„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Čakovice

Nové produkty Praha-Čakovice

Dlažby a obrubníky Praha-Čakovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Čakovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Čakovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Čakovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Čakovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Čakovice, Levná dlažba Praha-Čakovice, Dlažba Praha-Čakovice, Zámkové dlažby Praha-Čakovice, Zámkové dlažba Praha-Čakovice, Betonové dlažby Praha-Čakovice, Betonová dlažba Praha-Čakovice, Zdící prvky Praha-Čakovice, Dlažby II jakosti Praha-Čakovice, Dlažba II jakosti Praha-Čakovice, Plošné dlažby Praha-Čakovice, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Hodonín Praha-Libuš Benešov Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Kladno Jindřichův Hradec České Budějovice Praha 14 Břeclav Prachatice Praha-Lysolaje Praha 3 Praha-Štěrboholy Písek Praha-Čakovice Uherské Hradiště Mělník Tachov Blansko Praha 19 Šumperk Louny Chomutov Praha-Újezd Praha 9 Klatovy Zlín Litoměřice Karviná Česká Lípa Praha-Kunratice Bruntál Liberec Most Semily Tábor Praha 16 Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Plzeň-sever Vyškov Nový Jičín Děčín Beroun Hlavní město Praha Znojmo Jihlava Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Ústí nad Labem Praha 8 Třebíč Praha 22 Praha 18 Praha-Slivenec Praha 5 Praha 6 Praha 12 Praha-Lipence Plzeň-jih Pelhřimov Opava Rokycany Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Brno-město Český Krumlov Praha 4 Chrudim Jičín Náchod Žďár nad Sázavou Olomouc Praha-Březiněves Praha-Vinoř Cheb Rakovník Praha-Benice Hradec Králové Svitavy Praha 21 Praha 17 Brno-venkov Praha 2 Praha-Šeberov Praha-Koloděje Kroměříž Praha-Klánovice Frýdek-Místek Praha-Nebušice Praha-Troja Strakonice Prostějov Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Čakovice

Levná dlažba Praha-Čakovice

Dlažba Praha-Čakovice

Zámkové dlažby Praha-Čakovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Čakovice

Zámková dlažba Praha-Čakovice

Betonové dlažby Praha-Čakovice

Betonová dlažba Praha-Čakovice

Zdící prvky Praha-Čakovice

Dlažby II jakosti Praha-Čakovice

Dlažba II jakosti Praha-Čakovice

Plošné dlažby Praha-Čakovice