„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Liberec

Nové produkty Liberec

Dlažby a obrubníky Liberec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Liberec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Liberec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Liberec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Liberec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Liberec, Levná dlažba Liberec, Dlažba Liberec, Zámkové dlažby Liberec, Zámkové dlažba Liberec, Betonové dlažby Liberec, Betonová dlažba Liberec, Zdící prvky Liberec, Dlažby II jakosti Liberec, Dlažba II jakosti Liberec, Plošné dlažby Liberec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Teplice Tábor Uherské Hradiště Praha 11 Pelhřimov Praha 21 Praha-Vinoř Praha-Újezd Praha 12 Pardubice Jindřichův Hradec Praha-Satalice Rokycany Louny Cheb Plzeň-jih Jihlava Vsetín Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Prachatice Praha 15 Domažlice Praha-Štěrboholy Praha 8 Praha-Lochkov Hradec Králové Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Chomutov Praha 18 Brno-město Praha 1 Kolín Praha-Křeslice Praha 14 Praha 16 Semily Nymburk Plzeň-město Praha 5 Zlín Karviná Rakovník Přerov Ostrava-město Mělník Praha 19 Praha 13 Sokolov Opava Praha-Troja Praha-Klánovice Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Kutná Hora Znojmo Praha-Běchovice Most Praha 9 Praha-východ Česká Lípa Vyškov Hodonín Písek Litoměřice Šumperk Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Svitavy Praha 6 Praha-Velká Chuchle Olomouc Kroměříž Klatovy Praha-Libuš Český Krumlov Beroun Praha 7 Děčín Praha-Šeberov Praha-Lipence Třebíč Trutnov Praha 20 Praha 17 Příbram Praha 3 Nový Jičín Praha 4 Karlovy Vary Prostějov Praha-Kunratice Praha-Čakovice Jeseník Frýdek-Místek Hlavní město Praha Praha-Benice Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Liberec

Levná dlažba Liberec

Dlažba Liberec

Zámkové dlažby Liberec

Zámkové betonové dlažby Liberec

Zámková dlažba Liberec

Betonové dlažby Liberec

Betonová dlažba Liberec

Zdící prvky Liberec

Dlažby II jakosti Liberec

Dlažba II jakosti Liberec

Plošné dlažby Liberec