„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Příbram

Nové produkty Příbram

Dlažby a obrubníky Příbram

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Příbram

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Příbram

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Příbram

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Příbram

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Příbram, Levná dlažba Příbram, Dlažba Příbram, Zámkové dlažby Příbram, Zámkové dlažba Příbram, Betonové dlažby Příbram, Betonová dlažba Příbram, Zdící prvky Příbram, Dlažby II jakosti Příbram, Dlažba II jakosti Příbram, Plošné dlažby Příbram, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Pardubice Kladno Praha 19 Plzeň-jih Praha-Petrovice Děčín Praha 14 Teplice Tachov Praha-Křeslice Praha-východ Třebíč Litoměřice Praha-Benice Praha-Lipence Praha-Lysolaje Nový Jičín Hodonín Praha-Velká Chuchle Opava Karlovy Vary Praha 7 Praha 2 Praha 12 Plzeň-sever Příbram Brno-venkov Semily Praha 22 Praha 17 Klatovy Jablonec nad Nisou Nymburk Praha-Přední Kopanina Sokolov Praha 8 Most Chrudim Vyškov Liberec Praha-Běchovice Bruntál Praha 10 Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Praha 18 Praha-Nedvězí Mělník Praha-Újezd Svitavy Blansko Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Karviná Jeseník Cheb Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Česká Lípa Rokycany Zlín Praha-Čakovice Mladá Boleslav Praha-Koloděje Chomutov Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Přerov Praha-Klánovice Praha 3 Domažlice Rakovník Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Praha 15 Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha 16 Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Kolín Benešov Praha-Libuš Jihlava Praha 11 Praha-Vinoř Praha-Zličín Jičín Brno-město Praha-Dubeč Praha 20 Písek Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha-Lochkov Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Příbram

Levná dlažba Příbram

Dlažba Příbram

Zámkové dlažby Příbram

Zámkové betonové dlažby Příbram

Zámková dlažba Příbram

Betonové dlažby Příbram

Betonová dlažba Příbram

Zdící prvky Příbram

Dlažby II jakosti Příbram

Dlažba II jakosti Příbram

Plošné dlažby Příbram