„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Liberec

Nové produkty Liberec

Dlažby a obrubníky Liberec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Liberec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Liberec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Liberec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Liberec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Liberec, Levná dlažba Liberec, Dlažba Liberec, Zámkové dlažby Liberec, Zámkové dlažba Liberec, Betonové dlažby Liberec, Betonová dlažba Liberec, Zdící prvky Liberec, Dlažby II jakosti Liberec, Dlažba II jakosti Liberec, Plošné dlažby Liberec, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Břeclav Beroun Praha 1 Praha-Nebušice Kladno Jindřichův Hradec Český Krumlov Praha-Suchdol Pardubice Praha-Petrovice Šumperk Písek Plzeň-sever Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Přerov Praha-Libuš Sokolov Nový Jičín Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha 18 Plzeň-jih Frýdek-Místek Tábor Karviná Trutnov Praha-Běchovice Praha 2 Praha-východ Pelhřimov Liberec Praha-Březiněves Praha 15 Náchod Jeseník Karlovy Vary Most Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Kolín Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Ústí nad Labem Rokycany Brno-venkov Děčín Opava Praha-Zbraslav Vsetín Praha-Benice Klatovy Praha-Koloděje Hradec Králové Ústí nad Orlicí Rakovník Příbram Praha-Lochkov Tachov Praha 3 Třebíč Praha 20 Praha 8 Praha-Přední Kopanina Praha 11 Kutná Hora Praha-Královice Praha 16 Plzeň-město Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Praha 9 Praha 6 Praha 19 Praha-Zličín Ostrava-město Cheb Semily Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Praha 4 Praha 7 České Budějovice Blansko Louny Zlín Teplice Vyškov Praha 12 Praha-Nedvězí Praha 21 Svitavy Praha 5 Praha-Újezd Kroměříž Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Liberec

Levná dlažba Liberec

Dlažba Liberec

Zámkové dlažby Liberec

Zámkové betonové dlažby Liberec

Zámková dlažba Liberec

Betonové dlažby Liberec

Betonová dlažba Liberec

Zdící prvky Liberec

Dlažby II jakosti Liberec

Dlažba II jakosti Liberec

Plošné dlažby Liberec