„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Příbram

Nové produkty Příbram

Dlažby a obrubníky Příbram

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Příbram

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Příbram

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Příbram

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Příbram

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Příbram, Levná dlažba Příbram, Dlažba Příbram, Zámkové dlažby Příbram, Zámkové dlažba Příbram, Betonové dlažby Příbram, Betonová dlažba Příbram, Zdící prvky Příbram, Dlažby II jakosti Příbram, Dlažba II jakosti Příbram, Plošné dlažby Příbram, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha 1 Ústí nad Labem Praha 18 Praha-Benice Písek Praha 5 Praha 6 Praha 12 Rokycany Děčín Praha 16 Frýdek-Místek Praha 19 Praha 14 Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Praha 7 Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Zlín Hodonín Bruntál Liberec Praha-Nebušice Tábor Praha-Troja Praha-Lochkov Vyškov Praha-Přední Kopanina Litoměřice Praha-Březiněves Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Strakonice Praha 11 Praha 15 Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Třebíč Plzeň-město Praha-Dubeč Mělník Přerov Praha-Slivenec Tachov Praha-Satalice Kladno Plzeň-jih Jičín Praha-Lipence Kolín Praha-západ Beroun Most Prachatice Praha-Zličín Břeclav Praha 13 Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Praha 10 Vsetín Šumperk Pelhřimov Hlavní město Praha Praha 20 Olomouc Praha-Šeberov Praha-Koloděje České Budějovice Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha 2 Karviná Praha-Libuš Praha-Běchovice Praha 8 Praha-Velká Chuchle Opava Praha-Kolovraty Klatovy Chrudim Svitavy Sokolov Kroměříž Praha-Dolní Počernice Praha 17 Pardubice Brno-venkov Kutná Hora Praha 9 Teplice Praha-Klánovice Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Příbram

Levná dlažba Příbram

Dlažba Příbram

Zámkové dlažby Příbram

Zámkové betonové dlažby Příbram

Zámková dlažba Příbram

Betonové dlažby Příbram

Betonová dlažba Příbram

Zdící prvky Příbram

Dlažby II jakosti Příbram

Dlažba II jakosti Příbram

Plošné dlažby Příbram