„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Teplice Praha-Křeslice Třebíč Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha-Běchovice Ústí nad Labem Praha 5 Praha-Satalice České Budějovice Praha 1 Praha 9 Svitavy Pardubice Praha-východ Trutnov Praha-Kunratice Cheb Louny Praha 8 Praha 2 Znojmo Praha 4 Praha 15 Písek Semily Hlavní město Praha Karlovy Vary Praha-Lysolaje Strakonice Blansko Praha-Řeporyje Nymburk Plzeň-jih Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Jičín Praha 3 Praha 21 Plzeň-sever Mělník Kolín Praha-Klánovice Chrudim Praha 17 Vsetín Praha-Královice Beroun Český Krumlov Zlín Praha 20 Praha 18 Žďár nad Sázavou Praha-západ Pelhřimov Karviná Havlíčkův Brod Praha 14 Most Chomutov Frýdek-Místek Rokycany Mladá Boleslav Praha 22 Praha 11 Benešov Domažlice Praha-Nebušice Prostějov Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Šumperk Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Praha 10 Hradec Králové Praha-Nedvězí Rakovník Praha-Kolovraty Praha-Zličín Tachov Praha 12 Plzeň-město Praha-Lochkov Olomouc Praha-Vinoř Brno-venkov Bruntál Litoměřice Praha 13 Praha-Ďáblice Tábor Praha-Libuš Liberec Děčín Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby