„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Liberec

Nové produkty Liberec

Dlažby a obrubníky Liberec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Liberec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Liberec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Liberec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Liberec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Liberec, Levná dlažba Liberec, Dlažba Liberec, Zámkové dlažby Liberec, Zámkové dlažba Liberec, Betonové dlažby Liberec, Betonová dlažba Liberec, Zdící prvky Liberec, Dlažby II jakosti Liberec, Dlažba II jakosti Liberec, Plošné dlažby Liberec, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Praha-Troja Hlavní město Praha Praha 11 Šumperk Uherské Hradiště Praha 18 Beroun České Budějovice Praha-Kunratice Litoměřice Praha 15 Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Domažlice Praha-Koloděje Jičín Most Karviná Rokycany Ostrava-město Tábor Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Praha 5 Praha-Slivenec Praha-východ Písek Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Znojmo Cheb Praha-Satalice Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Praha 6 Pelhřimov Kladno Sokolov Praha-Dolní Počernice Praha 17 Praha-Petrovice Praha-Klánovice Příbram Praha-západ Praha 19 Klatovy Nymburk Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Praha-Lipence Praha 8 Blansko Praha 3 Praha 10 Praha 21 Brno-město Česká Lípa Praha-Lochkov Praha 9 Přerov Praha-Březiněves Strakonice Opava Praha 16 Kroměříž Praha-Nebušice Hodonín Praha-Libuš Chomutov Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Trutnov Frýdek-Místek Praha-Královice Brno-venkov Praha 13 Plzeň-sever Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Praha 2 Karlovy Vary Třebíč Semily Praha-Velká Chuchle Louny Vsetín Rakovník Praha-Benice Plzeň-jih Havlíčkův Brod Jeseník Chrudim Praha-Řeporyje Svitavy Žďár nad Sázavou Praha 1 Olomouc Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Liberec

Levná dlažba Liberec

Dlažba Liberec

Zámkové dlažby Liberec

Zámkové betonové dlažby Liberec

Zámková dlažba Liberec

Betonové dlažby Liberec

Betonová dlažba Liberec

Zdící prvky Liberec

Dlažby II jakosti Liberec

Dlažba II jakosti Liberec

Plošné dlažby Liberec