„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Čakovice

Nové produkty Praha-Čakovice

Dlažby a obrubníky Praha-Čakovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Čakovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Čakovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Čakovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Čakovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Čakovice, Levná dlažba Praha-Čakovice, Dlažba Praha-Čakovice, Zámkové dlažby Praha-Čakovice, Zámkové dlažba Praha-Čakovice, Betonové dlažby Praha-Čakovice, Betonová dlažba Praha-Čakovice, Zdící prvky Praha-Čakovice, Dlažby II jakosti Praha-Čakovice, Dlažba II jakosti Praha-Čakovice, Plošné dlažby Praha-Čakovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Brno-venkov Praha-západ Praha-Troja Sokolov Trutnov Brno-město Semily Blansko Jeseník Tachov Mladá Boleslav Rokycany Znojmo Hodonín Olomouc Třebíč Kutná Hora Kroměříž Strakonice Praha-Benice Praha-Petrovice Praha-Kunratice Praha 13 Praha-Újezd Praha-Satalice Praha-Libuš Kolín Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Nový Jičín Teplice Frýdek-Místek Český Krumlov Praha-Křeslice Děčín Náchod Jihlava Nymburk Liberec Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Beroun Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Hradec Králové Zlín Praha-Nedvězí Pelhřimov Litoměřice Praha 6 Prachatice Karlovy Vary Praha-Lipence Praha 5 Chomutov Praha-Suchdol Benešov Praha-Zličín Prostějov Svitavy Přerov Bruntál Praha 18 Cheb Vyškov Praha-východ Praha 11 Praha 9 Tábor Ústí nad Labem Praha 4 Vsetín Klatovy Praha 17 Praha 2 Mělník Most Česká Lípa Šumperk Praha 21 Praha 19 Břeclav Jindřichův Hradec Praha 1 Praha 7 Praha-Dubeč Písek Jičín Praha-Slivenec Domažlice Rakovník Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Praha 3 Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Čakovice

Levná dlažba Praha-Čakovice

Dlažba Praha-Čakovice

Zámkové dlažby Praha-Čakovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Čakovice

Zámková dlažba Praha-Čakovice

Betonové dlažby Praha-Čakovice

Betonová dlažba Praha-Čakovice

Zdící prvky Praha-Čakovice

Dlažby II jakosti Praha-Čakovice

Dlažba II jakosti Praha-Čakovice

Plošné dlažby Praha-Čakovice