„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Příbram

Nové produkty Příbram

Dlažby a obrubníky Příbram

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Příbram

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Příbram

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Příbram

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Příbram

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Příbram, Levná dlažba Příbram, Dlažba Příbram, Zámkové dlažby Příbram, Zámkové dlažba Příbram, Betonové dlažby Příbram, Betonová dlažba Příbram, Zdící prvky Příbram, Dlažby II jakosti Příbram, Dlažba II jakosti Příbram, Plošné dlažby Příbram, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Zlín Olomouc Mladá Boleslav Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Brno-venkov Beroun Děčín Chrudim Praha 3 Ostrava-město Vyškov Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Praha-Lochkov Písek Louny Praha 13 Praha 4 Praha 8 Praha-Klánovice Praha 2 Praha 7 Praha-Koloděje Kolín Praha-Křeslice Semily Blansko Klatovy Most Bruntál Praha 21 Praha-Slivenec Praha-Dubeč Praha-Satalice Praha-Kunratice Prachatice Nový Jičín Znojmo Praha-Zbraslav Praha 22 Praha 20 Praha 14 Praha-Újezd Tachov Česká Lípa Praha 15 Praha-západ Hlavní město Praha Praha-Petrovice Pardubice Šumperk Praha 9 Mělník Praha-Dolní Počernice Praha 17 Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Karviná Jeseník Kladno Rakovník Břeclav Strakonice Hradec Králové Domažlice České Budějovice Litoměřice Jihlava Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Uherské Hradiště Prostějov Praha-Čakovice Praha 19 Praha 18 Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha-Běchovice Praha 10 Hodonín Kroměříž Český Krumlov Trutnov Nymburk Cheb Liberec Svitavy Plzeň-sever Praha-Lipence Praha-Lysolaje Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Příbram

Levná dlažba Příbram

Dlažba Příbram

Zámkové dlažby Příbram

Zámkové betonové dlažby Příbram

Zámková dlažba Příbram

Betonové dlažby Příbram

Betonová dlažba Příbram

Zdící prvky Příbram

Dlažby II jakosti Příbram

Dlažba II jakosti Příbram

Plošné dlažby Příbram