„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Příbram

Nové produkty Příbram

Dlažby a obrubníky Příbram

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Příbram

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Příbram

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Příbram

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Příbram

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Příbram, Levná dlažba Příbram, Dlažba Příbram, Zámkové dlažby Příbram, Zámkové dlažba Příbram, Betonové dlažby Příbram, Betonová dlažba Příbram, Zdící prvky Příbram, Dlažby II jakosti Příbram, Dlažba II jakosti Příbram, Plošné dlažby Příbram, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Mělník Vsetín Praha 7 Praha 12 Děčín Jablonec nad Nisou Praha 6 Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Klatovy Praha 5 Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Jičín Praha 17 Praha 4 Praha-Lysolaje Strakonice Břeclav Příbram Praha 1 Praha-Petrovice Trutnov Prachatice Litoměřice Písek Hodonín Žďár nad Sázavou Znojmo Praha-Křeslice Cheb Plzeň-jih Pardubice Praha 20 Brno-venkov Plzeň-sever Ostrava-město Domažlice Most Chrudim Praha-východ Praha-Satalice Praha-Ďáblice Praha-západ Kolín Beroun Praha 16 České Budějovice Louny Praha-Slivenec Praha 14 Tachov Chomutov Ústí nad Orlicí Praha-Benice Prostějov Jindřichův Hradec Náchod Opava Rakovník Praha 18 Tábor Svitavy Semily Šumperk Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Benešov Zlín Praha-Klánovice Praha-Zličín Praha-Zbraslav Praha-Velká Chuchle Praha 9 Praha-Kolovraty Přerov Nový Jičín Praha-Čakovice Praha 3 Praha-Libuš Praha 21 Praha-Troja Frýdek-Místek Hlavní město Praha Praha-Koloděje Vyškov Mladá Boleslav Česká Lípa Bruntál Teplice Praha-Nebušice Praha 10 Havlíčkův Brod Praha 13 Sokolov Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Příbram

Levná dlažba Příbram

Dlažba Příbram

Zámkové dlažby Příbram

Zámkové betonové dlažby Příbram

Zámková dlažba Příbram

Betonové dlažby Příbram

Betonová dlažba Příbram

Zdící prvky Příbram

Dlažby II jakosti Příbram

Dlažba II jakosti Příbram

Plošné dlažby Příbram