„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 9

Nové produkty Praha 9

Dlažby a obrubníky Praha 9

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 9

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 9

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 9

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 9

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 9, Levná dlažba Praha 9, Dlažba Praha 9, Zámkové dlažby Praha 9, Zámkové dlažba Praha 9, Betonové dlažby Praha 9, Betonová dlažba Praha 9, Zdící prvky Praha 9, Dlažby II jakosti Praha 9, Dlažba II jakosti Praha 9, Plošné dlažby Praha 9, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Praha 13 Praha 1 Teplice České Budějovice Praha 19 Praha-Královice Karviná Praha-Benice Praha 10 Praha-Šeberov Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Praha 2 Praha-Satalice Brno-venkov Mělník Pardubice Havlíčkův Brod Jičín Tábor Náchod Praha-Újezd Praha 4 Praha 15 Praha-Kunratice Praha-Libuš Olomouc Ostrava-město Praha-Petrovice Jihlava Česká Lípa Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Praha-Nebušice Praha 5 Vyškov Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Praha 11 Ústí nad Orlicí Přerov Praha-Dolní Chabry Vsetín Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Strakonice Hodonín Příbram Sokolov Tachov Praha 12 Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Nymburk Praha 20 Břeclav Praha 22 Praha-Čakovice Most Bruntál Jeseník Praha-Lipence Chrudim Nový Jičín Praha-západ Znojmo Louny Praha-Běchovice Kroměříž Praha-Suchdol Pelhřimov Třebíč Praha 16 Praha-Klánovice Prachatice Litoměřice Písek Praha-Lochkov Plzeň-jih Rakovník Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Praha-Zličín Praha-Troja Praha-Nedvězí Karlovy Vary Cheb Brno-město Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Zlín Jindřichův Hradec Svitavy Praha 7 Praha 18 Plzeň-sever Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 9

Levná dlažba Praha 9

Dlažba Praha 9

Zámkové dlažby Praha 9

Zámkové betonové dlažby Praha 9

Zámková dlažba Praha 9

Betonové dlažby Praha 9

Betonová dlažba Praha 9

Zdící prvky Praha 9

Dlažby II jakosti Praha 9

Dlažba II jakosti Praha 9

Plošné dlažby Praha 9