„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Čakovice

Nové produkty Praha-Čakovice

Dlažby a obrubníky Praha-Čakovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Čakovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Čakovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Čakovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Čakovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Čakovice, Levná dlažba Praha-Čakovice, Dlažba Praha-Čakovice, Zámkové dlažby Praha-Čakovice, Zámkové dlažba Praha-Čakovice, Betonové dlažby Praha-Čakovice, Betonová dlažba Praha-Čakovice, Zdící prvky Praha-Čakovice, Dlažby II jakosti Praha-Čakovice, Dlažba II jakosti Praha-Čakovice, Plošné dlažby Praha-Čakovice, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Nový Jičín Praha 14 Praha 3 Praha 10 Praha-Újezd Brno-venkov Příbram Domažlice Vyškov Olomouc Praha-Kunratice Kolín Strakonice Bruntál Přerov Praha-východ Náchod Hradec Králové Plzeň-jih Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha-Lochkov Praha 17 Praha-Slivenec Most Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Kutná Hora Karlovy Vary Praha 18 Česká Lípa Chrudim Kroměříž Praha-Zličín Praha-Benice Beroun Teplice Praha-Přední Kopanina Břeclav Benešov Jihlava Písek Mělník Plzeň-město Vsetín Třebíč Praha-západ Jindřichův Hradec Praha 15 Praha 8 Praha-Lipence Děčín Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Pelhřimov České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Šumperk Praha-Satalice Zlín Praha-Troja Praha-Nebušice Svitavy Blansko Praha 12 Plzeň-sever Praha-Křeslice Praha 11 Praha 22 Pardubice Praha-Březiněves Ústí nad Labem Praha-Suchdol Rokycany Praha-Dolní Chabry Praha 4 Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Hodonín Znojmo Karviná Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Rakovník Praha 20 Praha-Ďáblice Sokolov Praha-Petrovice Praha-Běchovice Louny Praha 7 Mladá Boleslav Chomutov Praha-Řeporyje Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Čakovice

Levná dlažba Praha-Čakovice

Dlažba Praha-Čakovice

Zámkové dlažby Praha-Čakovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Čakovice

Zámková dlažba Praha-Čakovice

Betonové dlažby Praha-Čakovice

Betonová dlažba Praha-Čakovice

Zdící prvky Praha-Čakovice

Dlažby II jakosti Praha-Čakovice

Dlažba II jakosti Praha-Čakovice

Plošné dlažby Praha-Čakovice