„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Čakovice

Nové produkty Praha-Čakovice

Dlažby a obrubníky Praha-Čakovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Čakovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Čakovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Čakovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Čakovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Čakovice, Levná dlažba Praha-Čakovice, Dlažba Praha-Čakovice, Zámkové dlažby Praha-Čakovice, Zámkové dlažba Praha-Čakovice, Betonové dlažby Praha-Čakovice, Betonová dlažba Praha-Čakovice, Zdící prvky Praha-Čakovice, Dlažby II jakosti Praha-Čakovice, Dlažba II jakosti Praha-Čakovice, Plošné dlažby Praha-Čakovice, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Šumperk Praha-západ Praha-Běchovice Tábor Praha-Zbraslav Praha 3 Rakovník Nový Jičín Praha 8 Příbram Benešov Praha 1 Brno-město Praha-Dolní Počernice Domažlice Praha-Libuš Praha-Kolovraty Praha 12 Nymburk Praha 17 Praha-Královice Chomutov Praha-Suchdol Karlovy Vary Jeseník Teplice Kutná Hora Prostějov Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Trutnov Olomouc Chrudim Praha 15 Žďár nad Sázavou Prachatice Břeclav Praha-Čakovice Hodonín Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Praha 19 Hradec Králové Praha-Klánovice Praha-Křeslice Praha 2 Zlín Praha 5 Praha-Přední Kopanina Opava Praha-Řeporyje Louny Plzeň-město Jablonec nad Nisou Sokolov Liberec Praha 14 Praha 10 Ústí nad Orlicí Svitavy Ústí nad Labem Praha 9 Praha-Petrovice Praha-Vinoř České Budějovice Praha 21 Praha 22 Tachov Beroun Pelhřimov Most Praha-Ďáblice Litoměřice Cheb Strakonice Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Praha 6 Kolín Písek Kladno Praha-Šeberov Praha-Slivenec Praha-Nebušice Mělník Praha 20 Uherské Hradiště Praha 4 Přerov Brno-venkov Praha-Lysolaje Česká Lípa Praha-Troja Vsetín Mladá Boleslav Praha 18 Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Čakovice

Levná dlažba Praha-Čakovice

Dlažba Praha-Čakovice

Zámkové dlažby Praha-Čakovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Čakovice

Zámková dlažba Praha-Čakovice

Betonové dlažby Praha-Čakovice

Betonová dlažba Praha-Čakovice

Zdící prvky Praha-Čakovice

Dlažby II jakosti Praha-Čakovice

Dlažba II jakosti Praha-Čakovice

Plošné dlažby Praha-Čakovice