„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Příbram

Nové produkty Příbram

Dlažby a obrubníky Příbram

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Příbram

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Příbram

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Příbram

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Příbram

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Příbram, Levná dlažba Příbram, Dlažba Příbram, Zámkové dlažby Příbram, Zámkové dlažba Příbram, Betonové dlažby Příbram, Betonová dlažba Příbram, Zdící prvky Příbram, Dlažby II jakosti Příbram, Dlažba II jakosti Příbram, Plošné dlažby Příbram, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Klatovy Hlavní město Praha Plzeň-jih Náchod Kroměříž Praha-Klánovice Sokolov Praha 15 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Karviná Příbram Praha-Štěrboholy Český Krumlov Beroun Praha-Řeporyje Praha 6 Olomouc Plzeň-město Zlín Znojmo Šumperk Jičín Břeclav Česká Lípa Mladá Boleslav Praha-Lipence Praha-východ Brno-venkov Chomutov Chrudim Hodonín Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha 21 Praha 14 Praha-Přední Kopanina Blansko Most Děčín Kladno Praha-Nebušice Praha-Petrovice Kolín Praha 19 Praha-Zbraslav Litoměřice Brno-město Ostrava-město Praha-Křeslice Liberec Praha 10 Rokycany Benešov Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha-Běchovice Praha 1 Prostějov Pelhřimov Praha-Slivenec Opava Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Pardubice Ústí nad Orlicí Vyškov Domažlice Třebíč Strakonice Jihlava Praha-Újezd Uherské Hradiště Praha-Zličín Praha-Troja Praha 11 Frýdek-Místek Tachov Praha-Ďáblice Vsetín Mělník Praha 18 Praha 16 Tábor Písek Praha-Královice Praha 13 Svitavy Praha 12 Nymburk Praha 20 Rakovník Praha 4 Teplice Praha-západ České Budějovice Praha-Dubeč Praha 2 Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Příbram

Levná dlažba Příbram

Dlažba Příbram

Zámkové dlažby Příbram

Zámkové betonové dlažby Příbram

Zámková dlažba Příbram

Betonové dlažby Příbram

Betonová dlažba Příbram

Zdící prvky Příbram

Dlažby II jakosti Příbram

Dlažba II jakosti Příbram

Plošné dlažby Příbram