„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Liberec

Nové produkty Liberec

Dlažby a obrubníky Liberec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Liberec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Liberec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Liberec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Liberec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Liberec, Levná dlažba Liberec, Dlažba Liberec, Zámkové dlažby Liberec, Zámkové dlažba Liberec, Betonové dlažby Liberec, Betonová dlažba Liberec, Zdící prvky Liberec, Dlažby II jakosti Liberec, Dlažba II jakosti Liberec, Plošné dlažby Liberec, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Mělník Praha-Vinoř Praha-Benice Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Zlín Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Nymburk Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Praha-západ Tachov Plzeň-sever Praha 6 Praha-Újezd Hradec Králové Beroun Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Praha 22 Vyškov Blansko Brno-venkov Náchod Hodonín Šumperk Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Rakovník Praha 4 Praha-Klánovice Plzeň-město Praha-Čakovice Rokycany Havlíčkův Brod Praha 18 Pelhřimov Praha 21 Opava Hlavní město Praha Praha 8 Pardubice Kroměříž Benešov Praha-Lochkov Praha-Libuš Praha 5 Olomouc Praha-Koloděje Praha 20 Ústí nad Orlicí Plzeň-jih Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Vsetín Karviná Brno-město Praha-Březiněves Praha 19 Strakonice Ostrava-město Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Třebíč Praha-Šeberov Chomutov Břeclav Prachatice Nový Jičín České Budějovice Praha-Běchovice Jeseník Praha 7 Praha 10 Domažlice Kolín Praha 2 Tábor Praha 14 Svitavy Litoměřice Prostějov Praha-východ Trutnov Praha 12 Frýdek-Místek Chrudim Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha 15 Praha 13 Jihlava Praha-Petrovice Klatovy Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Liberec

Levná dlažba Liberec

Dlažba Liberec

Zámkové dlažby Liberec

Zámkové betonové dlažby Liberec

Zámková dlažba Liberec

Betonové dlažby Liberec

Betonová dlažba Liberec

Zdící prvky Liberec

Dlažby II jakosti Liberec

Dlažba II jakosti Liberec

Plošné dlažby Liberec