„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 14

Nové produkty Praha 14

Dlažby a obrubníky Praha 14

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 14

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 14

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 14

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 14

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 14, Levná dlažba Praha 14, Dlažba Praha 14, Zámkové dlažby Praha 14, Zámkové dlažba Praha 14, Betonové dlažby Praha 14, Betonová dlažba Praha 14, Zdící prvky Praha 14, Dlažby II jakosti Praha 14, Dlažba II jakosti Praha 14, Plošné dlažby Praha 14, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Praha 16 Praha-Královice Praha-Šeberov Teplice Sokolov Pelhřimov Praha 19 Jeseník Praha-Lipence České Budějovice Praha-Vinoř Frýdek-Místek Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Tábor Česká Lípa Strakonice Písek Třebíč Prostějov Blansko Svitavy Praha-Velká Chuchle Liberec Praha 20 Šumperk Praha-Nedvězí Brno-město Praha-Suchdol Jihlava Karlovy Vary Klatovy Chomutov Trutnov Mělník Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Praha-Kolovraty Praha 22 Vyškov Praha-Libuš Cheb Praha-Křeslice Přerov Praha 1 Praha-Zličín Praha 12 Plzeň-sever Plzeň-jih Rakovník Znojmo Tachov Opava Praha 14 Brno-venkov Semily Praha 11 Praha-Dolní Chabry Karviná Praha-Satalice Praha 15 Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Český Krumlov Plzeň-město Praha 4 Mladá Boleslav Praha-východ Praha 3 Kroměříž Beroun Prachatice Praha-Řeporyje Praha 13 Žďár nad Sázavou Nymburk Praha-Troja Nový Jičín Praha-západ Praha-Běchovice Benešov Praha-Štěrboholy Zlín Louny Praha-Lochkov Náchod Havlíčkův Brod Příbram Chrudim Domažlice Praha-Nebušice Rokycany Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Praha-Čakovice Praha 7 Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 14

Levná dlažba Praha 14

Dlažba Praha 14

Zámkové dlažby Praha 14

Zámkové betonové dlažby Praha 14

Zámková dlažba Praha 14

Betonové dlažby Praha 14

Betonová dlažba Praha 14

Zdící prvky Praha 14

Dlažby II jakosti Praha 14

Dlažba II jakosti Praha 14

Plošné dlažby Praha 14