„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Čakovice

Nové produkty Praha-Čakovice

Dlažby a obrubníky Praha-Čakovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Čakovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Čakovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Čakovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Čakovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Čakovice, Levná dlažba Praha-Čakovice, Dlažba Praha-Čakovice, Zámkové dlažby Praha-Čakovice, Zámkové dlažba Praha-Čakovice, Betonové dlažby Praha-Čakovice, Betonová dlažba Praha-Čakovice, Zdící prvky Praha-Čakovice, Dlažby II jakosti Praha-Čakovice, Dlažba II jakosti Praha-Čakovice, Plošné dlažby Praha-Čakovice, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Praha 7 Praha 21 Litoměřice Náchod Mladá Boleslav Nymburk Praha-Křeslice Nový Jičín Pardubice Cheb Olomouc Chrudim Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Sokolov Plzeň-sever Přerov Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Hlavní město Praha Mělník Praha-Benice Česká Lípa Brno-město České Budějovice Benešov Teplice Praha 18 Karviná Praha 14 Kutná Hora Rakovník Trutnov Praha-Běchovice Praha 4 Praha 16 Ústí nad Orlicí Brno-venkov Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Praha 10 Svitavy Znojmo Blansko Praha-Libuš Ústí nad Labem Praha 9 Prostějov Praha-Nedvězí Praha 17 Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Jihlava Prachatice Praha-Slivenec Kladno Jeseník Praha-Přední Kopanina Kroměříž Opava Praha 3 Chomutov Plzeň-jih Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha-Šeberov Plzeň-město Praha-Petrovice Praha-Suchdol Hodonín Semily Český Krumlov Klatovy Bruntál Praha-Troja Praha-Ďáblice Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Karlovy Vary Louny Děčín Praha-Královice Praha 2 Vsetín Praha-Velká Chuchle Šumperk Praha-západ Domažlice Praha 22 Praha 13 Jičín Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Čakovice

Levná dlažba Praha-Čakovice

Dlažba Praha-Čakovice

Zámkové dlažby Praha-Čakovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Čakovice

Zámková dlažba Praha-Čakovice

Betonové dlažby Praha-Čakovice

Betonová dlažba Praha-Čakovice

Zdící prvky Praha-Čakovice

Dlažby II jakosti Praha-Čakovice

Dlažba II jakosti Praha-Čakovice

Plošné dlažby Praha-Čakovice