„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Příbram

Nové produkty Příbram

Dlažby a obrubníky Příbram

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Příbram

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Příbram

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Příbram

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Příbram

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Příbram, Levná dlažba Příbram, Dlažba Příbram, Zámkové dlažby Příbram, Zámkové dlažba Příbram, Betonové dlažby Příbram, Betonová dlažba Příbram, Zdící prvky Příbram, Dlažby II jakosti Příbram, Dlažba II jakosti Příbram, Plošné dlažby Příbram, Plošná dlažba


Další města:

Písek Hradec Králové Praha 4 Plzeň-sever Klatovy Praha-Běchovice Domažlice Praha 8 Tachov Praha 17 Louny Liberec Praha-Dubeč Frýdek-Místek Praha 19 Opava Praha 21 Nymburk Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Semily Mělník Tábor Kolín Beroun Hlavní město Praha Teplice Český Krumlov Česká Lípa Litoměřice Praha 10 Chomutov Praha-východ Praha 15 Pardubice Praha-Zličín Praha 11 Hodonín Praha-Šeberov Trutnov Prachatice Chrudim Praha-Dolní Počernice Olomouc Praha 3 České Budějovice Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Děčín Zlín Karviná Praha-Klánovice Rakovník Jihlava Ostrava-město Cheb Znojmo Praha-Kolovraty Náchod Praha-Přední Kopanina Prostějov Uherské Hradiště Kladno Sokolov Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Vyškov Šumperk Praha-Lipence Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Praha-Benice Praha 16 Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Most Jičín Bruntál Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha-Královice Kroměříž Praha 18 Břeclav Praha 1 Pelhřimov Praha-Křeslice Praha-Vinoř Brno-město Přerov Strakonice Praha 6 Žďár nad Sázavou Svitavy Rokycany Praha 12 Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Příbram

Levná dlažba Příbram

Dlažba Příbram

Zámkové dlažby Příbram

Zámkové betonové dlažby Příbram

Zámková dlažba Příbram

Betonové dlažby Příbram

Betonová dlažba Příbram

Zdící prvky Příbram

Dlažby II jakosti Příbram

Dlažba II jakosti Příbram

Plošné dlažby Příbram