiněves Litoměřice Rakovník Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Cheb Domažlice Praha-východ Praha-Křeslice Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha 17 Opava Tábor Praha 9 Česká Lípa České Budějovice Strakonice Jeseník Praha-Šeberov Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Ostrava-město Praha-Suchdol Plzeň-město Břeclav Brno-město Liberec Hodonín Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha-Troja Vsetín Praha 3 Prostějov Tachov Louny Praha-Satalice Praha-Kolovraty Pardubice Praha-Koloděje Praha 5 Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Český Krumlov Přerov Hradec Králové Svitavy Praha-Běchovice Praha-Slivenec Benešov Praha 15 Nymburk Praha-Vinoř Jičín Praha 16 Praha 12 Třebíč Děčín Prachatice Semily Praha 1 Chrudim Praha-Klánovice Kolín Praha 20 Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby