„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Čakovice

Nové produkty Praha-Čakovice

Dlažby a obrubníky Praha-Čakovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Čakovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Čakovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Čakovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Čakovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Čakovice, Levná dlažba Praha-Čakovice, Dlažba Praha-Čakovice, Zámkové dlažby Praha-Čakovice, Zámkové dlažba Praha-Čakovice, Betonové dlažby Praha-Čakovice, Betonová dlažba Praha-Čakovice, Zdící prvky Praha-Čakovice, Dlažby II jakosti Praha-Čakovice, Dlažba II jakosti Praha-Čakovice, Plošné dlažby Praha-Čakovice, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Hlavní město Praha Šumperk Klatovy Plzeň-jih Plzeň-město Praha-Královice Praha-Slivenec Praha 5 Opava Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha-Šeberov Praha-Troja Znojmo Praha-Kunratice Tábor Nový Jičín Praha 1 Beroun Hradec Králové Ústí nad Orlicí Benešov Praha-Benice Praha 16 Hodonín Svitavy Praha 11 Prostějov Brno-venkov Jeseník Praha 18 Chrudim Praha-Újezd Třebíč Trutnov Praha-Satalice Kutná Hora České Budějovice Mělník Praha 9 Písek Prachatice Praha-Nebušice Česká Lípa Rokycany Liberec Kladno Vyškov Přerov Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Praha 8 Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Cheb Olomouc Strakonice Praha 12 Praha 19 Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Pardubice Most Praha 17 Blansko Praha-Libuš Praha-Dolní Chabry Praha 3 Kroměříž Jičín Praha-Dubeč Praha-Čakovice Praha-Křeslice Praha-Lochkov Jihlava Praha-Zličín Louny Karlovy Vary Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Děčín Praha 22 Praha-Ďáblice Praha 20 Mladá Boleslav Český Krumlov Břeclav Praha-Koloděje Teplice Praha-Řeporyje Příbram Praha-Dolní Počernice Praha 4 Litoměřice Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Čakovice

Levná dlažba Praha-Čakovice

Dlažba Praha-Čakovice

Zámkové dlažby Praha-Čakovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Čakovice

Zámková dlažba Praha-Čakovice

Betonové dlažby Praha-Čakovice

Betonová dlažba Praha-Čakovice

Zdící prvky Praha-Čakovice

Dlažby II jakosti Praha-Čakovice

Dlažba II jakosti Praha-Čakovice

Plošné dlažby Praha-Čakovice