„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Příbram

Nové produkty Příbram

Dlažby a obrubníky Příbram

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Příbram

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Příbram

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Příbram

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Příbram

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Příbram, Levná dlažba Příbram, Dlažba Příbram, Zámkové dlažby Příbram, Zámkové dlažba Příbram, Betonové dlažby Příbram, Betonová dlažba Příbram, Zdící prvky Příbram, Dlažby II jakosti Příbram, Dlažba II jakosti Příbram, Plošné dlažby Příbram, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Cheb Semily Písek Liberec Frýdek-Místek Příbram Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Trutnov Praha 2 Praha 21 Praha-Královice Karviná Děčín Praha-Zbraslav Litoměřice Praha-Štěrboholy Olomouc Jihlava Mladá Boleslav Praha 9 Praha-Zličín Kroměříž Domažlice Nový Jičín Kolín Rokycany Praha-Běchovice Strakonice Praha-Kolovraty Praha 15 Praha 14 Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Vyškov Praha-Slivenec Náchod Praha 17 Benešov Praha 1 Uherské Hradiště Praha-Koloděje Znojmo Praha 18 Blansko Přerov Klatovy Ústí nad Orlicí Praha 16 Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Nymburk Český Krumlov Kladno Beroun Mělník Praha-Vinoř Prostějov Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Chrudim Praha-Petrovice Karlovy Vary Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Praha 6 Jičín Hodonín Praha 8 Šumperk Praha-Benice Rakovník Pelhřimov Praha-Šeberov Ostrava-město Opava Praha-západ Praha-východ Jeseník Praha-Řeporyje Praha-Újezd Praha-Nebušice Zlín Bruntál Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Plzeň-město Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Praha 13 Praha-Nedvězí Praha 4 Praha-Dubeč Hlavní město Praha Praha 12 Brno-město Praha-Lipence Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Příbram

Levná dlažba Příbram

Dlažba Příbram

Zámkové dlažby Příbram

Zámkové betonové dlažby Příbram

Zámková dlažba Příbram

Betonové dlažby Příbram

Betonová dlažba Příbram

Zdící prvky Příbram

Dlažby II jakosti Příbram

Dlažba II jakosti Příbram

Plošné dlažby Příbram