„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Příbram

Nové produkty Příbram

Dlažby a obrubníky Příbram

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Příbram

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Příbram

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Příbram

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Příbram

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Příbram, Levná dlažba Příbram, Dlažba Příbram, Zámkové dlažby Příbram, Zámkové dlažba Příbram, Betonové dlažby Příbram, Betonová dlažba Příbram, Zdící prvky Příbram, Dlažby II jakosti Příbram, Dlažba II jakosti Příbram, Plošné dlažby Příbram, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Praha-Klánovice Praha-Suchdol Praha 12 Praha-Březiněves Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Sokolov Šumperk Praha-Velká Chuchle Praha 18 Tábor Praha-západ Jičín Brno-venkov Karviná Litoměřice Praha 8 Pardubice Tachov Praha 10 Praha 22 Mělník Praha-Šeberov Bruntál Benešov Praha 14 Písek Praha-Běchovice Most Hradec Králové Chomutov Praha 3 Uherské Hradiště Pelhřimov Praha-Dubeč Praha-Královice Jeseník Praha 17 Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Chrudim Břeclav Praha-Lochkov Třebíč Opava Plzeň-město Semily Praha-Kolovraty Děčín Praha-Troja Hlavní město Praha Praha 16 Praha-Libuš Svitavy Louny Jablonec nad Nisou Praha 20 Hodonín Rakovník Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Klatovy Praha 9 Praha 21 Česká Lípa Praha-Kunratice Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha-Zličín Brno-město Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Domažlice Olomouc Praha 19 Plzeň-jih Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Liberec Praha-Satalice Kladno Praha-Dolní Chabry České Budějovice Příbram Praha 2 Vsetín Cheb Prostějov Praha 13 Kroměříž Kolín Plzeň-sever Rokycany Ústí nad Orlicí Praha 4 Praha-Nedvězí Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Příbram

Levná dlažba Příbram

Dlažba Příbram

Zámkové dlažby Příbram

Zámkové betonové dlažby Příbram

Zámková dlažba Příbram

Betonové dlažby Příbram

Betonová dlažba Příbram

Zdící prvky Příbram

Dlažby II jakosti Příbram

Dlažba II jakosti Příbram

Plošné dlažby Příbram