„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Čakovice

Nové produkty Praha-Čakovice

Dlažby a obrubníky Praha-Čakovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Čakovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Čakovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Čakovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Čakovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Čakovice, Levná dlažba Praha-Čakovice, Dlažba Praha-Čakovice, Zámkové dlažby Praha-Čakovice, Zámkové dlažba Praha-Čakovice, Betonové dlažby Praha-Čakovice, Betonová dlažba Praha-Čakovice, Zdící prvky Praha-Čakovice, Dlažby II jakosti Praha-Čakovice, Dlažba II jakosti Praha-Čakovice, Plošné dlažby Praha-Čakovice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Praha 13 Pelhřimov Olomouc Břeclav Praha-Dolní Chabry Praha 20 Praha-západ Praha 12 Litoměřice Pardubice České Budějovice Nymburk Hradec Králové Svitavy Praha-Zličín Brno-venkov Praha-Petrovice Vsetín Prachatice Praha-Přední Kopanina Praha 3 Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Tachov Praha 7 Praha-Klánovice Praha-Kunratice Praha-Újezd Praha-Křeslice Ostrava-město Praha 4 Kutná Hora Praha-Čakovice Frýdek-Místek Opava Znojmo Praha-Koloděje Praha-Běchovice Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Rakovník Bruntál Praha 16 Vyškov Praha 2 Louny Karlovy Vary Karviná Plzeň-jih Praha-Lipence Praha-Suchdol Zlín Praha-Libuš Praha 6 Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Hodonín Liberec Kladno Přerov Děčín Náchod Praha 19 Plzeň-město Jičín Příbram Brno-město Strakonice Kolín Praha 9 Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Praha 21 Praha 22 Uherské Hradiště Česká Lípa Třebíč Praha 5 Praha-Satalice Praha-Lysolaje Praha-Troja Tábor Praha-Královice Benešov Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha-východ Plzeň-sever Praha 17 Cheb Praha-Dolní Počernice Praha 18 Teplice Praha-Benice Praha-Vinoř Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Čakovice

Levná dlažba Praha-Čakovice

Dlažba Praha-Čakovice

Zámkové dlažby Praha-Čakovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Čakovice

Zámková dlažba Praha-Čakovice

Betonové dlažby Praha-Čakovice

Betonová dlažba Praha-Čakovice

Zdící prvky Praha-Čakovice

Dlažby II jakosti Praha-Čakovice

Dlažba II jakosti Praha-Čakovice

Plošné dlažby Praha-Čakovice