„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Liberec

Nové produkty Liberec

Dlažby a obrubníky Liberec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Liberec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Liberec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Liberec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Liberec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Liberec, Levná dlažba Liberec, Dlažba Liberec, Zámkové dlažby Liberec, Zámkové dlažba Liberec, Betonové dlažby Liberec, Betonová dlažba Liberec, Zdící prvky Liberec, Dlažby II jakosti Liberec, Dlažba II jakosti Liberec, Plošné dlažby Liberec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Olomouc Praha-Zbraslav Praha-Satalice Hodonín Praha-Vinoř Brno-venkov Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Praha 19 Mladá Boleslav Jihlava Brno-město Praha 1 Beroun Praha 10 Tachov Praha-západ Nový Jičín Praha-Ďáblice Břeclav Frýdek-Místek Praha 11 Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha-Suchdol Příbram Pardubice Blansko Kroměříž Jablonec nad Nisou Přerov Šumperk Praha-Lochkov Náchod Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha-Slivenec Prachatice Praha 7 Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Praha 6 Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Karlovy Vary Tábor Jeseník Praha 3 Česká Lípa Praha 22 Ostrava-město Kutná Hora Most Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Praha-Březiněves Trutnov Praha 12 Nymburk Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha-Petrovice Praha 14 Liberec Český Krumlov Benešov Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Karviná Strakonice Cheb Praha-Dubeč Louny Sokolov Praha-Troja Praha 20 Kladno Praha 16 Znojmo Praha 4 Vyškov Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Vsetín Jindřichův Hradec Semily Praha-Klánovice Praha-Čakovice Chrudim Klatovy Praha-Újezd Děčín Kolín Teplice Praha 18 Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Liberec

Levná dlažba Liberec

Dlažba Liberec

Zámkové dlažby Liberec

Zámkové betonové dlažby Liberec

Zámková dlažba Liberec

Betonové dlažby Liberec

Betonová dlažba Liberec

Zdící prvky Liberec

Dlažby II jakosti Liberec

Dlažba II jakosti Liberec

Plošné dlažby Liberec