„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Liberec

Nové produkty Liberec

Dlažby a obrubníky Liberec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Liberec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Liberec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Liberec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Liberec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Liberec, Levná dlažba Liberec, Dlažba Liberec, Zámkové dlažby Liberec, Zámkové dlažba Liberec, Betonové dlažby Liberec, Betonová dlažba Liberec, Zdící prvky Liberec, Dlažby II jakosti Liberec, Dlažba II jakosti Liberec, Plošné dlažby Liberec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Sokolov Kolín Praha-západ Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Písek Plzeň-jih Praha-Březiněves Jablonec nad Nisou Šumperk Rychnov nad Kněžnou Příbram Semily Plzeň-město Praha-Klánovice Nymburk Tábor Karviná Praha 14 Praha-Běchovice Praha 11 Klatovy Prachatice Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Praha 7 Praha-Zličín Domažlice Praha 5 Nový Jičín Litoměřice Benešov Praha 13 Blansko Praha-Štěrboholy Praha 17 Praha-Troja Brno-město Praha 8 Ústí nad Labem Jeseník Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha 1 Tachov Praha-Zbraslav Cheb Brno-venkov Praha 12 Mělník Jihlava Trutnov Vsetín Bruntál Praha-Nedvězí Praha-Královice Kutná Hora Praha-Křeslice Praha-Petrovice Vyškov Most Uherské Hradiště Ostrava-město Zlín Praha 16 Svitavy Praha 21 Beroun Praha-Dolní Počernice Praha 20 Praha-Slivenec Děčín České Budějovice Praha-Satalice Praha-Čakovice Praha-Koloděje Praha-Újezd Opava Praha 6 Pardubice Jindřichův Hradec Plzeň-sever Teplice Znojmo Praha 2 Praha 3 Rakovník Praha-Lipence Praha-Dubeč Hradec Králové Náchod Liberec Přerov Český Krumlov Pelhřimov Praha-Vinoř Praha 22 Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Liberec

Levná dlažba Liberec

Dlažba Liberec

Zámkové dlažby Liberec

Zámkové betonové dlažby Liberec

Zámková dlažba Liberec

Betonové dlažby Liberec

Betonová dlažba Liberec

Zdící prvky Liberec

Dlažby II jakosti Liberec

Dlažba II jakosti Liberec

Plošné dlažby Liberec