„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 13

Nové produkty Praha 13

Dlažby a obrubníky Praha 13

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 13

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 13

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 13

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 13

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 13, Levná dlažba Praha 13, Dlažba Praha 13, Zámkové dlažby Praha 13, Zámkové dlažba Praha 13, Betonové dlažby Praha 13, Betonová dlažba Praha 13, Zdící prvky Praha 13, Dlažby II jakosti Praha 13, Dlažba II jakosti Praha 13, Plošné dlažby Praha 13, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Třebíč Prachatice Přerov Praha-Velká Chuchle Tábor Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Praha 10 Praha-Satalice Kolín Louny Chrudim Praha 13 Praha-Lysolaje Prostějov Praha-Újezd Tachov Rakovník Uherské Hradiště Jeseník Rokycany Olomouc Praha-Koloděje Teplice Trutnov Praha 12 Kroměříž Znojmo Zlín Svitavy Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Písek Praha 11 Plzeň-jih Hradec Králové Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Litoměřice Praha-Klánovice Klatovy Praha-Suchdol Děčín Chomutov Praha 1 Praha-západ Praha 15 Praha-Benice Opava Praha 9 Kladno Plzeň-sever Vyškov Strakonice Praha-Nedvězí Nymburk Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Praha 5 Cheb Hodonín Břeclav Benešov Pardubice Jihlava Mělník Praha 8 Karviná Liberec Bruntál Praha-Běchovice Blansko Praha-Dubeč Plzeň-město Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Praha 20 Brno-město Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Praha 3 Praha-Přední Kopanina Praha 6 Praha-Ďáblice Ostrava-město Vsetín Semily Praha 7 Karlovy Vary Jičín Hlavní město Praha Praha 22 Most Brno-venkov Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Praha-Královice Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 13

Levná dlažba Praha 13

Dlažba Praha 13

Zámkové dlažby Praha 13

Zámkové betonové dlažby Praha 13

Zámková dlažba Praha 13

Betonové dlažby Praha 13

Betonová dlažba Praha 13

Zdící prvky Praha 13

Dlažby II jakosti Praha 13

Dlažba II jakosti Praha 13

Plošné dlažby Praha 13