„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Příbram

Nové produkty Příbram

Dlažby a obrubníky Příbram

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Příbram

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Příbram

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Příbram

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Příbram

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Příbram, Levná dlažba Příbram, Dlažba Příbram, Zámkové dlažby Příbram, Zámkové dlažba Příbram, Betonové dlažby Příbram, Betonová dlažba Příbram, Zdící prvky Příbram, Dlažby II jakosti Příbram, Dlažba II jakosti Příbram, Plošné dlažby Příbram, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha 18 Jeseník Náchod Rakovník Praha-Čakovice Děčín Jičín České Budějovice Praha-Troja Šumperk Praha-Koloděje Domažlice Uherské Hradiště Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih Znojmo Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Strakonice Hodonín Praha-Vinoř Kladno Nový Jičín Chrudim Český Krumlov Cheb Praha 3 Teplice Praha-východ Prostějov Vsetín Litoměřice Praha 5 Praha 8 Praha-Klánovice Praha 16 Kolín Příbram Havlíčkův Brod Praha 20 Praha-Štěrboholy Kutná Hora Praha-Lochkov Zlín Plzeň-město Praha 6 Praha-Křeslice Mladá Boleslav Přerov Jihlava Praha-Dolní Chabry Bruntál Praha 19 Opava Plzeň-sever Kroměříž Praha 14 Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Blansko Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Praha-Slivenec Hradec Králové Tachov Mělník Praha 1 Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Jablonec nad Nisou Praha 17 Most Pelhřimov Pardubice Praha-Lysolaje Praha-Libuš Břeclav Klatovy Louny Praha-Kolovraty Praha-Lipence Praha-Petrovice Beroun Praha 22 Benešov Praha 10 Praha 21 Praha-Březiněves Brno-venkov Praha 9 Praha 13 Chomutov Praha 12 Praha-Zličín Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Příbram

Levná dlažba Příbram

Dlažba Příbram

Zámkové dlažby Příbram

Zámkové betonové dlažby Příbram

Zámková dlažba Příbram

Betonové dlažby Příbram

Betonová dlažba Příbram

Zdící prvky Příbram

Dlažby II jakosti Příbram

Dlažba II jakosti Příbram

Plošné dlažby Příbram