„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 9

Nové produkty Praha 9

Dlažby a obrubníky Praha 9

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 9

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 9

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 9

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 9

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 9, Levná dlažba Praha 9, Dlažba Praha 9, Zámkové dlažby Praha 9, Zámkové dlažba Praha 9, Betonové dlažby Praha 9, Betonová dlažba Praha 9, Zdící prvky Praha 9, Dlažby II jakosti Praha 9, Dlažba II jakosti Praha 9, Plošné dlažby Praha 9, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Praha 9 Vyškov Chrudim Praha 13 Klatovy Prostějov Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Brno-venkov Hradec Králové Vsetín Třebíč Cheb Praha-Vinoř Prachatice Praha-Suchdol Benešov Pardubice Praha-Satalice Beroun Praha 10 Praha 19 Domažlice Praha 1 Praha-Koloděje Semily Praha 22 Praha-východ Liberec Rokycany Praha 14 Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Chomutov Praha 20 Česká Lípa Uherské Hradiště Tábor Praha 16 Strakonice Praha 18 Praha 11 Praha-Kunratice Tachov Praha-Dubeč Praha-Újezd Praha 5 Trutnov Praha-Dolní Chabry Litoměřice Mělník Jihlava Praha 21 Přerov Břeclav Praha-Lipence Praha-Čakovice Praha-Klánovice Praha 17 Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha-Březiněves Děčín Praha-Libuš Brno-město Náchod České Budějovice Pelhřimov Praha-západ Praha-Běchovice Ostrava-město Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Blansko Zlín Most Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Kolín Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Bruntál Praha-Lochkov Jičín Plzeň-město Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Hodonín Karviná Nymburk Jeseník Plzeň-jih Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 9

Levná dlažba Praha 9

Dlažba Praha 9

Zámkové dlažby Praha 9

Zámkové betonové dlažby Praha 9

Zámková dlažba Praha 9

Betonové dlažby Praha 9

Betonová dlažba Praha 9

Zdící prvky Praha 9

Dlažby II jakosti Praha 9

Dlažba II jakosti Praha 9

Plošné dlažby Praha 9