„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Příbram

Nové produkty Příbram

Dlažby a obrubníky Příbram

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Příbram

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Příbram

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Příbram

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Příbram

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Příbram, Levná dlažba Příbram, Dlažba Příbram, Zámkové dlažby Příbram, Zámkové dlažba Příbram, Betonové dlažby Příbram, Betonová dlažba Příbram, Zdící prvky Příbram, Dlažby II jakosti Příbram, Dlažba II jakosti Příbram, Plošné dlažby Příbram, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Praha 16 Chomutov Praha 11 Kutná Hora Brno-venkov Jeseník Praha 13 Nymburk Karviná Praha-západ Praha 18 Praha 1 Karlovy Vary Šumperk Semily Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Teplice Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Praha 22 Praha-Velká Chuchle Cheb Louny Prachatice Klatovy Praha-Přední Kopanina Benešov Praha-Lipence Břeclav Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Rokycany Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Strakonice Český Krumlov Opava Praha-Dubeč Pardubice Praha-Zličín Olomouc Praha 6 Most Brno-město Trutnov Plzeň-jih Praha 5 Praha-Královice Praha 19 Beroun Praha-Petrovice Praha-východ Bruntál Hradec Králové Praha 2 Tachov Praha-Benice Praha 8 Praha 17 Jihlava Praha-Slivenec Praha-Březiněves Praha-Nebušice Hlavní město Praha Frýdek-Místek Hodonín Praha 7 Praha 4 Praha 10 Přerov Domažlice Písek Praha-Libuš Nový Jičín Praha-Šeberov Litoměřice Ústí nad Labem Praha 15 Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Praha 14 Liberec Praha-Lochkov Česká Lípa Blansko Jablonec nad Nisou Praha 21 Havlíčkův Brod Praha 12 Praha-Újezd Kroměříž Praha-Ďáblice Plzeň-město Praha-Troja Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Ostrava-město Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Příbram

Levná dlažba Příbram

Dlažba Příbram

Zámkové dlažby Příbram

Zámkové betonové dlažby Příbram

Zámková dlažba Příbram

Betonové dlažby Příbram

Betonová dlažba Příbram

Zdící prvky Příbram

Dlažby II jakosti Příbram

Dlažba II jakosti Příbram

Plošné dlažby Příbram