„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Prostějov Praha 10 České Budějovice Praha-Suchdol Praha-Zličín Praha 20 Louny Klatovy Praha-Slivenec Nový Jičín Cheb Praha 19 Hodonín Frýdek-Místek Hradec Králové Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Svitavy Praha-Koloděje Náchod Praha-Dubeč Pardubice Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Praha 17 Vsetín Hlavní město Praha Písek Příbram Most Praha 6 Sokolov Praha 16 Strakonice Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Znojmo Šumperk Rokycany Praha-Řeporyje Praha-Troja Semily Praha 12 Praha 18 Kroměříž Kladno Praha-Zbraslav Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Praha-Březiněves Mělník Praha 8 Beroun Domažlice Blansko Praha 2 Chrudim Praha 1 Praha-Lochkov Praha-Petrovice Praha-východ Děčín Plzeň-jih Praha 22 Trutnov Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Praha 9 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Kutná Hora Zlín Praha-Vinoř Teplice Plzeň-sever Tábor Karlovy Vary Kolín Praha-Štěrboholy Třebíč Český Krumlov Litoměřice Praha 11 Praha 4 Benešov Praha-západ Ústí nad Orlicí Opava Vyškov Uherské Hradiště Bruntál Praha 15 Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby