„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha 22 Praha 6 Český Krumlov Jeseník Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Liberec Karviná Jablonec nad Nisou Praha 15 Ostrava-město Přerov Praha-Lysolaje Pardubice Jindřichův Hradec Praha-západ Nový Jičín Semily Mladá Boleslav Vyškov Praha 18 Praha 19 Sokolov Praha-Lipence Brno-město Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih Nymburk Kladno Děčín Bruntál Vsetín Uherské Hradiště Praha-Klánovice Praha 4 Praha-Dubeč Praha-Čakovice Kroměříž Hlavní město Praha Jičín Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Zlín Česká Lípa Praha-Suchdol Praha 12 Beroun Louny Praha 11 Praha 21 Kolín Písek Praha-Křeslice Praha 16 Praha-Královice Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Benešov Pelhřimov Prostějov Praha-Koloděje Klatovy Třebíč Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Jihlava Praha 2 Tábor Domažlice Plzeň-sever Hodonín Praha-Kolovraty Praha-východ Praha-Nebušice České Budějovice Havlíčkův Brod Praha 13 Praha-Šeberov Tachov Svitavy Praha-Běchovice Teplice Praha-Ďáblice Kutná Hora Plzeň-město Olomouc Cheb Trutnov Hradec Králové Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Opava Šumperk Příbram Prachatice Břeclav Praha-Zličín Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby