„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Liberec

Nové produkty Liberec

Dlažby a obrubníky Liberec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Liberec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Liberec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Liberec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Liberec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Liberec, Levná dlažba Liberec, Dlažba Liberec, Zámkové dlažby Liberec, Zámkové dlažba Liberec, Betonové dlažby Liberec, Betonová dlažba Liberec, Zdící prvky Liberec, Dlažby II jakosti Liberec, Dlažba II jakosti Liberec, Plošné dlažby Liberec, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Brno-město Děčín Praha 6 Praha-Velká Chuchle Praha 15 Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Vsetín Praha 10 Jihlava Ostrava-město Litoměřice Praha-západ Praha-Újezd Praha-Ďáblice Pelhřimov České Budějovice Praha 18 Kladno Plzeň-město Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Praha 19 Praha-Klánovice Znojmo Praha-Zličín Praha 11 Hradec Králové Liberec Praha 13 Hlavní město Praha Třebíč Mělník Blansko Bruntál Praha-Benice Prachatice Tábor Plzeň-jih Mladá Boleslav Břeclav Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Nový Jičín Karlovy Vary Svitavy Pardubice Rokycany Praha 1 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Praha-Královice Beroun Praha 2 Praha 21 Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Šumperk Louny Jeseník Strakonice Zlín Rychnov nad Kněžnou Tachov Praha-Lipence Praha 22 Kutná Hora Ústí nad Labem Praha 9 Kolín Prostějov Jičín Praha 20 Praha 4 Semily Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Most Trutnov Praha-Petrovice Česká Lípa Domažlice Benešov Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Praha-Koloděje Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Praha 8 Chomutov Praha-Slivenec Nymburk Praha-Přední Kopanina Příbram Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Liberec

Levná dlažba Liberec

Dlažba Liberec

Zámkové dlažby Liberec

Zámkové betonové dlažby Liberec

Zámková dlažba Liberec

Betonové dlažby Liberec

Betonová dlažba Liberec

Zdící prvky Liberec

Dlažby II jakosti Liberec

Dlažba II jakosti Liberec

Plošné dlažby Liberec