„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Čakovice

Nové produkty Praha-Čakovice

Dlažby a obrubníky Praha-Čakovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Čakovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Čakovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Čakovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Čakovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Čakovice, Levná dlažba Praha-Čakovice, Dlažba Praha-Čakovice, Zámkové dlažby Praha-Čakovice, Zámkové dlažba Praha-Čakovice, Betonové dlažby Praha-Čakovice, Betonová dlažba Praha-Čakovice, Zdící prvky Praha-Čakovice, Dlažby II jakosti Praha-Čakovice, Dlažba II jakosti Praha-Čakovice, Plošné dlažby Praha-Čakovice, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Praha-Nebušice Praha 10 Děčín Ústí nad Orlicí Praha-Troja Bruntál Praha-Velká Chuchle Jeseník Litoměřice Praha-Šeberov Hradec Králové Svitavy Praha-Královice Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Praha-Slivenec Rakovník Ústí nad Labem České Budějovice Pardubice Kroměříž Praha-Křeslice Sokolov Náchod Jičín Příbram Praha 5 Praha 22 Praha 17 Most Louny Karlovy Vary Teplice Praha-Újezd Nový Jičín Domažlice Opava Praha-Zbraslav Praha-Benice Cheb Kladno Rychnov nad Kněžnou Vsetín Plzeň-město Žďár nad Sázavou Chomutov Přerov Prachatice Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Praha 19 Benešov Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Praha 15 Ostrava-město Brno-město Znojmo Nymburk Trutnov Vyškov Praha-Dolní Chabry Praha 14 Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Písek Břeclav Kutná Hora Praha-Nedvězí Český Krumlov Jablonec nad Nisou Praha 2 Chrudim Plzeň-sever Šumperk Jihlava Beroun Tábor Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Praha 21 Prostějov Praha-Petrovice Praha 20 Praha-Přední Kopanina Karviná Rokycany Praha 16 Plzeň-jih Praha 1 Semily Praha 9 Praha-Lochkov Klatovy Kolín Mělník Liberec Praha-Koloděje Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Čakovice

Levná dlažba Praha-Čakovice

Dlažba Praha-Čakovice

Zámkové dlažby Praha-Čakovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Čakovice

Zámková dlažba Praha-Čakovice

Betonové dlažby Praha-Čakovice

Betonová dlažba Praha-Čakovice

Zdící prvky Praha-Čakovice

Dlažby II jakosti Praha-Čakovice

Dlažba II jakosti Praha-Čakovice

Plošné dlažby Praha-Čakovice