„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Liberec

Nové produkty Liberec

Dlažby a obrubníky Liberec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Liberec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Liberec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Liberec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Liberec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Liberec, Levná dlažba Liberec, Dlažba Liberec, Zámkové dlažby Liberec, Zámkové dlažba Liberec, Betonové dlažby Liberec, Betonová dlažba Liberec, Zdící prvky Liberec, Dlažby II jakosti Liberec, Dlažba II jakosti Liberec, Plošné dlažby Liberec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Praha-Březiněves Příbram Praha-Troja Česká Lípa Praha 10 Ústí nad Orlicí Vyškov Benešov Vsetín Znojmo Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Rakovník Tábor Bruntál Praha 21 Plzeň-sever Brno-venkov Praha 16 Olomouc Frýdek-Místek Praha 1 Blansko Praha-Lysolaje Beroun Praha 7 Uherské Hradiště Praha 12 Praha-Petrovice Praha 8 Praha-Nedvězí Praha-Klánovice Pardubice Praha-Benice Domažlice Břeclav Praha-Slivenec Plzeň-jih Praha 15 Praha 2 Děčín Kroměříž Praha 19 Karlovy Vary Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Zlín Strakonice Praha-Přední Kopanina Praha-východ Opava Pelhřimov Praha 14 Praha 9 Semily Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Rokycany Klatovy Šumperk Kladno Brno-město Karviná Plzeň-město Mladá Boleslav Liberec Ústí nad Labem Sokolov Praha 6 Tachov Kutná Hora Třebíč Praha 20 Hradec Králové Kolín Praha-západ Praha-Zličín Hlavní město Praha Praha 11 Praha-Lochkov Praha-Vinoř Praha-Satalice Praha 3 Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Český Krumlov Prostějov Nymburk Praha-Ďáblice Praha 18 Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Liberec

Levná dlažba Liberec

Dlažba Liberec

Zámkové dlažby Liberec

Zámkové betonové dlažby Liberec

Zámková dlažba Liberec

Betonové dlažby Liberec

Betonová dlažba Liberec

Zdící prvky Liberec

Dlažby II jakosti Liberec

Dlažba II jakosti Liberec

Plošné dlažby Liberec