„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Čakovice

Nové produkty Praha-Čakovice

Dlažby a obrubníky Praha-Čakovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Čakovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Čakovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Čakovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Čakovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Čakovice, Levná dlažba Praha-Čakovice, Dlažba Praha-Čakovice, Zámkové dlažby Praha-Čakovice, Zámkové dlažba Praha-Čakovice, Betonové dlažby Praha-Čakovice, Betonová dlažba Praha-Čakovice, Zdící prvky Praha-Čakovice, Dlažby II jakosti Praha-Čakovice, Dlažba II jakosti Praha-Čakovice, Plošné dlažby Praha-Čakovice, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Příbram Praha 17 Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Pardubice Praha 14 Sokolov Hodonín Praha-Čakovice Praha 10 Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Praha 9 Praha-Dubeč Prachatice Praha 2 Břeclav Náchod Praha 3 Frýdek-Místek Prostějov Praha 16 Kolín Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Český Krumlov Jihlava Praha-Kunratice Třebíč Strakonice Ostrava-město Uherské Hradiště Praha-Satalice Havlíčkův Brod Litoměřice Praha 19 Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Praha 11 Jindřichův Hradec Přerov Praha-Klánovice Olomouc Písek Praha 7 Trutnov Praha-Šeberov Rakovník Jeseník Praha-Ďáblice Praha 18 Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha-západ České Budějovice Praha 12 Praha 13 Praha 5 Praha-Lochkov Praha-Královice Benešov Klatovy Jablonec nad Nisou Domažlice Praha-Koloděje Praha-Újezd Nový Jičín Kladno Plzeň-jih Tábor Chomutov Tachov Rokycany Praha 4 Praha-Běchovice Most Praha-Suchdol Praha-Březiněves Brno-venkov Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha-Kolovraty Nymburk Ústí nad Labem Praha 15 Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Praha 8 Karviná Praha 1 Praha-Benice Liberec Hradec Králové Hlavní město Praha Mělník Karlovy Vary Zlín Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Čakovice

Levná dlažba Praha-Čakovice

Dlažba Praha-Čakovice

Zámkové dlažby Praha-Čakovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Čakovice

Zámková dlažba Praha-Čakovice

Betonové dlažby Praha-Čakovice

Betonová dlažba Praha-Čakovice

Zdící prvky Praha-Čakovice

Dlažby II jakosti Praha-Čakovice

Dlažba II jakosti Praha-Čakovice

Plošné dlažby Praha-Čakovice