„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Čakovice

Nové produkty Praha-Čakovice

Dlažby a obrubníky Praha-Čakovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Čakovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Čakovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Čakovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Čakovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Čakovice, Levná dlažba Praha-Čakovice, Dlažba Praha-Čakovice, Zámkové dlažby Praha-Čakovice, Zámkové dlažba Praha-Čakovice, Betonové dlažby Praha-Čakovice, Betonová dlažba Praha-Čakovice, Zdící prvky Praha-Čakovice, Dlažby II jakosti Praha-Čakovice, Dlažba II jakosti Praha-Čakovice, Plošné dlažby Praha-Čakovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Hodonín Prachatice Havlíčkův Brod Jeseník Mladá Boleslav Praha 14 Nový Jičín Vyškov Praha-Suchdol Opava Praha-Nedvězí Znojmo Louny Žďár nad Sázavou Teplice Benešov Jičín Praha 6 Chrudim Pardubice Praha-Šeberov Brno-město Hradec Králové Jihlava Praha-Troja Praha-Nebušice Kolín Praha-Dubeč Most Frýdek-Místek České Budějovice Karviná Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Šumperk Praha 11 Strakonice Praha-východ Praha 18 Praha 17 Praha-Klánovice Mělník Břeclav Blansko Klatovy Praha 8 Příbram Plzeň-jih Praha-Královice Praha-Kolovraty Tábor Praha 16 Olomouc Rakovník Praha 21 Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Písek Pelhřimov Praha-Újezd Rokycany Praha-Libuš Česká Lípa Praha-Zličín Praha-Zbraslav Plzeň-sever Praha 10 Praha-Satalice Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Praha 19 Praha-Dolní Chabry Nymburk Cheb Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha 22 Praha 9 Semily Praha 5 Prostějov Hlavní město Praha Kutná Hora Praha-západ Jindřichův Hradec Děčín Praha-Vinoř Třebíč Beroun Vsetín Praha-Petrovice Trutnov Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Čakovice

Levná dlažba Praha-Čakovice

Dlažba Praha-Čakovice

Zámkové dlažby Praha-Čakovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Čakovice

Zámková dlažba Praha-Čakovice

Betonové dlažby Praha-Čakovice

Betonová dlažba Praha-Čakovice

Zdící prvky Praha-Čakovice

Dlažby II jakosti Praha-Čakovice

Dlažba II jakosti Praha-Čakovice

Plošné dlažby Praha-Čakovice