„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Liberec

Nové produkty Liberec

Dlažby a obrubníky Liberec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Liberec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Liberec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Liberec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Liberec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Liberec, Levná dlažba Liberec, Dlažba Liberec, Zámkové dlažby Liberec, Zámkové dlažba Liberec, Betonové dlažby Liberec, Betonová dlažba Liberec, Zdící prvky Liberec, Dlažby II jakosti Liberec, Dlažba II jakosti Liberec, Plošné dlažby Liberec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Praha-Koloděje Kolín Semily Praha-Dolní Chabry Klatovy Trutnov Tábor Děčín Šumperk Praha 4 Břeclav Praha-Slivenec Teplice Český Krumlov Praha-Lipence Praha 22 Praha 13 Praha-Běchovice Prostějov Vsetín Tachov Praha 18 Praha-Řeporyje Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Praha 2 Jablonec nad Nisou Olomouc Praha-Benice Benešov Třebíč Praha 21 Mělník Strakonice Liberec Litoměřice Ústí nad Orlicí Ostrava-město Praha-Kunratice Prachatice Praha 8 Praha 11 Plzeň-sever Nový Jičín Praha-Nedvězí Praha 20 Sokolov Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Praha 6 Praha 17 Praha-východ Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Vyškov Praha 1 Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Česká Lípa Rakovník Znojmo Praha 15 Brno-venkov Louny Praha-Satalice Karlovy Vary Kladno Praha 19 Plzeň-jih Nymburk Jeseník Jihlava Praha-Lysolaje Písek Most Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Chomutov Praha-Libuš Mladá Boleslav Hodonín Praha-Křeslice Chrudim Domažlice Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Brno-město Cheb Pardubice České Budějovice Rokycany Beroun Bruntál Praha 5 Praha-západ Praha-Zbraslav Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Liberec

Levná dlažba Liberec

Dlažba Liberec

Zámkové dlažby Liberec

Zámkové betonové dlažby Liberec

Zámková dlažba Liberec

Betonové dlažby Liberec

Betonová dlažba Liberec

Zdící prvky Liberec

Dlažby II jakosti Liberec

Dlažba II jakosti Liberec

Plošné dlažby Liberec