„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Praha-Běchovice Opava Kolín Jihlava Praha-Královice Rokycany Praha 7 Benešov Praha 15 Praha 5 Praha 11 Nymburk Plzeň-město Jeseník Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Vyškov Semily Chomutov Praha 17 Svitavy Hlavní město Praha Praha 14 Chrudim Praha 10 Praha 2 Plzeň-sever Prachatice Domažlice Vsetín Praha-Lochkov Olomouc Praha-Dolní Počernice Písek Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Praha 18 Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Kladno Tachov Mladá Boleslav Břeclav Příbram Praha-Benice Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Klatovy Praha 4 Liberec Strakonice České Budějovice Ústí nad Orlicí Náchod Beroun Uherské Hradiště Pardubice Praha-Zličín Hodonín Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Litoměřice Praha 6 Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Praha-Koloděje Praha 21 Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Mělník Plzeň-jih Praha 9 Český Krumlov Praha-Kunratice Děčín Ostrava-město Praha-Slivenec Kroměříž Frýdek-Místek Praha 20 Praha-Březiněves Praha 1 Praha 13 Praha-Vinoř Praha-Lipence Prostějov Tábor Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Přerov Praha-Klánovice Praha 22 Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby