„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Liberec

Nové produkty Liberec

Dlažby a obrubníky Liberec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Liberec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Liberec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Liberec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Liberec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Liberec, Levná dlažba Liberec, Dlažba Liberec, Zámkové dlažby Liberec, Zámkové dlažba Liberec, Betonové dlažby Liberec, Betonová dlažba Liberec, Zdící prvky Liberec, Dlažby II jakosti Liberec, Dlažba II jakosti Liberec, Plošné dlažby Liberec, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Praha-Klánovice Praha-Troja Praha 11 Praha-Kunratice Jeseník Praha-Vinoř Praha-Čakovice Tábor Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Sokolov Bruntál Praha-Benice Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha-Křeslice Praha-Suchdol Praha 5 Plzeň-jih Praha-Újezd Praha-Běchovice Brno-město Prostějov Benešov Rakovník Karviná Praha-Nedvězí Svitavy Praha 22 Opava Praha 3 Semily Praha 21 Písek Praha-Zličín Tachov Teplice Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Praha-Petrovice Chrudim Ostrava-město Mělník Praha 18 Praha 20 Praha-Slivenec Pelhřimov Prachatice Praha-Šeberov Pardubice Praha 13 Česká Lípa Rokycany Praha-Řeporyje Uherské Hradiště České Budějovice Jablonec nad Nisou Třebíč Praha 8 Hodonín Přerov Praha 7 Hlavní město Praha Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Nový Jičín Děčín Praha-Nebušice Jihlava Praha-Koloděje Vsetín Strakonice Klatovy Praha 4 Louny Příbram Most Plzeň-sever Praha 17 Praha-Ďáblice Vyškov Praha-Štěrboholy Beroun Praha 15 Znojmo Žďár nad Sázavou Chomutov Zlín Praha-západ Praha-Kolovraty Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Liberec Mladá Boleslav Plzeň-město Nymburk Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Liberec

Levná dlažba Liberec

Dlažba Liberec

Zámkové dlažby Liberec

Zámkové betonové dlažby Liberec

Zámková dlažba Liberec

Betonové dlažby Liberec

Betonová dlažba Liberec

Zdící prvky Liberec

Dlažby II jakosti Liberec

Dlažba II jakosti Liberec

Plošné dlažby Liberec