„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Benešov Břeclav Ústí nad Labem Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Praha-Kolovraty Zlín Praha 21 Praha 7 České Budějovice Litoměřice Praha 11 Praha 3 Jihlava Náchod Tábor Praha 8 Rokycany Semily Třebíč Praha-Újezd Kroměříž Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Český Krumlov Praha 15 Praha 16 Praha-Čakovice Praha-Lipence Praha-Řeporyje Karviná Praha-Kunratice Blansko Brno-město Domažlice Praha 14 Pardubice Bruntál Prachatice Frýdek-Místek Plzeň-město Praha-Benice Kutná Hora Praha-Lysolaje Mělník Praha-Suchdol Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Praha 6 Praha-Běchovice Chrudim Praha-Zličín Praha-Březiněves Strakonice Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Louny Praha 17 Hodonín Vsetín Ostrava-město Jablonec nad Nisou Prostějov Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Teplice Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Rakovník Praha-západ Přerov Praha 20 Praha-Dolní Počernice Liberec Praha 9 Vyškov Praha 10 Znojmo Praha 1 Praha 4 Opava Příbram Děčín Cheb Praha 5 Olomouc Praha-Vinoř Praha-Satalice Česká Lípa Most Praha 22 Praha-Zbraslav Šumperk Praha 18 Tachov Chomutov Svitavy Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby