„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Liberec

Nové produkty Liberec

Dlažby a obrubníky Liberec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Liberec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Liberec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Liberec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Liberec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Liberec, Levná dlažba Liberec, Dlažba Liberec, Zámkové dlažby Liberec, Zámkové dlažba Liberec, Betonové dlažby Liberec, Betonová dlažba Liberec, Zdící prvky Liberec, Dlažby II jakosti Liberec, Dlažba II jakosti Liberec, Plošné dlažby Liberec, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Blansko Děčín Brno-město Strakonice Zlín Písek Liberec Praha-Křeslice Hradec Králové Rokycany Praha 18 Český Krumlov Praha-Zbraslav Vsetín Příbram Hodonín Břeclav Praha-Újezd Šumperk Praha-Zličín Domažlice Praha 14 Mělník Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Chomutov Havlíčkův Brod Praha 16 Mladá Boleslav Praha 21 Chrudim Plzeň-jih Klatovy Praha 3 Bruntál Praha-Čakovice Semily Most Praha-Ďáblice Karlovy Vary Rakovník Praha 17 Praha-Lysolaje Praha 11 Praha-východ Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Svitavy Praha-Šeberov Prachatice Praha-Slivenec Plzeň-město Trutnov Praha-Řeporyje Vyškov Brno-venkov Kroměříž Praha 5 Praha 20 Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Praha 13 Teplice Česká Lípa Praha-Kolovraty Jeseník Praha-Lipence Cheb Praha-Benice Praha-Vinoř České Budějovice Praha 15 Nový Jičín Praha-Klánovice Benešov Praha-Libuš Náchod Jihlava Kladno Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Praha 19 Pelhřimov Olomouc Beroun Třebíč Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Plzeň-sever Praha 6 Praha 2 Litoměřice Prostějov Praha 10 Praha 1 Praha-Troja Praha-Suchdol Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Liberec

Levná dlažba Liberec

Dlažba Liberec

Zámkové dlažby Liberec

Zámkové betonové dlažby Liberec

Zámková dlažba Liberec

Betonové dlažby Liberec

Betonová dlažba Liberec

Zdící prvky Liberec

Dlažby II jakosti Liberec

Dlažba II jakosti Liberec

Plošné dlažby Liberec