„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Liberec

Nové produkty Liberec

Dlažby a obrubníky Liberec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Liberec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Liberec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Liberec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Liberec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Liberec, Levná dlažba Liberec, Dlažba Liberec, Zámkové dlažby Liberec, Zámkové dlažba Liberec, Betonové dlažby Liberec, Betonová dlažba Liberec, Zdící prvky Liberec, Dlažby II jakosti Liberec, Dlažba II jakosti Liberec, Plošné dlažby Liberec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Šumperk Náchod Karviná Havlíčkův Brod Praha 2 Jindřichův Hradec Praha 20 Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha 19 Praha-Koloděje Praha-Lochkov Brno-venkov Praha 16 Praha-Slivenec Praha 21 Chrudim Praha-západ Praha-Zbraslav Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Praha 10 Žďár nad Sázavou Strakonice Praha-Šeberov Uherské Hradiště Opava Praha-Vinoř Blansko Vyškov Rakovník Hlavní město Praha Břeclav Olomouc Pelhřimov Praha-Řeporyje Praha 5 Brno-město Praha-Suchdol Sokolov Prostějov Praha-Kolovraty Hodonín Nový Jičín Praha-Ďáblice Děčín Praha 17 Praha 4 Ostrava-město Praha-Petrovice Praha 22 Praha 6 Cheb Praha-Královice Praha-Čakovice Zlín Praha-Satalice Česká Lípa Příbram Plzeň-jih Praha-Benice Ústí nad Labem Praha 18 Litoměřice Ústí nad Orlicí Jihlava Praha 13 Kutná Hora Semily Benešov Praha 12 Jičín Český Krumlov Praha 3 Jeseník Nymburk Praha-Lipence Písek Chomutov Praha-Březiněves Vsetín Praha-Kunratice Kroměříž Praha-Dolní Chabry Praha 1 Hradec Králové Klatovy Praha 9 Praha-Újezd Pardubice Praha-Dubeč Tábor Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Teplice Rokycany Praha 8 Přerov Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Liberec

Levná dlažba Liberec

Dlažba Liberec

Zámkové dlažby Liberec

Zámkové betonové dlažby Liberec

Zámková dlažba Liberec

Betonové dlažby Liberec

Betonová dlažba Liberec

Zdící prvky Liberec

Dlažby II jakosti Liberec

Dlažba II jakosti Liberec

Plošné dlažby Liberec